Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lucki.

? Zarejestrowany
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Lucki.

 • Rank
  Pisarz

Recent Profile Visitors

232 profile views
 1. Lucki.

  Cs 1.6 steam

  Kupię na szybko steam z 1.6 20 psc.
 2. Lucki.

  [Odbanowany] Lost.

  Twój nick:Lost. Admin banujący:Rafal Wycinek z konsoli: Link do paczki screenów: https://www45.zippyshare.com/v/zkBeahxA/file.html Twój komentarz: Następnym razem mógłbyś chociaż spojrzeć na moją grę.
 3. Lucki.

  [Odbanowany] *.hpmem

  Twój nick: *.hpmem Admin banujący: Wycinek z konsoli: Link do paczki screenów: https://www118.zippyshare.com/v/iCmqBAII/file.html Twój komentarz: Dość długo nie grałem, nie wiem czy dobrze wstawiłem.
 4. Lucki.

  Mistrz Cs'a <3

  Twój nick:Lucki. Admin banujący: Mr. ShelleR. Wycinek z konsoli: Link do screenów:http://www57.zippyshare.com/v/xYKqI2hh/file.html Twój komentarz: Za dobry byłem chyba. ps. Sheller, nie łykaj wszystkiego jak pelikan
 5. Lucki.

  Awatar ;>

  Tak jakbyś mogła to oczywiście, tylko trochej słabiej widać, na animacji mogłabyś troszeczkę mocniejszy kolor napisu ( tego na udzie )
 6. Lucki.

  Awatar ;>

  Zajebiste Na żadnym forum jeszcze tak się nie zaskoczyłem. Gdybyś jeszcze mogła na mniejszych rozmiarach dać ten napis 3 to było by na prawdę spoko I Dzięki wielkie.
 7. Lucki.

  Awatar ;>

  Jest jakiś grafik tutaj ?
 8. Lucki.

  bot

  Haha, tak macie rację, nikt z botem nie grałby dłużej niż mapę wg. mnie ( grając na dd2 ztakim botem ugrałem 2 rundy i mi się znudził ) Aczkolwiek przykładowo gdy jest ten bot jedna osoba wbiję na trochę a druga zobaczy, że serwer nie jest pusty i też wbiję, i może kilku by się znalazło wtedy na serwerze Bo gdyby ktoś tylko popatrzył że pusty to nie wbija a ciężko w nocy o stałych graczy. Mam nadzieję, że cokolwiek zrozumieliście co chciałem przez to powiedzieć
×
×
 • Create New...