Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Ziolek92

Jakie książki czytamy.

13 postów w tym temacie

BEZWZGLĘDNY ZAKAZ SPOJLEROWANIA!

Tak jak w tytule, opisujemy jakie książki czytamy ;). W temacie propozycji już się wypowiedzieliście (nie o to w nim chodziło xD), ale to nie problem. Jakie lubicie gatunki, który autor najbardziej Wam przypadł do gustu. Ja zacznę ;).

Moimi ulubieńcami są Stephen King oraz John Grisham. Stephen to akurat można powiedzieć guru, więc chyba każdy wie jakie książki pisze. Lubię jego wyobraźnię która kreuje to co spływa na papier, a czytając czuję się lepiej niż w sali kinowej :D. John Grisham pisze kryminały prawnicze, co prawda jego książki czasem wydają się do siebie podobne ALE każdą czytałem na jednym wdechu, i żadna nie była nudna. Polecam bardzo tego autora, a na pierwsze spotkanie z nim pozycję "Więzienny Prawnik". Ktoś z Was czytał Grishama? Polecam szczególnie zabieganym, dość lekkie pozycje więc każdy da radę znaleźć chwilkę :P.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio co przeczytałam to "Joyland" Kinga, na wakacje idealnie się czytało. A zaraz po niej "Tupilanową gorączkę". Dwa różne gatunki ale polecam :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jak Twa kobieta Grahama Mastertona, zajebiste horrory przyprawione szczyptą erotyzmu. Polecam każdemu szczególnie Manitou :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@NATALA Joyland mam na półce, ale czeka w kolejce na przeczytanie ;). Tej drugiej nie kojarzę, ale to zapewne kwestia czasu :D. @vego21 moja narzeczona mówi to samo, że dobre horrory. Nie wspominała że ze szczyptą erotyzmu, a taka zaczytana była ... xD. Muszę od niej wziąć i sprawdzić co to tam się kryje między stronami :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zabić drozda" Harper Lee :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to też się pochwalę xD

Meg. Potwór z głębin - Steve Alten 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie jednym z najlepszych pisarzy jest Nicholas Sparks, polecam przeczytać " Jesienna miłość " bądź " Wybór " <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli ktoś lubi książki o tematyce psychologicznej, to mogę polecić ;)

madrosc-psychopatow-b-iext41770325.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hahaha

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Metro 2033-Dmitry Glukhovsky polecam każdemu :)

Jest to klimat postapokaliptyczny po wojnie Atomowej, wciąga kosmicznie(jeśli pamiętam dobrze to po premierze była to jedna z najlepszych książek roku)

Książka ma 500+ stron a wciągnęła mnie tak że przeczytałem w 3/4 dni.

CO ciekawe na podstawie książki tej stworzono grę o tym samym tytule(ja to podczas gry się dopiero skapnąłem że na podstawie książki jest stworzona)

Oczywiście 2 następne części książki powstały ale już tak nie powalają

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja czytam Michałowi aka Januszowi do spania książkę pod tytułem "O psie który jeździł koleją" 

Jak sam tytuł mówi książka jest na temat psa który podróżował koleją lecz na końcu pies ratując człowieka sam umiera, Michaś zawsze przy tym płacze jak dziecko bo nie dość że bardzo chciałby mieć pieska to i na bilet nie ma a pies miał :cry:

~

~

~

~

~

~

~

:haha:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach