Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

adiKSG

👤 Zarejestrowany
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutral

4 obserwujących

O adiKSG

 • Tytuł
  Pisarz
 • Urodziny 18.11.1991

Ostatnie wizyty

3033 wyświetleń profilu
 1. Propozycje Serwera

  De_Lidl Panie Chińczyku
 2. [Zamknięty] skarga na admina

  Akurat powiedział to zaraz po tym jak został zabity . Tak samo było już 3 razy jakiś czas temu. Nie mówił tego do odpala z tt na sh.
 3. [Zamknięty] skarga na admina

  Witam, Proszę o perma dla tego gracza . Po raz trzeci zostaje zbluzgany za nic . Nie panuje nad sobą to niech nie gra. I nie jestem palatnem odjebanym dzieciaku .
 4. [Odbanowany] dzordz

  Twój nick: dzordz Admin banujący: Android [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ANDROID. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : dzordz [AMXBans] Reason : ' Wstaw SSy na http : [AMXBans] You can complain about your ban @ CsOpole.eu [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' [AMXBans] Your IP : ' 178.219.131.138 ' [AMXBans] ======================================= Link do screenów: https://www104.zippyshare.com/v/pFnP8Gm8/file.html Kurde Android steam mi sie psuje a Ty mi na ns robisz
 5. Liga Typerów #56 - FINAŁ Ligi Mistrzów!

  Real 2 - 3 Liverpool
 6. Pytanko na śniadanko #4

  Kulfon i Monika
 7. [Zamknięty] nieobecnosc

  Będzie dobrze. Trzymaj się .
 8. Liga Typerów #50 - Liga Mistrzów!

  PSG 2-0 Real
 9. [Zamknięty] Ankieta

  Tak czasami tam grałem. Serwer jest dla graczy i to oni powinni się wypowiedzieć. Zarówno Ci co nie grali dużo i Ci stali a nawet nowi co zamierzają zagrać pierwszy raz. Wtedy może pojawia się nowi gracze. Jak nie chcecie zmian to po co ankieta Pani Smerfetko.
 10. Liga Typerów #49 - Ekstraklasa!

  Śląsk Wrocław 1-2 Górnik Zabrze
 11. Typerka

  Śląsk 0-4 Górnik
 12. Typerka

  Witajcie! Przed Wami kolejna szansa na wygranie darmowego Ban'a na wybranym przez Was serwerze! Aby wygrać darmowego Ban'a na okres miesiąca wystarczy wytypować poprawnie wynik Meczu Ekstraklasy! Na przeciw siebie stają : Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze Spotkanie odbędzie się dnia 25.02.2018 o godzinie 15:30! Swoje typy możecie oddawać do 25.02 do godziny 15:20 Każda osoba która w określonym czasie wytypuje poprawnie wynik spotkania otrzyma od Nas darmowego Bana na okres miesiąca na wybranym przez siebie serwerze! Przykład: Śląsk 0-4 Górnik
 13. Liga Typerów #48 - Liga Mistrzów!

  Chelsea 1:1 Barcelona
 14. Liga Typerów #47- Liga Mistrzów!

  Real 1:1 PSG