Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Ziolek92

Admin Serwera - BF2
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutral

1 obserwujący

O Ziolek92

 • Tytuł
  Pisarz
 • Urodziny 30.07.1992

Ostatnie wizyty

395 wyświetleń profilu
 1. GŁOSUJEMY !!!

  264
 2. Galeria KacperT :D

  Ściągnięte, właśnie rozpakowuje . Oby działał jak należy. Dzięki wielkie .
 3. Jakie książki czytamy.

  @NATALA Joyland mam na półce, ale czeka w kolejce na przeczytanie . Tej drugiej nie kojarzę, ale to zapewne kwestia czasu :D. @vego21 moja narzeczona mówi to samo, że dobre horrory. Nie wspominała że ze szczyptą erotyzmu, a taka zaczytana była ... . Muszę od niej wziąć i sprawdzić co to tam się kryje między stronami :D.
 4. propozycja

  Odrazu można równolegle wgrać na BF2, również brak powodów. Nie wiem kto się tym zajmuje i czy ktokolwiek opiekuje się jeszcze BFem, ale ktoś napewno może to zrobić .
 5. GŁOSUJEMY !!!

  262 ;p
 6. Glosowanie na server!

  582
 7. Galeria KacperT :D

  Dobra robota! Powiedz mi, skąd mogę ściągnąć tego PSa któego używasz? Bo sam kiedyś całkiem nieźle ogarniałem PS (czasy technikum ... :c) i w sumie fajnie by było wrócić do grafiki. Szkoda że chyba będzie trzeba zacząć od zera, czyli tutoriali .
 8. Tak Okrasa łamie przepisy

  Łamie przepisy i nogi . Dobre dobre .
 9. Jakie książki czytamy.

  BEZWZGLĘDNY ZAKAZ SPOJLEROWANIA! Tak jak w tytule, opisujemy jakie książki czytamy ;). W temacie propozycji już się wypowiedzieliście (nie o to w nim chodziło ), ale to nie problem. Jakie lubicie gatunki, który autor najbardziej Wam przypadł do gustu. Ja zacznę . Moimi ulubieńcami są Stephen King oraz John Grisham. Stephen to akurat można powiedzieć guru, więc chyba każdy wie jakie książki pisze. Lubię jego wyobraźnię która kreuje to co spływa na papier, a czytając czuję się lepiej niż w sali kinowej . John Grisham pisze kryminały prawnicze, co prawda jego książki czasem wydają się do siebie podobne ALE każdą czytałem na jednym wdechu, i żadna nie była nudna. Polecam bardzo tego autora, a na pierwsze spotkanie z nim pozycję "Więzienny Prawnik". Ktoś z Was czytał Grishama? Polecam szczególnie zabieganym, dość lekkie pozycje więc każdy da radę znaleźć chwilkę .
 10. Przenikanie

  No niestety jak widać to nie TP, i nie każdy ogarnia co się dzieje. Osobiście też bym był za, ale przy realiach tego serwera tak jak piszą wyżej. Jedna wilka rozpierducha :(. To nie wyjdzie.
 11. Witam!

  Cześć, zapraszam również na BF2, kiedy będzie zbyt tłoczno na DD2
 12. Glosowanie na server!

  578 ;p
 13. Dzięki Ci PROSTO.

  Nie miałem przyjemności poznać @PROSTO. ale czekam na to, bo bankowo do Nas wróci. Oby nastały te czasy BF2 których Ja jeszcze nie miałem przyjemności zaznać, i oby tacy ludzie nim zarządzali. Jak widać po profilu to był konkretny koleś który konkretnie zarządzał, bez zbędnych dyskusji. Chińczyk a Ty z lizaniem dupy sam masz dużo wspólnego, więc nie śmieć w temacie który jest warty przeczytania i wypowiedzenia się jak należy, a nie szukania wszędzie "chuja do dupy". Wszędzie już dawno byś poleciał, więc przestań w końcu siać ferment.
 14. Dział książka.

  Uważasz że jestem nikim? PS. Myślę że książka jest bardziej POWAŻNYM działem niż suchary... Chyba złego słowa użyłeś :D.
 15. Dział książka.

  Cześć. Chciał bym zaproponować otwarcie działu "Książka". Myślę że w dalszym ciągu duża część społeczeństwa (również młodego) czyta książki. Jest w Hydeparku muzyka, sport, film... więc dlaczego nie książka? Chętnie dowiedział bym się kto i co czyta, może poznamy jakieś ciekawe tytuły ;). Kolejna sprawa, ale to już kwestia administracji. Można by w Hydeparku zrobić jeden dział "Hobby" lub "Zainteresowania", i w niego wrzucić pozycje muzyki, sportu, filmu, KSIĄŻKI itp ;). Resztę czyli shuchary giełda itd jako offtopic. Taka moja propozycja. Wyraźcie swoją opinię, myślę że to ułatwi przeglądanie forum. Szczególnie na telefonach, na którym przewijanie forum zajmuje dłuższą chwilkę ;p. Sam moderowałem forum więc wiem że nie proszę o wiele pracy, bo to moment. Więc czekam na opinię i odpowiedź ;). Pozdrawiam, Paweł.