Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

71.

? Zarejestrowany
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

71. last won the day on October 12 2017

71. had the most liked content!

About 71.

 • Rank
  Pisarz
 • Birthday 04/15/1997

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. 71.

  "FM" by 71 [YT]

  Gdyby się dało, to chętnie bym wyłączał, podczas gry na 640x480 pól ekranu w tym miałem
 2. 71.

  "FM" by 71 [YT]

  FM - fragmovie, aby nie było Raczej można powiedzieć, że dopiero zaczynam się w to bawić - pierwsze demka są raczej polagowane, ale z idzie mi coraz, hm... ciekawiej Ogólnie traktuje swoje YT jako miejsce na jakieś ciekawsze fragmenty POV/HLTV - coś jak CV przy ewentualnych odwołaniach xD. Ogólnie to weak player ze mnie. Na moim kanale: https://www.youtube.com/user/aspfesl/videos jest reszta filmików, jednak nie byłem pewien czy mogę tutaj wrzucić, ponieważ zawierają "reklamę" w tytule, w sensie nazwę sieci
 3. Rozpiska: 5:20; TT zabiera pake (widział ją przedtem przy bramie), natychmiast skanuje miejsce gdzie będzie przebiegał - nie ma modelu. Przedtem zachwiał swoją pewność przez CT przebiegającego na gali, więc infa mieć nie może. -b 8:05; nie wiem skąd bierzecie informacje, że poszło info - skoro na demku głosu nie odtwarza w sposób prawidłowy; NIE MNIEJ - 2 TT strzela się z jednym CT na podeście, 1 zabija, od 2 ginie - logiczne więc, że musi mieć na niego wizję, nie mógł być za bramą, skoro słychać strzały oraz kroki. -b 8:50; sprawdzał ciemnie i resp, po prawej widać model TT. Ino ciekawe, że na pełnym mleku.. nie jestem pewien, na ile go oślepiło, jednak nie wydaje mi się, aby miał prawo nie dostać. +/- 8:55:74; przeskakuje z zoomem na środek i widzi model który idzie na prawo. Reszta to kwestia wcelowania. -b 12:34; piach nie sprawdzony, ale NS mają tak, że nie sprawdzają miejscówek. Poza wcelowaniem nie ma tutaj niczego więcej ciekawego - standardowe miejscówki i skany. CT zjebał, że wychylił, zamiast wyczekać na romanie bądź rotować na gale. -b 13:50; też tak wychylam, gala bez dubble jumpa nie skróci ci szybciej niż na blisko, trupa przecież kryli. Ino trochę szybkie strzały :D. -b Komentarz: Nie rozumiem argumentacji: "nikt normalnie tak (...)" - ja tak wychylam z AWP - zabijam awp z pączków, ja tak wychylam z kałacha skracając gale - daję info ile ludzi przebiegło, ja tak wychylam rashując z deagla, aby sprawdzić czy mogę wbiec prosto na CT. Sposobów gry jest mnóstwo, nie zamykajmy się do jakichś "normalnych" i "nie normalnych" - demko pod względem WH nic ciekawego nie oferuje, jedyna akcja, która jest w moim odczuciu coś warta to ten flash na midzie - i CO NAJWYŻEJ pod tym kątem kierowałbym dalsze postępowanie, bo tutaj widać sporo gry na słuch, trochę info od teamu i jakiegoś game sensa. Tutaj bym na spokojnie puścił i niech żyje własnym życiem.
 4. Rozpiska: 15:51; x_d - 16:19; - 17:07; wgl nie słychać długiej, wgl! - 17:28; rozpisywanie dedów, "rozpiski 2018" x_d - 19:05; - 19:12; toć go widział. . _ . - 19:54; - Poza akcjami z AWP 15:26; 18:46; Werdykt: Demo nudne jak cholera, syf i nic więcej - wygląda na typową rozpiskę NS na siłę, nie widzę sensu w rozpisywaniu akcji w którym podejrzany ginie, bo nie wyrabia ze strzelaniem - co z tego, że na gali zabił, skoro na gali był WCELOWANY i SŁYSZAŁ, a za anarchią po prostu wychylał? Na długiej 1 fraga zgarnął fajnego w 1-3 pestkach HS, następnie nie mógł zabić przebiegającego - nie jest to jakiś Bóg strzelania co widać, po prostu gra na słuch. Większość sytuacji z zielonym kolorem można wytłumaczyć i nie ma tam niczego spalone (co najwyżej lekko zastanawiające lagi mózgi, czytaj: 17:05, niby coś tam sprawdza, ale celownik nic nie kryje . Zamknijcie zanim ktoś uzna to, za faktyczne zgłoszenie bo wstyd. Kek.
 5. 71.

  Opolanki 2018

  ・ Najlepszy Admin Serwera DD2 - (-) ・ Najlepszy Admin Serwera BF2 - (-) ・ Najlepszy Opiekun serwera - (-) ・ Najlepszy Członek UBT - @Paweł ・ Ulubiony Gracz - (-) ・ Największy cziter - @GENERAL ALADEEN ・ Największy Nolife - (-) ・ Najzabawniejszy użytkownik - Nie mogę siebie, (-) ・ Najbardziej denerwująca osoba - @SHERIFF ・ Najbardziej lubiana osoba - Nie mogę siebie, (-) ・ Największy lizus - @SHERIFF ・ Największy prowokator - @SHERIFF ・ Największy podrywacz - (-) ・ Najpiękniejsza/Najprzystojniejszy - @smerfetka ♥ (fill pejn) ・ Legenda CsOpole - Nie mogę siebie, (-) ・ Najlepszy Nick na Forum - Nie mogę siebie, (-) ・ Najbardziej pomocna osoba - Nie mogę siebie, (-) ・Najlepszy Administrator na Forum - @Tobi, aby nie dodawać rudzielca ・ Największy rudzielec - @SHERIFF ・ Nagroda specjalna (całokształt) - (-)
 6. 71.

  jeffik kolejna...

  Pierwsze demo: 5:20; ino nie podjęcie decyzji o skanie za pierwszy razem podejrzane, - 7:40; jego strzelają się na midzie - TT wbija bez shifta na pełnej, od respa nikogo być nie może więc jednym miejscem które musi pilnować jest dolny. - 11:33; po pierwsze jakość o kant dupy rozbić. po drugie słychać go, bo biegnie. po trzecie - przecież go widać... od 11:34; widać jak wół nogę na speedzie 1. - 11:39; chodzi o to, że się obrócił w lewo lekko? Przedtem było widać, że robi tak samo kiedy goni typa myszką - jakieś niskie DPI (strzelam) przez co musi sobie radzić na tej podkładce. przypadek timing. - 15:14; Ciężko się wychylić na typa od którego słychać famasa. Dodatkowo na midzie są tylko 2 opcje - lewo/prawo, jeżeli słychać strzały od lewej, a nie ma ziomka na skałce ani zielonych to musi być w maks na lewo albo przy skrzyni. - 16:34; nawet nie musiałem włączać 1/4 aby widzieć, że wszystko jest zlagowane. Na takim syfie nie oceniamy aima. - Drugie demo: 0:52; takiego czegoś to sie nie ogląda na 1/4, całkowicie nic. - 4:39; nacelował i strzelił. :o, - 5:46; w poprzednich rundach? Mowa o jedynej rundzie gdzie poszedł na gale i była tam już zajęta przez 3 jego? Po co miał się zatrzymywać :D, ale aby nie było, daje tutaj +/- 6:13; 'DZIWNE' - ziomek strzelił HS, co jest dziwnego w tym fragu bo nie rozumiem. Że oddał 2 strzały? Skoku tu nawet nie było, normalnie namierzył i strzelił - baa, nawet poprawił :D, - 6:38; Polecam włączyć mózg. - Strzał, - przesunięcie celownika i znowu strzał, - seria strzałów - tyle widać na 1/4, na normalnym speedzie nie ma tutaj niczego, nie wiem o jakich "widocznie zaczął się trząść" mowa... chodzi Ci o serię z kałacha? - 11:44; - 13:02; głupi czy udajesz? Ziom skanuje kałachem w brame, raczej nie cieżko znależć takiego typka, w dodatku kucał to jest tak zwany free frag :D, w dodatku pierwszym strzałem go nie zabił, raczej gdyby o nim wiedział to by nie obił w nogi - 15:13; xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, nie widać na BS, a słychać pikanie z lewej strony - kurwa, ciekawe gdzie może być paka, na pewno na prawo - Werdykt: Ewidentnie rozpisywał to jakiś świeżak w sprawie demek, ponieważ jest tu wiele widocznych błędów (brak analizy, rozpisywanie reakcji na każdy model, bez sprawdzenia sytuacji na OFF itp). Na ani jednym, nie ma niczego - całkowicie niczego: ab, wh, esp, no-smoke, no-flasha czy innego gówna, po prostu ziomek sobie gra, nie ukrywam, ze nie oglądałem całych 2x 25 minut bo mi szkoda czasu, ino sprawdziłem czasówki, które niekiedy mnie rozbawiły. Nie rozumiem decyzji jednego z UBT u Was, że demko jest pod kątem triggera na +b, serio? Niżej linkuję swoje demka, które dla jaj wrzucam na profil YT, bardziej dla siebie niż pod użytek publiczny - są to na pewno BARDZIEJ podejrzane sytuacje, niż jakieś strzelanie w 1 typa na normalku, wystarczy w tej grze spędzić ttrochę godzin i celownik "sam" leci na głowę, bez dodatkowych programów. Tutaj czysto x2.
 7. Z DD2: Staramy się wykonywać cele mapy. Unikanie tego będzie karane. * Kampienie na respie po upływie 40 sekund od rozpoczęcia rundy - slay/slap/kick lub ban do 30 minut. O wszystkich rzeczach nie ujętych w regulaminie decydują Admini serwera i podważanie ich decyzji jest absolutnie niedozwolone! Tyle macie o kampieniu w regulaminie, więc w innych sytuacjach admin podejmuje decyzje, więc możesz i wylecieć, rzucam kilka faktów: - Jeżeli w 40 sekund nie możesz wyjść z respa, to jesteś miernym graczem. - Jeżeli paka jest zaplanowana, twoim celem jest pilnowanie jej, a nie kampienie na respie, nie słuchasz się to lecisz. - Jeżeli uważasz, że gracz AWP musi spędzać całe życie na respie to zainwestuj w p90 bo adekwatne do poziomu - "Nic tak nie boli admina jak skarga z podstawami" - jak przykro, że tutaj takiej nie ma - "Ile razy dostanę bana za respa jak jest paka podłożona." - sam się zakopałeś, nie wykonywanie celów (pilnowanie paki <3) Nie oglądałem demka, nie przyjrzałem się sytuacji, na dobrą sprawę to mam wywalone... masz regulamin napisany jasno i klarownie, to, że Ci się nie podoba, że nie możesz sobie posiedzieć z awp na respie, to już nie jest problem ani administracji ani graczy - 5 minut bana, 30 minut bana, jak będziesz to powtarzał to wylecisz z permem i ch... nikt się nie będzie z Tb bawił jak tak bardzo chcesz się bawić z ludźmi w kotka i myszke . Masz, atakuj, prowokuj. Zobaczymy co Ty tam możesz zrobić szaremu userowi jak nie postraszysz degradacją . +dodatkowo z BF2:
 8. 71.

  "ssy modyfikowane'"

  A co mnie interesuje godzina na radarze, ja chce oryginalne SS' z czasem systemowym z czasu bana Mówisz, że obróciło Ci je podczas wrzucania - więc w folderze masz normalne, nieobrócone - wystarczy wrzucić. Te nijak się do godziny bana nie mają, wiec są edytowane (obrócone ręcznie). Kek
 9. 71.

  "ssy modyfikowane'"

  Pokaz nieobrócone SS z godziny bana, to można rozmawiać.
 10. 71.

  unban nick wilku

  demo: http://f1.hltv.org.pl/srv34095/HLTV-1801132346-de_dust2.dem.zip gra od startu - 00:00 w CDP. Nie ma wysokiego refleksu - np. 2:21; w 6:09; widział typa bez wh, a On go nie zauważył , strzelanie też kuleje 6:14; W większości akcji robi to samo - idzie dolnego, próbuje rashować resp. Nie widziałem nic ciekawego, wszystko jest robione identycznie, w zależności czy w ostatniej rundzie zginął w danym miejscu czy nie. Można dać UB, gwarantuje.
 11. 71.

  UB - MiciucieK-No FoRm:)

  ab widać na HLTV nawet dość dobrze, jednak przydaje się jakiś cheat z hitboxami takiego gówniaka, aby posprawdzać zachowanie celownika. Ocenianie NR na demku HLTV to głupota. Co do czasówki - 4:45; (bo faktycznie jest to ta) - TT wyskakuje, demko ma 5k ms więc jest zlagowane (co widać po modelu terrorysty), 1 kula go zabija (nic niezwykłego) model spada, jednak typek przeciąga full auto, AK zawsze kieruje się w dół bo kule lecą w górę (toć to logiczne posunięcie) - poza tym gdyby było to ciągnięcie na korpus, to by szarpało... "W środowisku" to trzeba mieć jakieś doświadczenie, aby się wypowiadać. 4:46; to twoje "ciągnięcie za korpus" jednak zauważ, że model jest na ziemi (spadł całkowicie) wiec nie ma się do czego przyciągnąć, a gdyby już, to celownik odwaliłby shake na pół wysokości ekranu
×
×
 • Create New...