Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

DreDziaa

Właściciel
 • Zawartość

  949
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

71 Excellent

O DreDziaa

 • Tytuł
  Opolanin
 • Urodziny 14.06.1995

Ostatnie wizyty

3375 wyświetleń profilu
 1. UNSTOPPABLE

  Siema
 2. [Zamknięty] WITAM SERDECZNIE

  Siemka
 3. Pytanko na śniadanko #28 Najśmieszniejsza historia, jaka przydarzyła się Wam w życiu ? : D Ciekawe jakie to będą historie śmieszne do łez, wstydliwe, może niezręczne.. ^^ Śmiało opowiadajcie swoje zabawne historie i śmiejmy się razem : D Czekamy na wasze odpowiedzi : ) Pomysłodawca pytanka: @Tobi Wybaczcie za 2 dni opóźnienia, ale aktualnie jestem bardzo zajęta. Dlatego też, to pytanko będzie aktualne do końca września : )
 4. [Zamknięty] Siema wszystkim

  Siemka
 5. [Zamknięty] Helloo ;)

  Siema
 6. Pytanko na śniadanko #27

  I z pieskiem skoro już będzie domek ^^
 7. Pytanko na śniadanko #27 W jakim kraju/miejscu chciałbyś/chciałabyś mieszkać i dlaczego? : ) Czy to nasza Polska, czy może jednak słoneczna Hiszpania? A może pełna widoków Norwegia? : D Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 8. [Zamknięty] Siemka

  Siema
 9. Pytanko na śniadanko #26 Włączasz komputer/laptop, widzisz już pulpit.. co pierwsze robisz? : P Przyznawać się kto od razu odpala grę albo FB, YouTube? : D Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 10. Pytanko na śniadanko #25 Jakie są Twoje ulubione słodycze/łakocie? : D Żelki.. ? A może wolicie chipsy, albo coś tradycyjnego jak ciasta : P Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 11. Dziennik Wakacyjny CsOpole :D

  ==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ==== Wątek został zamknięty i przeniesiony do kosza. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Administracja CsOpole.eu
 12. Pytanko na śniadanko #24 Jaki sprzęt wolicie... komputer czy laptop i dlaczego ? : D To jak.. silny, stabilny komputer czy może wygodny przenośny laptop? : P Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 13. Pytanko na śniadanko #23Co najbardziej lubicie robić w czasie wolnym ? : D To jak.. ? Leżenie i obijanie się, czy może jakiś CS albo i siłownia, rower ? Czekamy na wasze odpowiedzi : )
 14. [Zamknięty] Witam serdecznie!

  Siema
 15. Pytanko na śniadanko #22Jaka jest Twoja wymarzona praca/biznes ? : D Oczywiście fajnie jakby pieniążki same się mnożyły ale jednak.. gdybyście mogli wybrać sobie prace/biznes to czym byście się zajmowali ? : P Czekamy na wasze odpowiedzi : )