Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lichy

Zasłużony
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

About Lichy

 • Rank
  Pisarz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lichy

  Koniec

  Cześć będzie krótko i na temat. Koniec: Proszę o zabranie mi admina bo i tak nie gram, a drugie to o skasowanie tego konta lub ustawienie zwykłej rangi użytkownika. Życzę wszystkim powodzenia.
 2. Co ja tutaj robię tego nie wiem
 3. Lichy

  Czas nagli :)

  Wiesz kolego nie wiem co ma wspólnego teraz ta rzekoma zasadzka z zaistniałą sytuacją z kontem steam. Został Ci odebrany admin więc piszesz pożegnanie bo nie możesz się z tym pogodzić Ale wiedz jedno jak się czyta coś takiego w stylu "Żegnam się z wami bo i tak dwóch adminów planowało na mnie zasadzkę, że jeżdżę po modelach" jest kompletnie bez sensu. Trudno stało się straciłeś admina bo zboczyłeś na chwile, ale to nie jest powód by zaraz odchodzić. Nikt Cię nie będzie zatrzymywał. CIIAUUU!!! PS: Tutaj się kłania brak znajomości regulaminu, a później wychodzą właśnie takie sytuacje jak w Twoim przypadku.
 4. Lichy

  RoundSound by Ivy (3)

  Dobra robota Plusik dla Ciebie za chęci i za Twój poświęcony czas
 5. Lichy

  propozycja

  Jak dla mnie jest to nie potrzebne na serwerze. I tak większość graczy ma wyciszone muzyczki krótko mówiąc przeszkadza to w grze.
 6. A moja zmina na plus czy nie bardzo ?
 7. Lichy

  #24 P&O Ivy

  1. Masz jakieś sytuacje z dzieciństwa, o których chciałabyś wspomnieć?: 2. Co cię najbardziej denerwuje?: 3. Co zabrałabyś ze sobą gdybyś miała wybrać się na bezludną wyspę (3 rzeczy)?: 4. Jaką najgłupszą rzecz ode mnie usłyszałaś?: 5. Chciałabyś mieć tatuaż? Gdzie ?: 6. Czego się boisz?: 7. Jakie jest Twoje największe marzenie?: 8. Jaki był twój najdziwniejszy sen?: 9. Chciałabyś kiedyś pojechać w jakieś piękne miejsce gdzieś bardzo wysoko i spędzić tam cały dzień w ciszy i spokoju. Jak tak to gdzie by to było : 10. Jaka czynność sprawia Ci największą radość?: 11. Jaka książka sprawia Ci ogromną satysfakcję z czytania? Zaczynając od tego czy lubisz czytać : 12. Twoje ulubione zdjęcie? Może być na priv : 13. Ulubiony zapach z dzieciństwa? Jestem ciekaw bo ja zawsze lubiłem zaciągać się benzyną : 14. Jakiej pory roku najbardziej nie lubisz?: 15. Jakie masz hobby?: 16. Wygrałaś kiedyś Big Milka? : 17. Jaki jest twój ulubiony cytat?: 18. Będę mógł skorzystać z twojego kibelka? :
 8. Lichy

  Prawda / Fałsz

  Prawda i to jeszcze jakiego Lubisz oglądać Filmy XXX ?
 9. Lichy

  Prawda / Fałsz

  Prawda "hahaha" zawsze dwie lewe Jesteś osobą niespłena rozumu ?
 10. Lichy

  Siemanko

  Cześć i czołem
 11. Wiem, że są ale dodałem by opiekunowie mogli na przyszłość wybierać i sobie mieszać
 12. Lichy

  WYzwanie

  @Moczydlak Oj oj przyszedłeś tutaj jak normalny człowiek złożyć propozycje. Tylko czytając to co piszesz nie robi się tak kolorowo. Chwalisz się tym, że jesteś aż tak dobry Kappa, że boimy się stanąć do wali z Tobą i twoją "ekipą" wiesz strasznie się boimy, że aż cs-a usunę bo stwierdzam iż ponieważ jestem do du*py. Następnym razem jak przyjdziesz z taką propozycją to nie klikaj na klawiaturze niepotrzebnych zdań
 13. Linki do odsłuchu, by nikt nie musiał pobierać 1. http://www41.zippyshare.com/v/Pyps03KD/file.html 2. http://www115.zippyshare.com/v/siNRmDFS/file.html 3. http://www76.zippyshare.com/v/UhqxmDR9/file.html 4. http://www105.zippyshare.com/v/utgPzmpj/file.html 5. http://www27.zippyshare.com/v/YgHuZHEJ/file.html 6. http://www42.zippyshare.com/v/feX7Z5nC/file.html 7. http://www73.zippyshare.com/v/NLQyuTNq/file.html 8. http://www76.zippyshare.com/v/9sHDgW1P/file.html 9. http://www75.zippyshare.com/v/CA45r1Ds/file.html Lista utworów 1. Bedoes & Kubi Producent - Raz ft. Beteo 2. Solar & Bialas - Pu55y Ni66a 3. B.R.O - Tylko z Toba 4. Chainsmokers - Dont Let Me Down (C - Barts Bootleg) 5. Popek x Matheo - Wjezdzaja cyganie 6. Klemens - Wikingowie 7. Popek x Matheo - Imprezka domowa 8. BAZUKA - Take Me Over 9. Bedoes & Kubi Producent - C'est la vie Paczka w załączniku PropozycjaLichy.rar
×
×
 • Create New...