Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Ziolek92

👤 Zarejestrowany
 • Zawartość

  194
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

23 Excellent

3 obserwujących

O Ziolek92

 • Tytuł
  Post Maniak
 • Urodziny 30.07.1992

Ostatnie wizyty

866 wyświetleń profilu
 1. Rezygnacja

  Dzięki za grę, i żegnam. Proszę o odebranie flag i rangi admina, cześć.
 2. Lajki

  Okej, niech będzie że to nie ma znaczenia, że tylko donator. Na reklamę DD2 wysłałem 20 zł, napisałeś wyraźnie @Tobi że za każdą pomoc leci vip ranga donator bla bla bla. Tych 20 zł sam zarobiłem cięzko pracując, chętnie wspomogę większą ilością pieniążków bo lubię tą sięc. Ale normalnym jest że jako osoba grająca tutaj też chciał bym żeby każdy był traktowany fair play ;). Więc gdzie tutaj uczcicwość i słowność? Nie dostałem żadnego z tych przywilejów jakie wymieniłeś, to troszkę nie w porządku. Już swagi lajkami mnie mało obchodzą, niech się lajkują :). Nie reaguj na to nerwowo tylko jak prawdziwy facet odpowiedz na to co napisałem i zróbmy z tym porządek, bo Ja nie szukam zwady. @AmfetaminowySmak poruszył temat, więc cicho siedział nie będę. Pisałem na pw na steam i dobrze o tym wiesz. Mam nadzieję że rozwiążemy tą sytuację jak dorośli ludzie . Pozdrawiam.
 3. Natalia z brooklynu

  Taka tematyczna nutka a Ty to zepsułeś hahahah
 4. Natalia z brooklynu

  Przypomniałeś mi tą nutę! <3 Ty stara choleroTy, stara, tyCię diabli nie bierąNi chu*, niCo robić teroJak megiero z tobą żyć?Chodząca aferoAfero ty!Dożarta pijawkoDla mojej krwiWyczucia zeroTero tu wygarnę ci!Dużo jesz, mało wieszMordę od rana drzesz ...
 5. Głosuj na serwer [DD2+BF2] !

  13? Dlaczego tak? oO
 6. Dla polaka,dawac plusa

  Polska mistrza świata ma!
 7. кℓαρσυѕzєк Wita!

  Witaj .
 8. (Odrzucone)Podanie Na Admina DD2 (кℓαρσυѕzєк)

  Tyle że to temat na osobny temat, co ma piernik do wiatraka? Nie spełnia wymagań i proste... W podaniach omawiać sprawy administracji to mało mądre, jest od tego dział zamknięty . NA NIE, powody wyżej.
 9. memph. * - Wytłumaczenie ?

  Więcej z Tobą nie będę dyskutował. Ban był słuszny, skoro nie umiesz używać komend które mamy wgrane, to się tego naucz. Bo jak narazie szukasz problemu tam gdzie go nie ma, a takich graczy nie potrzeba. Nie pozdrawiam . PS. Piszesz że admin zamiast banowac osoby z aimem woli ciebie za pisanie na sayu. W tym momencie ty obrażasz @memph.* . Jestem pewien że sprawdził osobę którą zgłaszałeś, druga sprawa wierz lub nie - na pewno bardziej zna się na rzeczy niż Ty, to że ktoś ci ustrzeli heada nie oznacza że ma aima .
 10. Łącze się na inny serwer (BŁĄD)

  To tak użyj tej komendy, ale najpierw wejdź w folder csa, znajdź plik cfg, i ppm --> właściwości ---> i odznacz że plik tylko do odczytu. Po tym zastosuj okej i unbind all ;). Ewentualnie usuń plik i utworzy się nowy (łba sobie nie dam urwać ). Pozdrawiam .
 11. memph. * - Wytłumaczenie ?

  Gościu, czy Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Piszesz skargę na najbardziej aktywnego i ogarniętego admina. Powodem jest to że dał ci bana na 30 minut za pisanie na say o haxie. Mógł i więcej ci dać, skoro zwrócenie ci uwagi raz nie pomaga. Od tego mamu u@, żeby na nim zgłaszać osoby używające wspomagaczy. W przeciwnym wypadku widząc twoje krzyki że ten ma haxy tamten, po prostu się wyłączy. Tak czy siak skarga bezpodstawna. Daj sobie spokój @dominopiekacz bo nie ogarniasz regulaminu a innym to zarzucasz. Pozdrawiam .
 12. Brak dzwieku przestrzennego.

  Pomogło czy dalej to samo?
 13. Oszukać przeznaczenie :D

  Zchilluje się to obejrzę .
 14. Powrót ;)

  Do zobaczenia na serwerach .
 15. Reset TOP 15

  @XdM toXic Dziękujemy .