Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
. 死 ん だ 天 使 .

Sayonara

Recommended Posts

Nastapil moment, ze i ja znikam :3 

Dlaczego? 

Otoz poswiecalem wiele czasu jak i rowniez nerwow na go mod'a . Jako Gracz pozniej jako admin zastepujac nie obecnych opiekunow oraz wspierajac Tobiego by server jakos sie trzymal no i oczywiscie jako opiekun :3 . Dokladalem wszelkich staran (Tyle nerwow popsulem Tobiemu xD aby cos bylo, ze chyba mnie znienawidzil z lekka przez to :P ) by server dzialal bez konca. Lecz nie jest sie cudotworca co racja :3 . Skoro zniklo to w co po czesci oddawalem siebie postanowilem po czesci odstapic od sieci :3 .

Wiele osob pewnie by napisalo "Przeciez moglbys zostac multi adminem lub adminem na innym serverze"

W sumie mieliby racje lecz nie chce obejmowac stanowiska na serverze na ktorym jest Patola i spinac sie z pozaluj sie Boga swiecacymi tylko kolorkiem lub swa dupa na servie :3 . Na dd2 na pewno nie urzedowalbym w zaden sposob chyba jedynie by czasem cos postrzelac i odwiedzic starych znajomych, ale nic po za tym :3 . Bf2? moge tam miec admina bez problemowo czasem wejsc by zbanowac raz czy dwa pograc, ale no nic wiecej :3 dzialalbym jak taki wilczek w sensie ze pojawialbym sie cos upolowac (cheater) , ale no nic wiecej :3 Decyzja raczej nalezy juz do tamtych opiekunow :P

Nie jest to ta siec do jakiej dolaczylem :3 Zmienila sie no coz przyznam, ze na gorsze bo bywalo tragicznie, ale nie bylo takiego bajzlu jaki jest teraz :3 . Zawsze wszystko sie jakos ogarnialo predzej czy pozniej, ale niestety w obecnym czasie jest zbyt wiele osob co maja wyzej swe prostactwo niz wlasne ja :3 . 

Moge i dostac za to warna, ale znajduje sie tu tyle patalachow i patafianow, ze glowa mala :3 . Dlaczego ciagle ktos odchodzi z starej gwardi? Bo widzi jak dziecinada (nie chodzi mi o wiek oczywiscie) bierze gore nad rozumem i rozsadkiem :3 . 

Dlaczego napisalem pozegnanie skoro bede jeszcze tu bywal?

Moze dlatego iz to nie bedzie to samo. Nie bede tu by cokolwiek zdzialac tylko po to by odwiedzic stare smieci i sie czasem odezwac :) nie sadze by cos wiecej moglo sie pojawic (chyba ze pojawi sie admin na bf2 i bd trzeba kogos rozpisac). Sadze, ze raczej bede dosc czesto na ts3 z racji iz wiele osob :P wie, ze dobra zabawa to tylko z wami mordeczki ^^ lecz na forum dosc rzadko 

Ogolnie Chcialbym bardzo podziekowac wszystkim wam za mile lub nawet i chu... spedzony czas :3 .

Oczywiscie kieruje te slowa rowniez i do osob ktore moga mnie nie trawic (zwisa mi to czy mnie ktos lubi :3 )

Zycze byscie dalej spelniali swoje obowiazki nalezycie, a ci co tego nie robia to polecam spiac dupe i sie ogarnac, a jezeli tego nie potrafia to drzwi stoja otworem i polecam wypierdalac i nie psuc komus nerwow :3 

Szczerze dziekuje zwlaszcza @Tobi z racji iz moglem uczestniczyc w tym co stworzyl i miec swoje odbicie w jakis sposob :3 . Licze, ze to co odemnie sie pojawilo (te dobre sprawy wspomnienia itp itd :D ) jakos obstanie sie i nie zniknie :P.

@SHERIFF

jestes i byles jeleniem :D . Dzieki za mile spedzone chwile ( nawet gdy sie razem wkurwialismy i wyzywalismy :D ). Zycze by twoj zwiazek trwal i trwal bez konca :P . Moze kiedys wrocisz i ogarniesz jakas czesc patoli ktora tutaj jeszcze sie znajduje (admini, gracze)

@DreDziaa

Dzieki ci za wiele milych chwil, ktore spedzilismy na zartach spiewach czy tez skladajac ci zyczenia urodzinowe ( chyba pamietasz :D ) oraz tej pelni zartow czy tez twoich agresji czasem za chomisia :D . Tak zycze ci udanego zwiazku. Niech ten padalec bedzie tym jedynym i ostatnim (Jebnij mu czasem pantoflem w jadra :D nalezy mu sie ) 

@PROSTO.

To ten prostata :D Dzieki za wszystko. Za ta mase zartow :P jakie moglismy razem wykonac . Wiele dobrych chwil na serverach  naszej sieci :D jak i rowniez na ts gdzie byles jednym z niewielu, ktory nie dawal mi bana jak go irytowalem :P . Ogolnie ogarnij sie i nie odchodz bo jezeli to zrobisz pamietaj, ze cie zjade jak nigdy dotad bo bedzie to twoja najwieksza glupota jaka sprawisz :P . Jestes jedna z osob, ktora potrafi to jakos trzymac wiec wesprzyj @Tobi i spraw by bylo tu lepiej :3

@NATALA 

Twoj nono idzie w podroz, jak cos znajde droge jeszcze to cie odkurze :D nie raz :D . My to tam na ts sie bedziemy pewnie widziec czesciej, ale mimowolnie nie moge cie ominac z racji tego iz wiemy o sobie troszke jako jedni z niewielu :3 . Dzieki za to ze bylas do zartu do smutku jak i mimo zlych chwil wprowadzalas usmiech :P . Wywrozyc ci moge jedynie to, ze bedziesz na pewno szczesliwa :3 trzymaj tam z @Ivy bo sadze, ze pasujecie do siebie jako przyjaciolki jak nikt tutaj inny w swoich znajomosciach :) .

Z wyzszej administracji to chyba wszyscy ci ktorzy zasluzyli odemnie na takie szczegolne wyroznienie. Oczywiscie nie zapominam o reszcie, ktora potrafila wprowadzic z ma osoba wiele smiesznych mimo ze zalosnych, ale bardzo zabawnych chwil na sieci :3 .

Z Graczy szczegolnie wyroznie kilka osob :3 nie napisze o was bo no troche zbyt wiele sadze, ze bedzie do czytania za co przepraszam, ale pamietajcie ze z wami to mozna i konie krasc :P . Dziekuje tym ponizej ktorych wymienie za mase chwil na cs 1.6 i nie tylko :P bo oczywiscie w rozne glupoty gralismy :3 . Jestem rad, ze bylo mi poznac takich pajacow :D i slicznotki jak wy :) 

@Ivy       @Nie Do Przejscia

@Daffy!   @Młoda.

@Prorok  @smerfetka

@Lefcik   @♫ Bøℓø Mistrz ♫

@Fragles  @Goku

@Werkaxd@Kicius :*

@Czarna  @Diablo II

@Czyzu   @Natalia :)

@dKTM    @KacperT

Moglbym jeszcze wymienic dziesiatki z was :3, ale to sadze ze bedzie zbyt wiele pisania :D . Nie starczy postow w watku by moc was wszystkich wyszczegolnic :3 .

Dziekuje Adminom Go Moda tym ktorzy byli ze mna i wspierali server jak tylko mogli :P . Dziekuje tez calej reszcie graczy :P za to ze moglem ustrzelic wasze glowy :D czy tez wy moja :3 

Ogolnie to sadze, ze to tyle :3 ( P.S. pisalem to na szybko wiec nie sprawdzajcie bledow interpunkcji itp  bo nie chcialo mi sie wstawiac ich xD ).

Wiec no coz od mej osoby to tyle :3 

Elo 3 2 0 :3 

Pozdrawiam Crying Angel :P

" Dziekuje tez calej reszcie graczy :P za to ze moglem ustrzelic wasze glowy "

Coś wyczuwam ,że ten fragment był kierowany głównie do mnie xD

Cóż, szkoda ,że odchodzisz ale odwiedzaj nas tutaj, zawsze drzwi są dla Ciebie otwarte! :)

Co do górnej części jaką napisałeś o sieci to myślę że nie tylko Ty masz takie zdanie ale jest ono słuszne ;)

A tak to tylko myślałem ze zrezygnujesz z propozycji admina na jakimkolwiek serwerze i zostaniesz. Szkoda że odchodzisz bo też byłbyś w stanie ogarnąć to wszystko co się dzieje.

3Maj się i powodzenia ;)

:(:(:(

Zostań z nami chociaż na forum, nudno będzie bez Ciebie. Chociaż czasem mnie tak wkurwiasz, że mam ochotę wziąć patelnie i walnąć Ci nią w głowe to i tak Cie lubię. Szkoda, że odchodzisz, ale wiem że tylko GoMod Cię tu trzymał. :)

Jesteś jedną z nielicznych tu osób, które wyrażają swoje zdanie i mają w dupie opinie innych. 

O DD2 to już każdy wie co tam się odpierdala. :)

Pamiętaj, że zawsze możesz z nami pogadać..niezależnie od Twojego humorku. Także trzymaj się ciepło i nie puszczaj ! See ya! :)

58 minut temu, Ivy napisał:

:(:(:(

Zostań z nami chociaż na forum, nudno będzie bez Ciebie. Chociaż czasem mnie tak wkurwiasz, że mam ochotę wziąć patelnie i walnąć Ci nią w głowe to i tak Cie lubię. Szkoda, że odchodzisz, ale wiem że tylko GoMod Cię tu trzymał. :)

Jesteś jedną z nielicznych tu osób, które wyrażają swoje zdanie i mają w dupie opinie innych. 

O DD2 to już każdy wie co tam się odpierdala. :)

Pamiętaj, że zawsze możesz z nami pogadać..niezależnie od Twojego humorku. Także trzymaj się ciepło i nie puszczaj ! See ya! :)

bedziesz mnie widywac :3 

Wspomnialem o Ts :3 wiec luzik. Jezeli chodzi o forum itp to nie sadze :P tylko czasem sie odezwe czy cus.

Nie takie pożegnania czytałem i z doświadczenia wiem że nie odejdziesz bo za bardzo jesteś zżyty z tą siecią, więc nie będę się żegnał :)

PS. Ile ludzi już tu pożegnania pisało i są, adminują, itp... To trochę dla mnie śmieszne jest bo pewnie trochę czasu minie i znowu Cie zobaczę w swojej randze :) Lepiej by było jakbyś napisał o jakiejś dłuższej przerwie, w to bym uwierzył :)

9 minut temu, Loferek:) napisał:

Nie takie pożegnania czytałem i z doświadczenia wiem że nie odejdziesz bo za bardzo jesteś zżyty z tą siecią, więc nie będę się żegnał :)

PS. Ile ludzi już tu pożegnania pisało i są, adminują, itp... To trochę dla mnie śmieszne jest bo pewnie trochę czasu minie i znowu Cie zobaczę w swojej randze :) Lepiej by było jakbyś napisał o jakiejś dłuższej przerwie, w to bym uwierzył :)

przeczytaj uwaznie co napisalem :P jest tam odniesienie o mozliwosci admina :). 

Mnie powaga tylko tutaj trzymal go mod kazdy dobrze to wie 

==== Wiadomość wygenerowana Automatycznie ====

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Administracja CsOpole.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...