Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

nethall. ✪

💎 Elita
 • Zawartość

  396
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Good

6 obserwujących

O nethall. ✪

 • Tytuł
  Opolanin
 • Urodziny 08.08.1998

Ostatnie wizyty

776 wyświetleń profilu
 1. [KUPIĘ] STEAM CS 1.6, CS:GO

  ref
 2. [Android][iOS] Ned For Speed: No Limit

  Nigdzie nie została porównana do Undergrounda, wspomniałem tylko, że gra nawiązuję fabułą do kultowej wersji NFS'a.
 3. Jaki sport uprawiacie i dlaczego

  Kickboxing, Piłka nożna.. dlaczego? Głównie poprzez tatę który trenował kickboxing do 31 roku życia i piłkę nożną do 33, dodatkowo jestem dość wybuchowy więc chciałem również się wyżyć
 4. [KUPIĘ] STEAM CS 1.6, CS:GO

  Witam ! Tak jak w tytule, kupię steam z cs 1.6 oraz cs:go bez zadnych VACOW AC/BL itd. Cena: Proponuj Kontakt : PW Płatność: PSC/PP/PRZELEW ------------------------------------------------------
 5. [TUT] Jak zrobić sygnaturę w GIMPIE 2.8

  Jak dla mnie poradnik jest żenujący a efekt traficzny, naprawdę rozumiem że to może być dla amatora... Ale już lepiej ściągnąć zdjęcie z google -> wrzucicć w ps'a gimpa -> pobawić się stylem warstw i efektami barw, dodać ładny napis i będzie to wyglądać 100 razy lepiej.
 6. (Chyba) Wracam do was przyjaciele.

  Witam ponownie tych co mnie znają, i tych co mnie nie znają. Tych drugich jak chcą się dowiedzieć więcej na mój temat odsyłam -> Kliknij sobie !
 7. Dla kolegi

 8. Wielki powrót

 9. Wielki powrót

  Witaj, tak MówMuKrime. Hej Nikolcia ;* Siemanko
 10. sygnatura

  Przepraszam za odkopanie, ale to moja propozycja
 11. Wielki powrót

  Witam wszystkich użytkowników zarówno starych jak i "świeżaków", powracam na "stare śmieci". W wielkim stylu mianowicie, odnawiam moje plany nad AWP | CsGo. Serwer stoi wymaga tylko wykończenia, dla tych co mnie nie znają, napiszę, a raczej skopiuję parę informacji na mój temat. Liczę na to, że będę mógł się czuć jak przed moim odejściem w tej społeczności. Pozdrawiam.
 12. Kupujemy Dom? :D

  99
 13. Admini Kontra Uzytkownicy :)

  314
 14. UnBan

  NIE TEN DZIAŁ