Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Lukas

PROSBA O UB

16 postów w tym temacie

Witam 

W bardzo dawnym okresie moje konto zostało zbanowane z nieznanych przyczyn, konto było używane przez brata jest bardzo dobrym graczem CS-a aktualnie 

powróciłem z zagranicy i chciał bym rozpocząć grę na waszym serwerze i dobrej atmosferze konto jest oryginalne nie ma żadnych chetaów itp  

nie pamiętam z jakiego okresu jest ban byłem nie obecny a brat nic mi nie powiedział ze otrzymał BANA dlatego nie zostały przedstawiona PROŚBA O UB Z SS  Bardzo proszę o UB konta 

mam nadzieje ze takie wyjaśnienie wystarczy w razie czego proszę o kontakt 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tobi tak jak napisałem powyżej 

nie mogę dostosować się do wzoru gdyż nie znam daty bana ani jego okresu bardzo mi przykro mogę podać jedynie NIC

NIC - Lukas 

a wycinek z konsoli na ten moment wyświetla się taki

NET Ports:  server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.100.156:27015
Connecting to 91.224.117.68:27180...
Connection accepted by 91.224.117.68:27180
* Zle haslo! 
Kicked :"Nie mozesz wejsc na ten serwer..."

tak jak oznajmiłem brat grał na moim koncie gra o wiele jepiej i nie wstawił ss gdy dostał bana i nie poinformował mnie o tym 

po powrocie z ZZ wczoraj chciałem zagrać ale okazało się ze mam bana dlatego proszę o pomoc to wyjątkowa sytuacja i na pewno nie codzienna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te gosciu amxbans i sie odszukaj, po nicku czy ip. Jak ban jest z bardzo dawna to pol roku temu gdzies byl reset bansa. I z przed tego okresu bany anulowane. Inaczej mozesz miec pecha z NIC - UB 😂

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale fajnie ze pomagacie graczom :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te gosciu amxbans  niestety niema mojego Bana przewertowałem każdą stronę 880 stron niema gracza o niku Lukas 

proszę o pomoc w inny sposób możecie mi dać UB 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczyłem do bansa i rzeczywiście nie ma takiego bana o takim nicku. Jeżeli nie ma w bansie kogoś takiego to znaczy że twój ban był przed resetem amxa i po rresecie każde bany został anulowane więc możesz spokojnie grać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Lukas napisał:

Tobi tak jak napisałem powyżej 

nie mogę dostosować się do wzoru gdyż nie znam daty bana ani jego okresu bardzo mi przykro mogę podać jedynie NIC

NIC - Lukas 

a wycinek z konsoli na ten moment wyświetla się taki

* Zle haslo! 

tak jak oznajmiłem brat grał na moim koncie gra o wiele jepiej i nie wstawił ss gdy dostał bana i nie poinformował mnie o tym 

po powrocie z ZZ wczoraj chciałem zagrać ale okazało się ze mam bana dlatego proszę o pomoc to wyjątkowa sytuacja i na pewno nie codzienna.

czy to Wam nie dało nic do myślenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha xD Nie przeczytałem jego początku postu tylko końca xD ale ze mnie idiota xD. To pewnie jego brat ma Vipa na hasło lub rezerwacje nicku na hasło musisz się jego zapytać xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziękuje  za fatygę w tym problem ze nie mogę wejść pojawia się komunikat ze mam bana a w consoli jest taki komunikat

* Zle haslo! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Spytaj się brata czy jest rezerwacja nicku+hasło bo z tego co widać to jest więc musisz się go spytać czy on rezerwował i czy pamięta hasło

Edytowane przez Komandos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podejrzewam ze nie będzie kojarzył zaistniałej sytuacji tym bardziej ze to jest sprawa z przed 6mc a na moim koncie grał gościnnie z tym że to już była jego ostatnia gra,

niema możliwości pominięcia tej rezerwacji niku +hasła  zresetowania wszystkiego ? ja osobiście nie wiem o co w tym chodzi  

z góry dziekuej za pomoc. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Komandos napisał:

Spytaj się brata czy jest rezerwacja nicku+hasło bo z tego co widać to jest więc musisz się go spytać czy on rezerwował i czy pamięta hasło

Pytałem niema rezerwacji nicki ani żadnego hasła VIPA również nie-kupował  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To usuń w configu  tą komende  "setinfo _pw "hasło"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a może być tak że grał pod innym nickiem i ci tego nie powiedział bo to trochę dziwne 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎07 o 16:52, Lukas napisał:

dziękuje  za fatygę w tym problem ze nie mogę wejść pojawia się komunikat ze mam bana a w consoli jest taki komunikat

* Zle haslo! 

zmień nick i spróbuj wejść na innym, jeżeli dobrze zrozumiałem to nie grałeś 6msc tak? Jeżeli tak to nie będziesz miał nawet żadnych odznak wiec mała modernizacja nicku nic Ci nie zmieni ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

==== Wiadomość wygenerowana Automatycznie ====

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Administracja CsOpole.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.