Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adiKSG

? Zarejestrowany
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

adiKSG last won the day on July 17 2018

adiKSG had the most liked content!

4 Followers

About adiKSG

 • Rank
  Pisarz
 • Birthday 11/18/1991

Recent Profile Visitors

3,200 profile views
 1. Akurat powiedział to zaraz po tym jak został zabity . Tak samo było już 3 razy jakiś czas temu. Nie mówił tego do odpala z tt na sh.
 2. Witam, Proszę o perma dla tego gracza . Po raz trzeci zostaje zbluzgany za nic . Nie panuje nad sobą to niech nie gra. I nie jestem palatnem odjebanym dzieciaku .
 3. adiKSG

  [Odbanowany] dzordz

  Twój nick: dzordz Admin banujący: Android [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ANDROID. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : dzordz [AMXBans] Reason : ' Wstaw SSy na http : [AMXBans] You can complain about your ban @ CsOpole.eu [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' [AMXBans] Your IP : ' 178.219.131.138 ' [AMXBans] ======================================= Link do screenów: https://www104.zippyshare.com/v/pFnP8Gm8/file.html Kurde Android steam mi sie psuje a Ty mi na ns robisz
 4. Będzie dobrze. Trzymaj się .
 5. Tak czasami tam grałem. Serwer jest dla graczy i to oni powinni się wypowiedzieć. Zarówno Ci co nie grali dużo i Ci stali a nawet nowi co zamierzają zagrać pierwszy raz. Wtedy może pojawia się nowi gracze. Jak nie chcecie zmian to po co ankieta Pani Smerfetko.
 6. Śląsk Wrocław 1-2 Górnik Zabrze
 7. adiKSG

  Typerka

  Śląsk 0-4 Górnik
 8. adiKSG

  Typerka

  Witajcie! Przed Wami kolejna szansa na wygranie darmowego Ban'a na wybranym przez Was serwerze! Aby wygrać darmowego Ban'a na okres miesiąca wystarczy wytypować poprawnie wynik Meczu Ekstraklasy! Na przeciw siebie stają : Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze Spotkanie odbędzie się dnia 25.02.2018 o godzinie 15:30! Swoje typy możecie oddawać do 25.02 do godziny 15:20 Każda osoba która w określonym czasie wytypuje poprawnie wynik spotkania otrzyma od Nas darmowego Bana na okres miesiąca na wybranym przez siebie serwerze! Przykład: Śląsk 0-4 Górnik
×
×
 • Create New...