Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

exe

? Zarejestrowany
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About exe

 • Rank
  Pisarz

Recent Profile Visitors

1,026 profile views
 1. exe

  Souls nowy redaktor ?

  Mówiłem nie śpiesz się z podaniem,bo nikt cie nie zna. Na tą chwile jestem na nie,ale za jakiś jeszcze raz złóż podanie.
 2. exe

  Powrócik.

  Witam wszystkich. Pewnie większość mnie zna,albo kojarzy byłem adminem na dd2 kiedyś. Dla tych co mnie nie znają to nazywam się Rafał,20 wiosenek,matura tuż tuż,województwo warmińsko-mazurskie. Możecie mnie spotkać na forum jedynie. Pewnie pare osób nie cieszy się z mojego powrotu,nie bede mówił które to osoby,ale jestem i chce zostać teraz na znacznie dłużej. Pozdrawiam mistrza mojego Tobiego <3
 3. exe

  To cześć.

  To ja też się żegnam. Chyba nie ma co pisać,nie bede pisać opowiadania i żalić,odchodze bo odchodze. Serwer mnie trzymał drugiego takiego nie bedzie już tu. Narazie.
 4. Bedzie nowy taki sam ONLY DD2 czy jak? Nie bedzie już takiego serwera?
 5. exe

  Strefa rashu ?

  Jestem na nie. Strefa rashu nie wchodzi w grę tyle w temacie. Raczej większość mnie poprze nie widze tego na serwerze.
 6. Na NIE. Podanie tak jakoś za przeproszeniem z "dupy" . Nie znam Cię oraz nie spełniasz wymagań a to podstawa do pozostania adminem.
 7. Twój nick: exe Coś o sobie: Rafał,lat 19, Olsztyn,ucze sie w Technikum 4 klasa ostatnia. Na jaki serwer składasz podanie: ONLY DD2 Znajomość AMX: 7 Dlaczego składasz podanie: Adminowałem już, dobrze się chyba sprawowałem i chciałbym powrócić do tego. Chce znowu pomóc w ogarnianiu serwera i łapaniu cziterów. Czy pełniłeś kiedyś funkcje Admina: Tak nie raz. Ile czasu dziennie możesz poświecić na serwerze: 3-4h Link do Banid: http://banid.pl/kto?to=0:1:60852896 Link do Gametracker: http://www.gametracker.com/player/eXe/80.72.41.211:27610/ Składka 11.07zł msc / 5zł przelewem: jasne,bede płacił jak wcześniej.
 8. exe

  #Sprostowanie

  Co tu sie odwala? masz czym się chwalić
 9. exe

  The End

  Kolejny płaczek,ciekawie się robi..
 10. exe

  WITAM

  No i wpierdol teraz
×
×
 • Create New...