Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

D2ni

UnBanTeam
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About D2ni

 • Rank
  Bywalec

Recent Profile Visitors

223 profile views
 1. 24h.. Temat zamykam co do bana dodam w poniedziałek o ile AMXBANS będzie działać.
 2. Nom to tak z mojej obserwacji wynika gracz bardzo słabym doświadczeniem szczęściem lub nie.. raczej bym tego tak nie nazwał moje czasówki których można coś zauważyć, że gracz jakoś "dziwnym trafem mierzy w przeciwnika". 16:35 +/- 17:03 długa.. nic słychać nie było, a jednak celownik już na graczu + 17:35 +/- mógł przewidzieć. 19:27 +b perełka (ninja). 19:46 +/- było słychać, jak upadasz z bs'a + spadochron mimo wszystko dziwna reakcja celownik znowu na przeciwniku. 20:25 +/- dziwne przeczucie gdzie wcześniej tego nie było "oczywiście bo nie było przeciwnika". reakcja znowu celownik w przeciwnika. 21:50 +/- skraca z awp nie patrzy miejscówek + znowu celownik przeciwnik standard. 23:46 + tu już chyba ziomek miał wyje**ne znowu bez sprawdzania o dziwo znów w celowany przeciwnika. Fartem bym tego nie nazwał, jak dla mnie za dużo zachowań gdzie mało co było słychać, a wszystkie reakcję są wykonane, jak był przeciwnik.. dla mnie spalony +B.
 3. Ja jestem za każdemu należy się druga szansa ! Btw.. Bot diabeł napędzał chociaż do killi ^^. @DreDziaa@Tobi@PROSTO.@Kysy ?
 4. Opierdzielać się, a tak serio.. myślę, że żyć po prostu
 5. D2ni

  ADIQ PL

  ==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ==== Wątek został zamknięty i przeniesiony do kosza. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Administracja CsOpole.eu
 6. D2ni

  ADIQ PL

  Ban dodany, dzięki za głoszenie.
 7. Wiek: 24. Coś o sobie: Nazywam się Daniel, pochodzę z Krakowa lat.."up" konkretniej interesuję się muzyką, sportem i jak widać grami MP.. I wiele innych. Znajomość AMXbans: Myślę, że dałbym sobie 8, czas sobie przypomnieć co nie co. Umiejętność rozpisywania demek: Posiadam. Dlaczego składasz podanie: Myślę, że można mi zaufać.. Mam doświadczenie owej radzę, potrafię rozróżnić dobrego gracza od zwykłego "spaolonego". + (Rekrutacja ON) Czy pełniłeś kiedyś funkcje UBT : Tak nie raz.. Ile czasu dziennie możesz poświecić na forum: Zależy w jakich porach, ale myślę że 4/5 godzinki śmiało mógłbym. Link do Banid: BanID. @ http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:5478255 @~ Tak, wiem nie posiadam wszystkich wymagań, ale kto nie próbuję ten szampana nie pije. Pozdrawiam g1.
 8. Dodam tylko. http://csopole.eu/bany/ban_list.php?bid=2909
 9. Fajnie, także zapraszamy priv. @Istny666DiaBeL
 10. Tak jest chętnych zapraszamy, nie gryziemy .
 11. Co wy to przecież typek legit gra..
 12. 3 miejsce - @g1` Tak to ja.. ;s Co do VIP'a możecie komuś innemu oddać.
×
×
 • Create New...