Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

.

👤 Zarejestrowany
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O .

 • Tytuł
  Bywalec
 • Urodziny 23.09.1998

Ostatnie wizyty

336 wyświetleń profilu
 1. (Odrzucone)Raz się żyje. :C

  Jestem na Nie Nie znam cb
 2. Powracamy :)

  Elo
 3. Propozycja dodatkowej mapy

  De tuscan nawet fajna mapa ale odpada nie bd robić z serwera dd2/inf/nuke ffa i dodadzą mapę de mirage bo to fajna mapa i fajnie się zgra z mapami na serwerze dd2/inf/nuke/mirage oraz pozapraszam kolegów ze szkoly na serwer dd2/inf/nuke/mirage i po 1 miesiącu na innej sueci kiedy moich kolegów ze szkoly pozapraszałem to szybko serwer dd2/inf/nuke/mirage zdobyl popularność i żeby więcej przyszedlo nowych graczy wykupić reklamy i serwer bd mial full momentami czasami wieczorami...
 4. Siemanko :)

  Elo botku o imieniu Daniel
 5. (Odrzucone)Podanie!

  Na Tak Amx Steam Wiek
 6. (Odrzucone)Pręcik adminem ?

  Jestem na Nie Amx Wiek Gt
 7. (Zaakceptowane)Podanie na Admina DD2

  Jestem na Tak Amx Wiek Banid
 8. Witam serdecznie. Wchodzę do was z taką propozycją dodanie dodatkowej mapy na serwer O nazwie De_Mirage.Mapa fajna i bardzo lubiana grywać na innym serwerze a więc mogla by wzbudzic duzą popularność a więc bym pozapraszal znajomych na serwer z klasy i ze szkoly... Co wy na to ?
 9. (Odrzucone)Podanie Zexus29

  Witam jestem nowy ale też jestem na Nie po pierwsze: 1.Nie wypowiadaj się we wlasnym podaniu o admina 2.Nie jestem pewny czy znasz na 100% Amx na 9 i nie jestem pewny czy napewno umiesz wgrywać pluginy. 3.Nie jestem pewny czy ty napewno grasz od 8-10 Jak napisales we wlasnym podaniu. 4.Gt 4.Wiek. Pozdro.
 10. Eloszka

  Witajcie! Więc,mam na imię Sebastian.Ukończyłem 17 rok życia dokładnie 24 września 1998 roku. Chodzę do Szkoły Zawodowej nr 4 w Tomaszowie Lub. na kierunek "Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC" - tak wiem bardzo dzika nazwa , lecz kierunek bardzo spoko ;d Na co dzień uprawiam sport taki jak piłka nożna, bieganie , a także siatkówka. Muzyka jakiej słucham to rap , disco polo i trochę co niektórzy lubią mużyński rap. Od kilku dni bacznie obserwowałem Wasz serwer i zastanawiałem się czy aby na pewno opłaca się tu grać. Okazało się , że tak - i to bardzo! Sieć jest bardzo aktywna, jeżeli trzeba będzie wspomogę serwer reklamami , gdyż widziałem , że macie kod reklamowy. Sieć na pewno nie jest zrobiona "na chwilę" i stoi już długo.. No cóż , powracając do opisywania siebie.. Bardzo lubię słuchać rapu. Moimi ulubionymi wykonawcami są: GanjaMafia , Long i Junior m.in., oraz Veegas,Power Play. No cóż.. Myślę, że tyle informacji o mnie Wam wystarczy , jeżeli coś będziecie jeszcze chcieli wiedzieć - walcie śmiało! Do zobaczenia w grze , oraz do usłyszenia na TS! Pozdrawiam