Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Stiv

💎 Elita
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

2 obserwujących

O Stiv

 • Tytuł
  Pisarz

Ostatnie wizyty

138 wyświetleń profilu
 1. Na Ile Oceniasz SAM/A SIEBIE? <3

  Kreatywnosc - 100 Żarty sytuacyjne to moja wizytówka. Uroda - 99 Nie wszystkim muszę podobać. Inteligencja - 137/100 Miałem testy na inteligencje. Aktorstwo - 100 Jako nastolatek grałem w spektaklach Ambicja - 99 Jeśli nie wychodzi to olewam sprawę Skill w csa - 100 Ilośc killi do deadów 3:1
 2. Propozycje RS'ów

  Nie dodaliście nic mojego ;/
 3. [Zamknięty] Stiv

  Wrócę jak mi net w Danii będzie sprzyjał,przyśle fotki jak robię odwierty albo zalewam dziury
 4. [Zamknięty] Stiv

  Z dniem 1 kwietnia proszę odebrać/zawiesić mojego admina.
 5. [Odbanowany] SSY MUMINEK

  Twój nick:Muminek Admin banujący:Nie do przejścia Wycinek z konsoli:[AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ http://CsOpole.eu [AMXBans] Reason: 'Wstaw SSy na http://CsOpole.eu' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_0:4:1181329008' [AMXBans] Your IP: '89.174.143.37' [AMXBans] ======================================= Link do screenów:http://www86.zippyshare.com/v/8x6E0gnI/file.html Twój komentarz:Potrzebuje pomocy ze steam,celownik mi się rusza bez ruszania myszki(stoję w miejscu,nagle postać się obraca,ale powoli)
 6. [Odbanowany] SSy de_dust2

  UB.
 7. [Brak UB] Prośba o UB ss'y

  Ban zostaje,Gracz wchodził na aktywnym.http://csopole.eu/bany/ban_list.php
 8. Afrykański 'szaman' trolluje graczy xD

  Znając kogoś dane,bo jest mistrzem czegoś,dasz rade wyszukać wszystko.Ostatnio znajomy szukał imienia dziewczyny,bo zapomniał.Stivi znalazł ją przez to,że miała zawieszona firmę fotograficzna z numerem telefonu.Jest program do przeszukiwania kontaktów,rozmów,powiązań:).Często ludzie maja firmy otwarte na adres domowy.
 9. [Zamknięty] Odpalony Poncuniek

  Zdarza się.
 10. Afrykański 'szaman' trolluje graczy xD

  Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać głupota ludzka.Jak można wierzyć w vodoo i to,że ktoś zna twoja lokalizacje,bo możesz sprawdzić ip.http://www.ip-tracker.org/locator/ip-lookup.php?ip=89.174.143.37
 11. [Zamknięty] Odpalony Poncuniek

  @PoncuniekTobie warn się należy za kulture.Przed chwilka robiłem mu ssy i czysto.
 12. [Odbanowany] Ban

  UB.
 13. [Odrzucone] [DD2] veksan

  Na Tak,okres próbny tak samo jak i w moim przypadku.Chociaż z drugiej strony mało czasu spędziłeś na serwerze.
 14. [Brak UB] Prośba o UB ss'y

  Faktycznie był slay od admina,ale kto go dał to już nie do mnie(21:01:34 zegar pod radarem).Miałeś 5x laga co wskazuje na pięć ssów.Często zgłaszacie innych,którzy już mieli ssy i to parę razy.Nawet jeśli admin popełnił błąd dając Tobie slaya,mógł źle wybrać karty w menu(dostanie upomnienie ).Nie zmienia to faktu,że to Ty masz trzy ssy.Dla mnie równa się to z brakiem UB.
 15. Pytanko na śniadanko #1

  Dwanaście lat,na steam od 2010.Pamiętam lan,osiedle x przeciwko osiedle y.