Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

` Claudia . ♥

Elita
 • Zawartość

  211
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

23 Excellent

O ` Claudia . ♥

 • Tytuł
  Opolanin
 • Urodziny 25.03.1998

Ostatnie wizyty

3278 wyświetleń profilu
 1. [Zamknięty] Sory memory #makijazdojedzenia

  Nie chce sie wypowiadać ale musze wiec wybaczcie . Napisałam wyżej , ze nie chodzi o bana bo mam go gdzieś Wiec nie pisze, ze o to mam problem . A to jet moja sygnatura od jakiegos pol roku . Wiec NIE DODAŁAM tego teraz . Miłego wieczoru, ide pykać - pa!
 2. [Zamknięty] Sory memory #makijazdojedzenia

  Twój nick: ` Claudia . Data zdarzenia: 21/10 Nick oskarżonego: #SuicideSquaD | KpS IP/SID oskarżonego: ---Wycinek z konsoli / screeny / demko jako dowód: Będzie niżej. Twój komentarz: Nie tyle co skarga a musze coś powiedziec . Sama nie bylam miła ale on wiedział o co chodzi . Chodzi mi o zachowanie wyżej wymienionego pana . Generalnie o straszenie banem, który potem przyjełam na klate, tylko 5 minut ale tłumacze . Zaczęło sie na fb pod postem z @Paulina , kolega zaczął mi pod zwykłym postem pisac, ze jak wejde dami bana ZA NIC , okej olałam - może tak lubi różne fetysze są . No ale wchodze na serwer, witam sie z ludzikami i jest kps -> *DEAD* SuicideSquaD | KpS : OOO Claudia banik *DEAD* ` Claudia . : wal sie boze *DEAD* SuicideSquaD | KpS : chamuj *DEAD* ` Claudia . : nie musze CHAMOWAC SuicideSquaD | KpS : ta? SuicideSquaD | KpS : nie badz taka pewna ` Claudia . : ta *DEAD* ` Claudia . : tak chcesz to banuj boze SuicideSquaD | KpS : spokojnie czas pokaze Napisałam jak napisałam, bo zdenerwował mnie na samym wejściu - ale to nie jest normalne straszyć banem za nic , ale mnie ban nie ruszał dlatego tez mógł mnie zbanować - to nic takiego . Ale przechodząc dalej, na serwer wbiła pałla ( @Paulina ) i kps zaczął do niej "śmieszkować" co wcale nie bylo takie śmieszne ale to nic . No ale w tej sprawie sie udzieliłam :v . -> SuicideSquaD | KpS : zjadla zywca Paulina. : no a jak Paulina. : normalnie ` Claudia . : ciebie zje kurwa I właśnie po tych słowach dostałam bana ale nie chodzi o niego tylko o zachowanie, bana mam gdzies . Tyle ode mnie , pozderki
 3. Halloween na DD2

  3x tak, dziekujemy przechodzisz do finału
 4. [Zaakceptowane] Podanie

  Nie dają jak nic! Na tak a co . + był adminem + zna sie na rzeczy + ogarnia amx + steam + hajs + staż w cs`ku i na forum oczywiście + znany i podobno lubiany
 5. bum pokłon

  Aaa to ten. Cześć .
 6. Zdjęcia do PhotoMovie CsOpole.eu vol. II!

  Jak kazdy to no.
 7. Witam ponownie :D

  No siema 😂
 8. UNSTOPPABLE

  Cześć mordeczko! #kopelat
 9. [Zamknięty] WITAM SERDECZNIE

  Hejcia .
 10. [Zamknięty] 100! Diabel :)

  Ooo, najlepszego!
 11. [Zamknięty] Cześć i czołem

  Cześć
 12. Pytanko na śniadanko #26

  Po odpaleniu z automatu odpalam stimka oczywiście ts i chromka .
 13. [Zamknięty] Skarga Ultra Violence.

  Dobra . Nie znam sie to się wypowiem . Bylam na serwie wczoraj w godzinach wieczornych . Ale przy danej sytuacji nie powiewał byłam afk - ss rozmowy jest ode mnie podesłałam to co widziałam ja - trochę to było nie miłe . Ale rozumiem późne godzimy i to słownictwo , okej można tak mówić ale jak widać nie każdemu to pasuje wiec myśle , ze upomnienie i po sprawie . Byl to jedyny admin na serwie wiec tez nie można narzekać - jakby wpadł odpal , było jakieś dymy to ktoś pilnuje . A tez ciężko upilnować cały serwer wiec @Jak Ty chyba po Wojaku!. mysle , ze możesz mu to wybaczyć . Zbijcie pojone i po sprawie ziomki . A wieczorem się widzimy i strzelamy .
 14. [Zamknięty] Ponownie

  czeeeść .
 15. [Zamknięty] Siemka

  Sieeema