Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asystentka

Elita
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

About Asystentka

 • Rank
  Post Maniak

Recent Profile Visitors

3,207 profile views
 1. Asystentka

  Degradacje?

  Nicki adminów: Asystentka i wszyscy po kolei z serwera JB, pewnie większość nie wie kto tam grał, ale mniejsza o to. Zabranie kolorów. Powód: Brak serwera. @Tobi
 2. Asystentka

  Avatar.

  Jak widać już zrobione, dziękuje wykonawcy ^^ Temat do zamknięcia, pozdrawiam.
 3. Asystentka

  Avatar.

  Dzięki za propozycje, chodzi mi o coś w ten deseń
 4. Asystentka

  Avatar.

  Tematyka: Kolorystyka: Poniżej. Napis: Asystentka ♥ Wymiary: 200x200 (na steam) Animacja (Tak lub Nie): Nie. Dodatkowe informacje: Napis może być kolorowy, a tło czarne to mi wystarczy. Jeśli ktoś ma inne pomysły na mnie przyjmę bez gadania ^^
 5. Asystentka

  Regulamin.

  Regulamin wprowadza w błąd z tego względu, że na serwerze są inne zasady niż tu jest napisane Chodzi mi o pkt 6 i 8. Powinny brzmieć inaczej. 6.Na bezruchu do odwołania można założyć czapkę i ruszać myszką, nie można bić, skakać, ani się przemieszczać. Prowadzący musi odwołać bezruch, aby wykonywać owe polecenia. 8. Gdy prowadzący zginie, wszystkie polecenia są anulowane.
 6. Dziękuje i również życzę udanych Świąt i co najważniejsze spełniania marzeń w Nadchodzącym Nowym Roku <3
 7. Słyszałam przed chwilą na serwerze, iż sam freekillujesz w Ct, co za hipokryta Szkoda tylko że uciekłeś Zaczynam niedługo urlop, więc postaram się być.
 8. Asystentka

  No i jestem?

  Siemka, miłej gry.
 9. Jeśli chcesz ogarnąć ten syf, to życze powodzenia, byś musiał siedzieć 24 na dobe. Zobaczymy jak to zrobisz Neutral, byle byś nie banował za byle G.
×
×
 • Create New...