Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Ziolek92

Admin Serwera - BF2
 • Zawartość

  186
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Good

2 obserwujących

O Ziolek92

 • Tytuł
  Post Maniak
 • Urodziny 30.07.1992

Ostatnie wizyty

744 wyświetleń profilu
 1. memph. * - Wytłumaczenie ?

  Więcej z Tobą nie będę dyskutował. Ban był słuszny, skoro nie umiesz używać komend które mamy wgrane, to się tego naucz. Bo jak narazie szukasz problemu tam gdzie go nie ma, a takich graczy nie potrzeba. Nie pozdrawiam . PS. Piszesz że admin zamiast banowac osoby z aimem woli ciebie za pisanie na sayu. W tym momencie ty obrażasz @memph.* . Jestem pewien że sprawdził osobę którą zgłaszałeś, druga sprawa wierz lub nie - na pewno bardziej zna się na rzeczy niż Ty, to że ktoś ci ustrzeli heada nie oznacza że ma aima .
 2. Łącze się na inny serwer (BŁĄD)

  To tak użyj tej komendy, ale najpierw wejdź w folder csa, znajdź plik cfg, i ppm --> właściwości ---> i odznacz że plik tylko do odczytu. Po tym zastosuj okej i unbind all ;). Ewentualnie usuń plik i utworzy się nowy (łba sobie nie dam urwać ). Pozdrawiam .
 3. memph. * - Wytłumaczenie ?

  Gościu, czy Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Piszesz skargę na najbardziej aktywnego i ogarniętego admina. Powodem jest to że dał ci bana na 30 minut za pisanie na say o haxie. Mógł i więcej ci dać, skoro zwrócenie ci uwagi raz nie pomaga. Od tego mamu u@, żeby na nim zgłaszać osoby używające wspomagaczy. W przeciwnym wypadku widząc twoje krzyki że ten ma haxy tamten, po prostu się wyłączy. Tak czy siak skarga bezpodstawna. Daj sobie spokój @dominopiekacz bo nie ogarniasz regulaminu a innym to zarzucasz. Pozdrawiam .
 4. Brak dzwieku przestrzennego.

  Pomogło czy dalej to samo?
 5. Oszukać przeznaczenie :D

  Zchilluje się to obejrzę .
 6. Powrót ;)

  Do zobaczenia na serwerach .
 7. Reset TOP 15

  @XdM toXic Dziękujemy .
 8. Witam

  Siemanko .
 9. Cześć

  No cześć .
 10. Serwer PaintBall

  Fajnie by było, ALE. Pierwsza sprawa możesz na opolu wypromować serwer i uciec, pierwsza sprawa. Druga że wielu tak sie zachwala, wszystko ogarne są, oplace. Pozniej są żale i wypominki, żądania. Raczej nie sadze żeby to wypalilo, ale wszystko w rękach Tobiego ;).
 11. Narka

  No już nie strasz tak :D. Zostajesz ;).
 12. siema :)

  Siemanko :).
 13. Hasztaag POWRACA :)

  Witam witam :D.
 14. Reset Serwera

  No więc niech opiekun wróci do funkcji :). Tego trzeba BF2 ;). Myślę że każdy się zgodzi. Oczywiście jeśli dalej masz chęci :D.
 15. (Zaakceptowane)Moderator

  Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku! Duże tak!