Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

JWonderchild

👤 Zarejestrowany
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O JWonderchild

 • Tytuł
  Bywalec
 • Urodziny 18.04.2000

Ostatnie wizyty

710 wyświetleń profilu
 1. Siemanko :)

  Witam wszystkich zapewne kojarzy mnie tu każdy Pod koniec grudnia dostałem ssy .nie wstawiając ich w tym samym dniu wbiłem na serwer po czym dostałem ab. Postanowiłem wbić dziś na ab i jak się okazuje admin twierdzi że nie mam żadnego ab itp.. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to się stało że nagle nie mam ab ,chyba że dostałem unbana nie wiedząc o tym ? Jak myślicie ?
 2. Trzymajcie Się :)

  Przez je***e Zmienne IP nie wiedziałem że dostałem SSy ,Po czym wbiłem na serw dostając ''AB'' Automatycznie zaprzepaszczając szansę na dalsze granie nawet jeśli SSy były by czyste... Chciałem tyko dodać że nie Czitowałem. Trzymajcie się
 3. Ban

  Twój nick: JWonderchild Data zdarzenia: 27.12.2016 Admin banujący:GENERAL ALADEEN Wycinek z konsoli:BUILD 6153 SERVER (0 CRC) Server # 6 [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin GENERAL ALADEEN. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : JWonderchild [AMXBans] Reason : ' AB ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.CsOpole.eu [AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 1292713083 ' [AMXBans] Your IP : ' 78.154.70.51 ' [AMXBans] =============================================== Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Kicked by Console: You are BANNED. Check your console. Kicked : You are BANNED. Check Twój komentarz: Gram tu ponad grubo rok i kiedyś miałem podobną sytuacje że dostałem AB chociaż wcześniej nie dostałem Perma ani SS-ów nie czitują ani razu.
 4. Wesołych Świąt !

  Witam wszystkich ! Chciałbym życzyć Wesołych Świąt najlepszej serwerowni . Mam nadzieje ,że Święta każdemu się udadzą i pamiętajcie nie siedźcie ciągle przed tymi monitorami i wyjdźcie żyć razem z waszą rodziną właśnie dziś Pozdrawiam Wszystkich !
 5. Quiz z cs 1.6

  9/10 miałem
 6. Ehh..

  Każdy teraz odchodzi...W Sumie ja też ,no ale trzymaj się mordo i powodzenia w życiu prywatnym
 7. KONIEC.

  A jeszcze mój nick jak by chciał mnie ktoś zaprosić na steam : Wojciiak
 8. KONIEC.

  A więc moi drodzy i na mnie nadszedł czas .Kończę z Cs 1.6 i teraz zaczynam grać w Cs Go. Chwile, które tu spędziłem były niesamowite Pozdrawiam Wszystkich z którymi grałem i nie tylko.Wszystkiego Dobrego dużo Hedów i jak najmniej zgonów .Od czasu do czasu będę wpadał Cześć !
 9. Zegnam :c

  Szybkiego powrotu do zdrowia Cześć... :(
 10. Spóźnione Przywitanie :D

  Sorki za ten dział
 11. Spóźnione Przywitanie :D

  Witam wszystkich. Mam na imię Wojtek .może was zaskoczę ale w Cs'a gram zaledwie 2 lata(Obecnie mam 16) bardzo nie regularnie.Wczułem się tak od stycznia tego roku Pierwszy raz na serwer Go Mod wszedłem 28 sierpnia 2015 roku i gram na nim do dziś.Konto na forum założyłem dopiero 11 lipca tego roku.Bardzo lubię grać u was na serwerze ,panuje tam(prawie)zawsze wesoła atmosfera.Grałem na wielu serwerowniach i ludzi byli strasznie toksyczni ,a tutaj ? Wszyscy są bardzo wyrozumiali Macie dobrych adminów (Szczególnie Privo i Nie Do Przejścia Mam też inne zainteresowania lubię grać w piłkę nożną (kibicuję Barcelonie ,choć mój ulubiony zawodnik to Paul Pogba ) Lubię Janka,Werke i Panie dobry jak chleb zawsze można się z nimi pośmiać Pozdrawiam Całą serwerownie <3
 12. GANG ALBANII 2 - POPEK WALI KONIA ! ZAPOWIEDZ

  Weź w ogóle go tu nie wstawiaj...
 13. #Sprostowanie

  Co tu się odwala ?
 14. Mniej Aktywności

  Prorok będzie mi Cię brakować i tych twoich stat 50-5 na co trzeciej mapie Siemanko
 15. siemano wszsytkim!

  Siemanko. Wpadaj na Go Moda