Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nevermore

? Zarejestrowany
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Nevermore

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

122 profile views
 1. Już po samym poście widzę, że należysz do osób ogarniętych. Potrafisz się rozpisać, a gdy dzieje się coś niepokojącego, to otwarto o tym mówisz, co dowodzi, że ci zależy. Wymagania są, jestem na tak.
 2. Naucz się najpierw składania zdań. Nie wspominając o całkowitym ignorowaniu znaków interpunkcyjnych. Przypominam, że wraz z pełnieniem funkcji będziesz reprezentował tą sieć serwerów swoją osobą, a widząc człowieka na takiej funkcji, który nie potrafi napisać zdania bez błędu, uciekłbym w popłochu, bo jak mam uwierzyć, że moje demko rozpisuje odpowiednia osoba, skoro nie potrafi ona nawet wytłumaczyć po naszemu, kawałka rozpiski demka. Nie.
 3. Nevermore

  Nevermore_!

  Twój nick: Nevermore_! Admin banujący: Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zbanowany przez Admina: ONLY AWP/DGL [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CsOpole.eu [AMXBans] Powod: 'Wstaw SSy na CsOpole.eu' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:20108330' [AMXBans] Twoje IP: '81.190.180.218' [AMXBans] =============================================== Link do screenów: http://www118.zippyshare.com/v/h19hsFF8/file.html Twój komentarz: Ss'ów nie robi się świeżo z respawnu, bo nie każdy siedzi na cs'ie czego efektem będą czarne screeny.
×
×
 • Create New...