Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kaczafara

Manager
 • Content Count

  426
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Kaczafara last won the day on October 24

Kaczafara had the most liked content!

About Kaczafara

 • Rank
  Opolanin
 • Birthday 02/02/1996

Recent Profile Visitors

3,079 profile views
 1. Kozacko ❤️❤️ Chociaż na początku myślałem, że mam już tak uwalonego kompa, że już mi pająki po ekranie biegają
 2. Ale mnie kur@@ca trafia jak piszecie Bany do 2 godzin nie są brane pod uwagę. pod skargami ..... Bany do 2 godzin nie są brane pod uwagę. ale przy odwołaniu od bana, a nie przy skardze na admina ..... Skarga na admina jest skargą na jego zachowanie, nawet ban na 5 min w którym admin w powodzie napisze coś niestosownego jest nadal skargą nie mylcie tego ..... Dobra @Rafeal daj link do demka, z czasu w którym ta sytuacja miała miejsce. Tak mogę sam sobie poszukać ale jak się przypierd@@@m to do wszystkich ... @DanSan czekam na wypowiedź odnośnie powodów banów - nazewnictwa i ogólnie o Twoją wersję sytuacji. Tyle ode mnie i czekam na rozwój sytuacji, Pozdrawiam Kaczy. @Zero @TymbaRk!
 3. Kaczafara

  P&O Casanova

  [P] Lubisz kaczki ? Jak tak to jakie ? [P] Lubisz karmić kaczki ? [P] Lubisz pieczoną kaczkę ? [P] Czy Kaczor Donald jest twoją ulubioną postacią z bajek ? [P] Wolisz kuper czy dzióbek ?
 4. ==== Wiadomość wygenerowana Automatycznie ==== Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Administracja CsOpole.eu
 5. Zbanowany, dziękuję za zgłoszenie
 6. Kurde miał nikomu nie mówić .....
 7. Masz od kaczki ocenę ziomku Kysy, To co usłyszane, już się nie odsłyszy. Szkoda, że urwanego filmu nie miałem .... Jak ten Twój kawałek.... odsłuchiwałem Nie no nie spinaj dupy, tak tylko świruje, Mimo, że chujowe to nadal propsuje.
 8. Jak będzie kostium kaczki to wbiję na serwer pograć
 9. Stary przesąd/przysłowie znane już w starożytnej Mezopotamii: Kto na CsOpole 1000 godzin nabije, ten potem botów jak kaczki bije.
 10. I po co wypominasz? Młody byłem 😅
 11. O nie! Nie wymieniłeś mnie. Nie jesteśmy już kumplami XD Pozderki, dzięki za Twój wkład i wracaj szybko, bo itak wrócisz. Ta sieć działa jak heroina 😛
×
×
 • Create New...