Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

herbAtnik

👤 Zarejestrowany
 • Zawartość

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Good

2 obserwujących

O herbAtnik

 • Tytuł
  Post Maniak
 • Urodziny 18.07.1997
 1. Awatar dla kumpla.

  Zmniejszysz ? I zrobisz bez animacji ?
 2. Awatar dla kumpla.

  Thanks
 3. Sygnaturka dla kumpla.

  Dziena
 4. Sygnaturka dla kumpla.

  Możesz pomniejszyć troszke ten z Gifem ?
 5. Awatar dla kumpla.

  Bez GG
 6. Awatar dla kumpla.

  Racja to zrobisz bez ?
 7. Sygnaturka dla kumpla.

  Tematyka:Patriotyczna. Kolorystyka:obojętnie Napis:Bot'Doskonały / Żołnierze Wyklęci / Patriotic. Wymiary:Forum Animacja (Tak lub Nie):Tak Dodatkowe informacje:BRAk
 8. Awatar dla kumpla.

  Tematyka:Marijuana Kolorystyka:Obojętnie Napis:Bot'Doskonały ^^ / GG Narazie moje , bo chce zobaczyc jak bd. To wygladalo. Wymiary:Forum Animacja (Tak lub Nie):Tak Dodatkowe informacje:BRAK
 9. Pamiętnik Bambino

  Najs ^^
 10. Wiek:Jeszcze 18 w lipcu kończę 19 ^^ Coś o sobie:Jeatem Łukasz mam prawie 19 lat.. kocham sporty walk mdz. BOKS który uprawiam od 11 roku życia. Dlaczego składasz podanie:Dlaczego , ponieważ Lefcika nie prawie wcale na Forum .. jest Dredziaa , ale sama Dredziaa ? Może jednak dalibyście mi szansę ? Czy pełniłeś kiedyś funkcje moderatora:Tak jak wspominałem wcześniej.. Na innych 2 sieciach Ile dziennie możesz poświecić czasu na forum:Jestem 24/7 praktycznie może idę o 3/4 spać do 9 i na fona na forum. P.S - Jest to ostatnia próba może dacie mi szansę ? .-.
 11. Wznawiam rekrutację na Redaktora.

  Ponieważ Daffy jest narazie wypełniać swoich obowiązków ( Nie znaczy to , że wylatuje czekamy na jego powrót rangi też mu nie odbieramy) Więc tak jak w temacie wznawiam rekrutację:
 12. Wywiad #2- Tobi

  Chętnie przyjmiemy cię do Redakcji Napisz podanie.
 13. (Odrzucone)Jam Podaniowi Śmierć

  Na próbę jak najbardziej
 14. Witam całe CsOpole.

  Bry
 15. Kaptur

  Elo