Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bartax

? Zarejestrowany
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

About bartax

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday 07/26/1996

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co do przedmówców sugerujących mapy takie jak rats, cs_estate czy eldorado - na serwerze, który choć częściowo powinien być uznawany za TP (w końcu TP jest w nazwie) nie ma co dodawać map, na których gra TP jest niewykonalna, bo nikt map dobrze nie zna i nie są dostosowane do gry zespołowej. Wspomnę jeszcze o tym, że nie trzeba na serwerze kolejnych odmian dusta, nie podoba Wam się dust2 only czy TP, jest pełno serwerów na których minidusty są grane, zobaczcie czy te serwery są pełne. Minidusty nadają się na DeathMatch, nie do gry zespołowej Im bliżej starej puli map turniejowych (pula 1.6 - dust2, inferno, tuscan, train, mirage, nuke) tym lepiej, prościej i atrakcyjniej. Dla smaczku jakieś starsze klasyki typu vertigo, kabul czy cbble mogą być, ale istnieje ryzyko, że przy dużych mapach rundy, w których żyją tylko "boty" będą się strasznie dłużyć. Tak samo na dużych mapach typu rats.
 2. 39, nie umiem się bawić w obróbkę graficzną
 3. Grałbym w csa, duh. Ewentualnie jakieś kursy językowe i związane z retoryką.
 4. Jest walka między mną a Sawką w tej chwili
 5. 34, pozdrawiam piękne Panie administratorki i kentakiego.
 6. Cześć moja przyszła żono - propozycje map jakie mam to: -cs_aimdeagle (czy jak to się tam zwie) -de_piranesi (nikt prawie jej niestety nie zna, dziwna mapka do grania) -awp_india (za mała mapa na 20+ osób na serwerze w jednym czasie, a czasami tak się zdarza) - de_dust (znowu, za mała mapa na 20+ osób, ponadto drużyny mają na niej bardzo nierówne szanse) + de_train (klasyczna, standardowa mapa, jedna z najpopularniejszych) + de_vertigo (niestandardowa mapa, lecz prosta do zapoznania się, obecnie na czasie w CS:GO) + de_cbble (kolejny niestandard, ale bardzo prosta mapa z w miarę równymi szansami drużyn przy zbliżonym, w miarę solidnym poziomie graczy) + (ewewntualnie) cs_office (dla zabawy, dla tak zwanych "botów" coś nowego, dość mała mapka, inny rodzaj mapy co może od czasu do czasu uprzyjemnić grę)
 7. bartax

  OnlyHS

  Do usunięcia, gracz zbanowany.
 8. bartax

  OnlyHS

  Twój nick: bartax Nick podejrzanego: OnlyHS Data złapania: 13.07.2019 Serwer na którym został złapany: TP/FFA Rodzaj cheata: AIM IP / ID: 31.41.82.58:28266 [STEAM_1:0:274977187] Link do screena IP/SID: https://www43.zippyshare.com/v/9hrbvZcM/file.html Link do HLTV: https://www43.zippyshare.com/v/SfBGgdBk/file.html (demo własne nagrane poprzez komendę "record") , http://d1.hltv.org.pl/srv59404/HLTV-1907131713-de_dust2.dem.zip (hltv według strony) Twoja rozpiska/komentarz: Sytuacja nie wymaga komentarza - na demku widać wyraźne niestandardowe poruszanie się celownika - zwłaszcza pod koniec nagranego klipu.
 9. bartax

  [Odbanowany] bartax ss

  Twój nick: bartax Admin banujący: Tobi?! Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Tobi ?!. [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : bartax [AMXBans] Powod : ' Wstaw SSy na http : [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CsOpole.eu [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 58485010 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 31.0.127.192 ' [AMXBans] =============================================== Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. Link do paczki screenów: https://www84.zippyshare.com/v/VGmlzXjO/file.html Twój komentarz: Brak komentarza, nie byliście pewni więc zrobiliście screeny
 10. Zła kobieta, słaby gracz - idealny kandydat na admina ! Co prawda nie znam jeszcze tak dobrze serwera, ale zawsze przydadzą się do pracy na serwerze zaufane ręce. Choć mój głos nie jest bardzo wartościowy - popieram starania tej złej Pani !
×
×
 • Create New...