Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Fragles

⭐ Zasłużony
 • Zawartość

  279
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Good

9 obserwujących

O Fragles

 • Tytuł
  Opolanin

Ostatnie wizyty

1315 wyświetleń profilu
 1. (Zaakceptowane)Moderator

  Diabolo jestem na tak, siedzisz bardzo długo na sieci, cały czas forum, odpowiednie stanowisko dla odpowiedniego człowieka.
 2. Wasze Zdjęcia! :)

  Z Beatką <3
 3. Płyta główna?

  No właśnie mnie martwi ten KOD 00 (not used) - tak pisze w tej książce, jeżeli by się spaliła pisałoby co innego raczej. Ram przekładałem, procesor wogóle usunąłem bo próbując się po prostu dostać do socketa brat nałożył tyle pasty termoprzewodzącej, że odszedł wraz z radiatorem... Na ekranie nic się nie dzieje cały czas czarny obraz i nic.
 4. Płyta główna?

  Stary zasilacz modecom feel 3 500W Teraz mam Cube 2 500w.
 5. Płyta główna?

  Jak mam to zrobić? Opisałem wszystko. Wszystkie wiatraki się kręcą. Wszystko teoretycznie działa, tylko nie ma obrazu i na płycie głównej jest ten kod błędu cały czas. Podłączyłem kabel hdmi odrazu do płyty głównej i nic.
 6. Płyta główna?

  Eluweczka mordeczki słuchajcie co mi się stanęło. Było bum i zasilacz się spalił to se zakupiłem nowy i podłączam wiatraki robią wiru wiru dobrze, ale nie ma obrazu patrzę a na płycie głównej kod 00 oznacza w książce (not used) czyli nieużyta. Pamięć ram niedawno kupiona więc raczej to nie jest winowajca. Słyszałem, że może tak być przez procesor, ale wydaje mi się, że by mi się normalnie włączył obraz tylko do biosu mnie wyrzucilo. Płyta główna to Asrock 880G Pro3+ kupiona 7 lat temu. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym przypadku?
 7. WYNIKI MISTERA!!

  To jakieś nieporozumienie! Ja razem z Tobim!? muj borze kohany... : R.I.P Fragles 2k17 [*] ~ Hokus pokus w nosa psikus.
 8. DRAGI - KŁAMCY

 9. Mister Opola ^^

 10. Prorok to hax

  Prorok te akcje są serio średniawe, jak na GO:MODzie...
 11. Sprzedam STEAM!

  No nie aż tak tanio! Chce chociaż 60zł PSC
 12. Sprzedam STEAM!

  Nie mogę edytować niestety, więc muszę dodać tu, że sprzedam tanio!
 13. no i dobra

  Temu Majtkowi Kapitonowi czy jak mu on się tam zwał, mniejsza ten co ma taki z****y ryj to bym ciskał po mordzie teleskopem
 14. (Odrzucone)Admin

  Na nie za profilowe, 15 lat rocznikowo (czyli masz nadal 14). Wiadomo jak wypije redbulla to mogą być liche skutki.
 15. Sprzedam STEAM!

  No strzałson nie mam zajawki na dalsze granko w giereczki (jedynie cs:go, który mam na innym koncie) a inna sprawa gry mi nie chodzą, komp nie chce ciągnąć jak 13 latka przy okresie. Tak więc sprzedaje swoje elitarne konto! Cóż takiego można zastać na jakże prze zajekurwabistym koncie? - CS:GO Sheriff(DMG) odblokowany rynek jakieś śmieci naklejki tagi etc. -Rust 20 godzin przegrane bo przy strzelaniu mam 2fpsy -Dirt3/Showdown (wiadomo) -Cs 1.6 itd. -Two Worlds II z Dodatkiem -M&B Ogniem i Mieczem http://steamcommunity.com/profiles/76561197963335173 (link do mojego steama) Ile bym chciał za te konto? Tyle, żeby mi na czołg w World of Tanks starczyło hehe. Pisz pw a się dogadamy.