Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

DreDziaa

Właściciel
 • Zawartość

  939
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

70 Excellent

O DreDziaa

 • Tytuł
  Opolanin
 • Urodziny 14.06.1995

Ostatnie wizyty

3202 wyświetleń profilu
 1. Pytanko na śniadanko #24 Jaki sprzęt wolicie... komputer czy laptop i dlaczego ? : D To jak.. silny, stabilny komputer czy może wygodny przenośny laptop? : P Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 2. Pytanko na śniadanko #23Co najbardziej lubicie robić w czasie wolnym ? : D To jak.. ? Leżenie i obijanie się, czy może jakiś CS albo i siłownia, rower ? Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 3. Witam serdecznie!

  Siema
 4. Pytanko na śniadanko #22Jaka jest Twoja wymarzona praca/biznes ? : D Oczywiście fajnie jakby pieniążki same się mnożyły ale jednak.. gdybyście mogli wybrać sobie prace/biznes to czym byście się zajmowali ? : P Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 5. Pytanko na śniadanko #21Gdzie chciałbyś/chciałabyś mieszkać - mieszkanie vs dom i dlaczego? : D To co skromny balkon czy jednak duży taras? Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 6. [Zamknięty] Jol Jol :D

  Siema
 7. Pytanko na śniadanko #20Jaki jest Wasz ulubiony film/serial i dlaczego? : D To w najbliższym czasie czas maratonów filmowych Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 8. Upsik

  Ok ok Trzymaj się tam
 9. Pytanko na śniadanko #19Macie jakiegoś zwierzaka? A może chcielibyście mieć i jakiego? : D No to chwalimy się swoimi pupilami albo chęcią przygarnięcia ich : P Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 10. [Zamknięty] Witam :D

  Siemka
 11. Pytanko na śniadanko #18Jaka jest Twoja ulubiona broń z CS 1.6 i dlaczego ? : DCzy to może AK, a może AWP albo i deagle? ; D Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 12. Pytanko na śniadanko #17

  Najważniejsze w życiu to.. Buzi na dobranoc oraz zawsze dbać o mojego kochanego wredziocha, żeby Ci nigdy nic nie zabrakło
 13. Pytanko na śniadanko #17Najważniejsze w życiu to... ? : DMoże macie jakieś ciekawe cele w życiu albo założenia? : ) Warto się tym dzielić z innymi : D Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 14. Pytanko na śniadanko #16

  Pizza i pizza i więcej pizzy Naleśnikiiii z nutella