Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kaczafara

Manager
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Kaczafara last won the day on March 3

Kaczafara had the most liked content!

About Kaczafara

 • Rank
  Opolanin
 • Birthday 02/02/1996

Recent Profile Visitors

2,784 profile views
 1. ==== Wiadomość wygenerowana Automatycznie ==== Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Administracja CsOpole.eu
 2. To już lecąc klasyką banału : [P] Lubisz kaczki ? Jak tak to jakie ? [P] Lubisz karmić kaczki ? [P] Lubisz pieczoną kaczkę ? [P] Czy Kaczor Donald jest twoją ulubioną postacią z bajek ? [P] Wolisz kuper czy dzióbek ?
 3. 1.6 woda gazowana czy niegazowana ?
 4. ==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ==== Drogi użytkowniku, Twoja prośba o UB została rozpatrzona pozytywnie, wracaj na serwer karać boty ; ) Pozdrawiamy Serdecznie, Administracja CsOpole.eu
 5. Ulubiony hmm matma chyba, znienawidzonego chyba nie miałem. Jak nie lubiłem jakiegoś przedmiotu to przez nauczyciela
 6. Ze względu na opóźnienie z opublikowaniem zwycięzców, czas na odebranie nagrody liczymy wam od daty dzisiejszej. Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienie i życzymy licznych fragów.
 7. Pierwszego kwietnia na serwerze został zrobiony reset TOP15. Więc startujemy z nowym konkursem. Życzę wszystkim miłej gry oraz zdobywania jak najwięcej fragów. POWODZENIA ZASADY: *Udział w konkursie może wziąć każdy gracz naszej sieci. *Osoby, które będą próbowały zwyciężyć w konkursie używając wspomagaczy/aliasów itp. zostają automatycznie zdyskwalifikowane i zbanowane na naszej sieci. *Gracze przyłapani na celowym nabijaniu fragów zostaną zdyskwalifikowani oraz zbanowani na okres 7 dni. NAGRODY: 1 miejsce - VIP na 2 miesiące 2 miejsce - VIP na 1 miesiąc 3 miejsce - VIP na 1 tydzień Po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyników zwycięzcy są zobowiązani do zgłoszenia się po odbiór nagrody. Mają na to 7 dni. W innym wypadku nagroda przepadnie. Po nagrody proszę się zgłaszać do opiekunów serwera lub managerów. ROZPOCZĘCIE KONKURSU: 13.03.2019 ZAKOŃCZENIE KONKURSU: 13.04.2019 Wyniki możecie sprawdzać, wpisując na serverze komendy: /rank i /top15. Zwycięzcy z poprzedniego miesiąca: (marzec) : 1 miejsce - @memph.* 2 miejsce - @KO@L@ 3 miejsce - @Cristo
 8. Tylko i wyłącznie NIEBIESKA. Wszystkie popełnione błędy kształtują nas na ludzi jakimi jesteśmy obecnie, a ja nie zamierzam się zmieniać.
 9. Chciałem zostać księdzem, ale w pewnym wieku zauważyłem, że celibat nie jest dla mnie
 10. Kaczafara

  PQO Mała Mi

  [P] Lubisz kaczki ? Jak tak to jakie ? [P] Lubisz karmić kaczki ? [P] Lubisz pieczoną kaczkę ? [P] Czy Kaczor Donald jest twoją ulubioną postacią z bajek ? [P] Wolisz kuper czy dzióbek ?
 11. Marzec 2019. @DanSan i @Nie Do Przejscia Dziękuję wszystkich adminom za niezliczone godziny spędzone na dbaniu o porządek na serverze. Każdy z was dołożył nie tylko cegiełki, a wręcz całej palety cegieł na budowę tego servera. Witam wszystkich nowych administratorów oraz zachęcam nowych jak i starych wyjadaczy do udzielania się nie tylko na serverze, a również na forum W tym miesiącu prężną pracą wykazali się wyżej wymienieni panowie, a jest tym razem ich dwóch ze względu na opóźnienie tego posta. Wpływ na moją decyzję miał czas poświęcony na dbanie o kulturę i dobrą atmosferę na servie, ilość i adekwatność banów. Jedyne moje zastrzeżenie do Niedoprzejścia zobacz temat o banowaniu na zakres- na pewno ta lektura Ci się przyda. Dziękuję jeszcze raz wszystkim, liczę na owocną pracę i wasze wsparcie w dalszej współpracy.
 12. ==== Wiadomość wygenerowana Automatycznie ==== Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Administracja CsOpole.eu
 13. Już pisałem nie raz, że skargi z takim komentarzem będę wypierdzielał do kosza, jak mówię A to robię A.... @ANDROID jak czegoś nie jesteś pewien pytaj śmiało, nikt od razu nie był ideałem i nigdy nim nie będzie.
×
×
 • Create New...