Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Tobi

Paluch

5 postów w tym temacie

Tak więc mój drogi przyjacielu @PALUCH napisz mi wreszcie o co Ci chodzi chłopie albo pożegnajmy się raz na zawsze.

Robisz tutaj od dłuższego czasu burdel i zamieszanie, rozgłaszasz jakieś swoje niedorzeczne tezy i siejesz zamęt na forum. Z czym masz problem człowieku? Żona Ci nie daje, pies Ci zdycha czy kot nie chce już pić mleka? Mam serdecznie dość wchodzenia i czytania Twoich wielkich poematów na SB oraz jakiś artykułów nie wiadomo skąd wyciągniętych, poza tym jeżeli wyjeżdżasz mi już tutaj z regułami prawnymi to przynajmniej najpierw przeczytaj je pięć razy, zastanów się nad sensem ów reguł oraz wybierz te które są adekwatne do sytuacji. A nie wkleisz pierwszą lepszą regułkę i udajesz znawcę i myśliciela. Ja rozumiem, że możesz mieć problem z zrozumieniem danego artykułu, tak samo jak z podstawowymi zasadami ortografii ale jeżeli chcesz już udawać wielkiego prawnika to przynajmniej nie rób z siebie idioty...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawda w oczy kole ? Zamet i burdel to ty zasiales na serwerze nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe, idiota to chyba na drugie masz tepaku ,wejdz zobacz i nie pierdol bo to nie tylko moje zdanie  jezeli chodzi o bf2, a jak chcesz zeby ci ktos za cos placil to nie zmieniaj potem regol bo lamiesz prawo, podrugie radze zajrzec w lustro hipokryto a serwer porzebuje ludzi a nie wlasciciela opiekunow czy adminow ktorych nie ma albo sa tylko maja wyjebane bo wtedy serwer pada to juz trzeci w moim przypadku , jak sie nie ma na cos czasu to sie tym niezajmuje  i na koniec huj cie obchodzi moje zycie osobiste zona pies czy kot huj ci do tego ja twojego nie poruszam bo mam zasady honor i ambicje   tyle odemnie i pozdrawiam.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawda jest taka że serwer bf2 się sypie, ale to nie znaczy że mamy wszyscy skakać sobie do gardeł, tylko trzeba coś z tym zrobić jeżeli dalej chcemy grać na bf2. Opiekunowie jak i admini są potrzebni, ale problem jest w graczach. Skupmy się na tym a nie wyzwaniu się od idjot itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
27 minut temu, PALUCH napisał:

Prawda w oczy kole ? Zamet i burdel to ty zasiales na serwerze nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe, idiota to chyba na drugie masz tepaku ,wejdz zobacz i nie pierdol bo to nie tylko moje zdanie  jezeli chodzi o bf2, a jak chcesz zeby ci ktos za cos placil to nie zmieniaj potem regol bo lamiesz prawo, podrugie radze zajrzec w lustro hipokryto a serwer porzebuje ludzi a nie wlasciciela opiekunow czy adminow ktorych nie ma albo sa tylko maja wyjebane bo wtedy serwer pada to juz trzeci w moim przypadku , jak sie nie ma na cos czasu to sie tym niezajmuje  i na koniec huj cie obchodzi moje zycie osobiste zona pies czy kot huj ci do tego ja twojego nie poruszam bo mam zasady honor i ambicje   tyle odemnie i pozdrawiam.

Tak więc wszyscy Tobie teraz ładnie podziękują za zamknięcie serwera, dziękuje dobranoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

==== Wiadomość wygenerowana Automatycznie ====

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Administracja CsOpole.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.