Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

sQubanY.

👥 Multi Admin
 • Zawartość

  318
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Good

O sQubanY.

 • Tytuł
  Opolanin
 • Urodziny 08.11.1997

Ostatnie wizyty

1210 wyświetleń profilu
 1. No hey

  Witam
 2. Vixaaaaa

 3. wybieramy najlepsze miasto w PL :)

  3
 4. [Zaakceptowane] DD2

  Twój nick:sQubanY Coś o sobie: Dla tych którzy mnie nie kojarzą jestem Damian w tym roku będzie już 21 wiosen, coś tam kopię w piłkę, czasem siebie kopnę ale uprawiam także inne dyscypliny Na jaki serwer składasz podanie: DD2 Znajomość AMX: 6 Dlaczego składasz podanie: Ponieważ zdarza się taka sytuacja kiedy admina nie ma a jestem na serwerze i czuję się bezradny więc pomyślałem że złoże podanie Czy pełniłeś kiedyś funkcje Admina: Ta Ile czasu dziennie możesz poświecić na serwerze: zależy od dnia można sprawdzić poniżej bo może być różnie ale raczej rano i wieczorami Link do Banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:4817597 Link do Gametracker: https://www.gametracker.com/player/sQubanY/91.224.117.68:27180/ Składka 11.07zł msc / 5zł przelewem: SmS PS. Chciałbym prosić o odebranie mi rangi admina bf2 ponieważ jest mi on zbędny jeśli serwer stoi pusty , nie chcę świecić kolorkiem
 5. [Zaakceptowane] Podanie na admina dd2 Vixo

  Normalnie bo to mało razy trzeba wołać amina na serwer czy to z forum czy to czekać aż ktoś na steam wejdzie mimo iż jest trochę adminów na dd2 to najwyraźniej ciągle mało PS "Nie dodawajcie takich durnych swoich sentencji wiecej" sam to zrobiłeś ...... A co do podania to uważam że powinien dostać szansę na okres próbny dobry gracz i co ważniejsze gra według mnie czysto co nie zmienia faktu że można mieć na niego oko tyle ode mnie .
 6. Pytanko na śniadanko #1

  Łooo bo ja wiem troszkę już gram będzie chyba ze 4 lata a zaczynałem na Botach i w sumie grałem tylko na dd2 jakoś polubiłem tą mapkę aczkolwiek kiedyś grywałem na innych jak oczywiście potrafiłem już zabić boty a ile razy z nerwów było "kill all bots" no więc sie grywało tu i tam ale żaden z serwerów nie przypadał mi jakoś do gustu żeby zostawać na dłużej wgl nie spodziewałem się że ta gra mnie tak wciągnie ale ze względu na sprzęt "średniej" jakości nie mogłem już grać w nowsze Fify więc na początku bawiłem się w domowe transfery ale to też mnie już nudziło musiałem coś robić żeby się "odprężyć" i wyżyć tak więc szukałem czegoś nowego w serwerkach i tu paczam "Bf2" a co to kurła... i tak się zaczęło potem wpadłem na Opole i od razu można powiedzieć chciałem zostać dłużej ponieważ była super atmosfera, tym bardziej że przeżywał chyba wtedy czasy świetności .... właśnie dlatego szkoda tego serwa !!!
 7. [Zamknięty] Dzięki za 2 lata ;)

  Gokuś co jest ? Nie trzeba od razu odchodzić
 8. [Zamknięty] ODZNAKI 3 - KONKURS

  35
 9. [Zamknięty] Ankieta

  co 3 najlepiej
 10. Liga Typerów #48 - Liga Mistrzów!

  0:2
 11. [Zamknięty] ODZNAKI 2 - KONKURS

  26
 12. Witam

  Siema
 13. Liga Typerów #47- Liga Mistrzów!

  Real 1:3 Psg
 14. Heroes III

  szukaj na torrentach jak bede miał czas to poszukam powrót do klasyku widzę
 15. Gazetka Styczeń

  Hahha elegancko