Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aryu

? Zarejestrowany
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Aryu last won the day on June 27

Aryu had the most liked content!

About Aryu

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday 09/11/1994

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. Tego się chyba nie da inaczej skomentować. XD
 2. Liczba głosów serwera: 269 https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.122:27015
 3. Podziękuje, za łatwo bym miał, jeśli można oddam innej osobie.
 4. Liczba głosów serwera: 227 https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.122:27015
 5. @Rafeal Jeśli mam być szczery, to według mnie to co próbujesz osiągnąć trochę nie ma sensu. Bo jeżeli Twój sprzęt, pozwala Ci osiągnąć taką ilość fpsów, to nie ma sensu kombinować. Najzwyczajniej w świecie ustaw sobie maksymalną rozdzielczość, którą możesz w grze i nie kombinuj, wysokie detale tekstur w niczym nie pomagają, rozmycie o którym mówisz u mnie to komenda w cfg "gl_picmip 2", dzięki temu mniej skupiam się na tym co się dzieje obok a bardziej na modelach przeciwników. Skoro Twój komputer pozwala Ci na płynną grę, to po co sobie utrudniać i zmieniać. Niestandardowa rozdzielczość wcale Ci nie pomoże, tym bardziej "łajdniejsza" grafika. Ta gra ma 20 lat, nie wiem czego oczekujesz, ale ja uważam, że dobre CFG to podstawa i im płynniej chodzi gra, na mniej elementów pobocznych zwracasz uwagę i generalnie wszystko ma prosty wygląd, tym łatwiej skupić się na celu a nie na tym czy grafika jest ładna. Nie wyostrza mi obrazu w dal, po prostu mam komendy w cfg, dzięki którym mam wyłączone wszystkie światła w ciemniach itd, dlatego sprawia takie wrażenie. Optymalnie tak jak Ci wyżej wspomniałem, maksymalna grafika w CS czyli 1440x900 jak to u Ciebie jest, będzie najlepsza, fpsy ustaw na tyle fps_max "99.5" najlepsze do CSa, ludzkie oko i tak pewnie widzi do 30, nie wiem jak to jest dokładnie. Chodzi o to żeby FPSy były stałe i była płynność. Najsłabsza grafika = największe skupienie na przeciwniku a nie na otoczeniu. Jeżeli masz tak wielką ochotę kombinować to śmiało, ale jeżeli chodzi o aiming i szybkość to raczej to nie pomoże.
 6. Teoretycznie najlepszą rozdziałką w cs 1.6 jest 640x480, ja w każdej grze FPS stosuje zasadę, że gram na takiej samej rozdzielczości jaką mam maksymalną pulpitu, z tym że gram na laptopie. Obraz ucina Ci dlatego na wyższych bo Twój monitor może już nie obsługiwać takiej rozdzielczości albo CS. "Low video quality" - zmienia Ci jakość tekstur, to ta komenda gl_texture_mode / wartości: "gl_linear_mipmap_linear" / "gl_linear_mipmap_nearest " Żeby zmienić rozdzielczość i ustawić taką jaka chcesz żeby było przy każdym odpaleniu CS'a musisz zrobić tak: Steam: Library > PPM na CS 1.6 > Properties/General > Set launch options > Wpisujesz tam jaka ma być rozdzielczość, na przykład -w 1444 -h 900 Napisz coś więcej czy masz pc/laptop, jaki monitor i mniej więcej jakie parametry, chociaż nie wiem czy to ma sens kombinować z rozdzielczością bo najlepiej aimowo będzie Ci grać tak jak napisałem wyżej, albo się męczyć na 640x480, ale o wiele łatwiej się gra, albo zostać przy tej którą możesz ustawić maksymalną w cs. Jak dla mnie nie ma sensu kombinować z wyższymi rozdzielczościami bo tylko gorzej będziesz grać. Tak samo w przypadku grafiki, ja mam wszystko ustawione na najsłabsze, wszystkimi komendami powyłączane wszelkie rzeczy, które mogą rozpraszać i spowalniają mi grę kwestia przyzwyczajenia to kilka gier a różnica diametralna. Tak to się prezentuje u mnie, jak chcesz coś pokombinować to pewnie da radę to ustawić.
 7. Zapomniałem a nie mogę już edytować: http://d1.hltv.org.pl/srv55783/HLTV-1906261344-de_dust2.dem.zip
 8. @Ultra Violence z miłą chęcią zrobię to za Ciebie, @ArTi jakiś czas temu grałem z tobą na serwerze, coś mi kompletnie nie pasowało, że ktoś biegający z celownikiem w ziemi, bez żadnego movementu, nie biegający na nożu, nie używający walka, rozdaje takie heady. Wszedłem nawet na speca i nagrałem ci POV, który zresztą gdzieś mam. "trudno tak mi łapa lata" dziwne, że ta łapa lata Ci tylko co jakiś czas prawdopodobnie wtedy, gdy naciśniesz przycisk, bo przy skanowaniu jakoś tego nie robisz. Sprawa wygląda tak, że grasz na jakimś marnym aimbocie, otóż miałeś troszkę pecha bo o dziwo demko z HLTV nie jest na tyle zlagowane żeby można było się pomylić. @Rafal. 6:32 - ewidentnie widać że masz aimbota bo patrząc na całokształt twojej gry, czyli mierny, nie ma opcji żeby ktoś tak zrobił jak ty tutaj, pięknie widać jak ci celownik ściąga na target i twój kiepski aimbocik skacze na boki, nie grasz na highsensie, więc nie ma szans żebyś zrobił takiego flicka idealnie w model 9:51 - kolejny raz aimbocik spłatał ci figla nie wiedząc w który target strzelać Już jakiś czas temu pisałem na czacie, że ten typ ma jakiegoś marnego aimbota, ale patrząc na to jak smutno gra nawet z tym po prostu to olałem, także @ArTi "trzęsąca łapa" tak można robić jak się wali spraya przy dobrej kontroli full auto, tyle że taki "zawodnik" jak ty biegający z celownikiem w ziemi nie ma prawa tego umieć. Zwykły aimbot na przycisk, akcja w 6:32 to kwintesencja twojego marnego haxika, nie ma możliwości żeby ktoś tak sam zrobił i tym bardziej nie przy twoim game sense Myślę że wystarczy zobaczyć kilka demek tego "aimera" i pełno będzie takich sytuacji.
 9. Liczba głosów serwera: 210 https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.122:27015
 10. Aryu

  [Odbanowany] hosper demo

  Ja tam nie widzę nic podejrzanego, większość fragów z awp, co runde to samo, wcelowany w tym samym miejscu czekając aż ktoś wychyli. Nie przeskakuje mu celownik na inny cel, nawet gdyby miał aimlocka to na tym zlagowanym demku z hltv nie da rady tego zobaczyć bo w slowmo każdy tak wygląda. Gdybyście przed tym jak kogoś zbanujecie nagrywali POV to byłoby o wiele łatwiej, bo jest parę dziwnych akcji, ale to pewnie przez to że to demko z HLTV 2k pingu. Szału nie ma, mądrze grał i to wystarczyło żeby wszyscy podchodzili pod celownik, poza tym był w CT gdzie przy tylu osobach na serwerze, wystarczy stanąć w jednym miejscu i czekać cierpliwe aż ktoś przyjdzie. Jakby ktoś chciał to na siłe się zawsze czegoś doszuka, uroki hltv ; ) http://d1.hltv.org.pl/srv55783/HLTV-1906252022-de_dust2.dem.zip
 11. Liczba głosów serwera: 180 Liczba głosów potrzebna do uzyskania wyższej pozycji: 1
 12. Specjalne oślepianie swojej drużyny - ban od 5 minut (nagminnie od 30 minut do 48h ). http://d1.hltv.org.pl/srv55783/HLTV-1906182303-de_dust2.dem.zip 12:17 - 12:25 "jak dla Mnie gruba przesada nie czuje się winnym gdyż nie jest to specjalnie" Nieładnie kłamać, na demku wszystko widać Perfidne rzucasz komuś dwa flashe, za coś takiego to od razu bana na dwa dni powinieneś przytulić i jeszcze bezczelnie piszesz post na forum udając świętoszka. Admin bardzo dobrze zrobił, zamiast się cieszyć, że dostałeś bana tylko na 30 minut to jeszcze jakieś zażalenia tu składasz skoro dokładnie widać co zrobiłeś na demku. Przedłuż mu ktoś bana to się może nauczy.
×
×
 • Create New...