Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prorok

Elita
 • Content Count

  445
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Prorok last won the day on November 28 2018

Prorok had the most liked content!

About Prorok

 • Rank
  Opolanin
 • Birthday 01/18/2000

Recent Profile Visitors

2,784 profile views
 1. Prorok

  Kradzież 2x

  Konto steam odzyskane . Prawdopodobnie w 70% był to Rusek lub bardzo dziwnej narodowości haker . Zacząłem pisać do jednego z nich tzn , tych których miał w znajomych . Mam nawet zdjęcia konwersacji hakera z tamtymi . Pisałem do jednego z nich , ruska . Był oburzony że próbowałem go oscamować . A drugi przestraszył sie policji i prawdopodobnie był powiązany z tym hakerem . Nie wiedział co napisać . Nie spodziewał się mnie że odzyskam konto . Konto pocztowe jeszcze nie jest odzyskane ...
 2. Prorok

  Kradzież 2x

  Właśnie zaczyna mi robić DDOS . Nie mogę nic zrobić gdy włączam VPN , specjalnie wyłącza mi neta i bawi się ze mną . Co chwile mi wyłącza i włącza neta . A VPN nie może zostać uruchomiony , wyskakuje błąd , przez tego hakera .
 3. Prorok

  Kradzież 2x

  Wczoraj kontaktowałem sie ze Steam support o odzyskanie konta , bo 2 raz zostało skradzione nie wiem w jaki sposób . Napisałem wszystko , opisałem i potwierdziłem przez email . Dziś wchodzę zobaczyć czy odzyskali mi konto . Loguje sie na poczte i pisze : ZŁE HASŁO ... Zajebiście , wchodze na banid patrze na moje konto i widzę to https://steamcommunity.com/id/nexelhvh50/ , jakiś Holender mi się włamał na Steama i na mojego głównego emaila . na tym emailu mam wszystko . Pisałem do poczty o pomoc i czekam , nie wiem co będzie . Jeśli mi sie nie uda odzyskać konta to co robić ?
 4. Prorok

  Znajomi na STEAM

  Włamał mi się dziś haker z Turcji na konto , odzyskałem je , ale usunął mi wszystkie grupy i znajomych , więc kto chce mnie dodać do znajomych na steam to tu jest link https://steamcommunity.com/id/psychiatrykiscoming/ . A jak nie to nie czytać tego
 5. Nie moge dodawać zdjęć z pulpitu tzn , przeciągać ich do Photoshopa , nie moge wcale ich dodawać do PS , ale gdy dam otwórz da się , ale gdy później chce dodać zdjecie do tego obrazka nie mogę go nałożyć na to i jak to naprawić ?
 6. Problem naprawiony , rozdzielczość , Do zamknięcia
 7. Brat chce wejść na csa , ale jak wchodzi do drużyny po dołączeniu wywala mu grę i na każdym serwerze tak samo , dołącza i wywala go z gry , co robić ? Jeszcze do tego nie widać tabeli wyników , nic żadnych graczy nie pokazuje kto gra , i czas widać jakby to była wersja half life a to jest cs 1.6 . Brak tabeli , czatu , klika enter aby dołączyć i wyłącza się cs . Co robić ?
 8. Jak na pierwszy raz , dobrze
 9. Był już jeden serwer cs go i siedziało na nim bardzo mało osób . Zrobiłbyś powrót starego Go Moda , co codziennie siedziało 32 osoby i trudno było dojść na serwer .
 10. Prorok

  FrAg MoViE

  Specjalnie to zrobiłem , kombinowałem ponad tydzień żeby Cie upokorzyć
 11. Prorok

  FrAg MoViE

  Nie zrobiłem tego ładnie , ale nie chciało mi sie kombinować , zrobiłem tak jak wygląda poprostu zwykły cs 1.6 .
×
×
 • Create New...