Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
smerfetka ♥

Wywiad #15 Crying Angel! :D

Recommended Posts

@Crying Angel

Witaj Angel! Tu twoja ulubiona adminka ( hihi)  Przedstaw się 2 dokładnie 4 zdaniach, dasz radę? 

Jasne oczywiście, ze tak. A wiec hmm od czego by tu zacząć może od imienia haha... Jestem Mateusz ewentualnie jak kto woli Angel, niedługo obchodzę swe 21 urodzinki a dokładnie w październiku. Jestem osobą bezpośrednią dość odważną i nie bojącą się wyzwań. Uwielbiam parkour i freeruning

Może coś więcej na temat parkoura i freeruningu? Jak się zaczęła twoja przygoda? :P 

W wieku 6 lat zainteresowałem się parkourem. Zdarzyło się to dzięki temu iż jako dziecko przyglądałem sie przez okno pewnym chłopcom którzy to wykonywali salta i tym podobne. Swą własną przygodę zacząłem w wieku 8 lat aż do 15 roku życiu gdzie wydarzył się wypadek, który spowodował to iż musiałem odłożyć swą pasje na bok. Co się stało pewnie byś zapytała ... a wiec no cóż młody głupi chłopak założył się że przeskoczy przez 3 jadące auta no i cóż pierwsze dwa było łatwo ledwo 30-40 km na godzinę no, ale 3 auto sprawiło trudność gdyż iż jechał ponad 70 no i prawym lusterkiem jak już przeskakiwałem zaczepiłem nogą co spowodowało upadek i uszkodzenie kolana. Przez ten wypadek muszę uważać na nogę i nie mogę już ani wykonywać salt ani śrub ani żadnej innej ewolucji która spowodować by mogła naruszenie się więzadłem w kolanie

Ojj ;c cóż, nie każde wspomnienie jest dobre, ale przynajmniej wiesz czego nie robić w przyszłości! :D W takim razie jako 21 latek to pewno uczysz się bądź pracujesz? Może coś nam o tym opowiesz? ;) 

Pracuje jako osoba zajmująca się obsługą maszyn oraz malarni w firmie produkującej świeczki itp. Może wydawać się proste ale jest tam wiele preparatów i nie tylko które wyniszczają zdrowie plus jest to dość ciężka praca nawet fizycznie gdyż podnosi się lub przeciąga spora ciężkie materiały i nie tylko

Zdolniacha z ciebie, nie ma co! A po pracy czym się zajmujesz? Lub kim? :P 

Kim to już raczej nikim. Prócz rodziny i znajomych nic mi nie pozostało mi nic. Ostatnio skończył się mój półtora roczny związek, który zniszczył twardą osobę jaka bylem mimowolnie nadal jest po tym ślad i nie przestaje to bolec. A tak ogólnie tez lubię rysować pisać wiersze jak i również pogrywam w Lige Legend (League of Legends) oraz Counter Strike 1.6  taka odskocznia od życia. Poświęcam dużo czasu swej siostrze 7 letniej już niedługo gdyż 16 czerwca obchodzi urodzinki. Jest to mój mały skarb :3

Ojjj słodziutko  Mną się brat nigdy nie chciał zajmować haha :D  
A jak zaczęła się twoja przygoda tutaj i jakim cudem masz aż tak wysoką rangę? :D 

Czy ja wiem czy wysoka. Ummm na sieci pojawiłem się przypadkiem tak wpadłem na jakiś serwer dd2 i no zostałem, ale już nie na dd2 a na go modzie. Po zdobyciu sympatii do sieci postanowiłem postarać się by serwer go mod był tym na co zasługuje czyli elita w Polsce :3 . Ranga pojawiła się raczej dzięki pracy jaką poświęcałem go modowi. W sumie mógłbym się przyznać iż odchodziłem już 2 razy po kilka miesięcy z siec lecz cóż powracałem z powodu ludzi jacy tutaj są :3 , a powodami odejść były sprawy prywatne

Każdy ma sprawy prywatne, to dobrze że nie maniaczysz, a zajmujesz się jeszcze czymś innym. Przyznaj się teraz kto jest twoim ulubionym adminem?  Kogo chciałbyś docenić za swoją pracę? :3

Ulubionym adminem hmmm trudno wybrać gdyż jest wiele osób, które to zasługują na to miano, ale szczególnie mógłbym docenić @upy za jego starania i to, ze w sumie wiele czasu poświęca na dd2 mimo ze jest cichy, ale potrafi godzinami walczyć o to by był tam spokój i jakiś porządek . :)  A za prace chciałbym uhonorować @AriellO oraz Moderatorkę Smerfa rdzawego :D 

Hhahahha jest to bardzo urocze ;3, tym też chciałam Ci bardzo podziękować za ten przecudowny wywiad. Mam nadzieję że podobał się Tobie tak jak mi  Hheh w takim razie życzę dobrego adminowaniu w dalszym ciągu ;3

Dziękuję i polecam się na przyszłość. Smerf wiesz skąd pinokio wiedział, że nie jest prawdziwym chłopcem?

haha skąd? :D 

gdy walił konia i się zapalił :D

haha dobry żart na koniec! :D