Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
Wojeczka <3

Wywiad #5 - Umcia Umcia

Recommended Posts

Wywiad przeprowadzony przez redaktorkę Urszulę, nick Wojeczka <3

Wojeczka <3

Umcia Umcia

Ten wywiad został przeprowadzony z opiekunem serwera 3MAPS, czyli z Umcia Umcia. W wywiadzie dowiecie sie m.in. o jego pasjach i zainteresowaniach. Zapraszam do czytania!

Witaj! Dziękuję, że zgodziłeś się powiedzieć mi kilka słów o sobie. Mam nadzieje, że

przybliżę czytelnikom nieco twoja osobę. Na początek może nam się przedstaw, powiedz

jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

Witam cię również. Nazywam się Przemek, w tym roku będę kończył 27 latek. Pochodzę

z pięknego Ełku, który jest położony w województwie Warmińsko-mazurskim – krainie

tysiąca jezior.

Ooo to miło, że uczestnikiem wywiadu jest ktoś z Mazur. W takim razie powiedz nam,

jakie Twoim zdaniem jest najpiękniejsze miejsce na mazurach?

Może to będzie dziwna odpowiedz, ale dla mnie najpiękniejszym miejscem na Mazurach

to jest moje własne miasto, mój własny DOM.

To nie jest dziwna odpowiedź, mogliśmy się spodziewać takiej odpowiedzi. A czy

zwiedzałeś inne miejsca na mazurach?

Tak, oczywiście że tak. Nie tylko na Mazurach, ale tez inne regiony Polski. Jestem typem

wędrownika. Wiele w życiu już zwiedziłem i nie mowie tylko teraz o mojej ojczystej ziemi :)

Z pewnością twoje życie nie jest nudne. Powiedz nam jakie miejsca zwiedziłeś na

Mazurach jak i poza nimi?

Zazwyczaj staram się, żeby to były miejsca związane z historią Polski. Można powiedzieć,

że mam lekkiego bzika na tym punkcie . Zwiedzanie bunkrów np. stojąc w jednym z nich

zamykając oczy i wyobrażać sobie, jak by się było w tych czasach.

To piękne, ze wracasz myślami do historii Polski! Może zdradzisz, gdzie dokładnie

znajdują się takie bunkry? W jakich miejscowościach?

Ależ oczywiście z milą chęcią . Przykładowo jednym z takich miejsc Radzieje, bunkry

hitlerowskie położone 20 km od Kętrzyna, bardzo dobrze zachowane są po drugiej wojnie

światowej. Kolejnym takim miejscem jest tez Gierłoż, tak zwana kwatera hitlera

"WOLFSCHANZE" - wilczy szaniec. Można by było wymieniać i wymieniać :)

Ooo! Radzieje to miejscowość oddalona ode mnie o zaledwie kilka kilometrów! Z Twoich

wypowiedzi wnioskuję, że pasjonujesz się historią, mam racje?

Hmm, nie wiem czy można to tak nazwać. Na pewno historią Polski. Staram się wracać

do tego, czego niewielka liczba Ludzi O Wielkich Sercach dokonała, byśmy my mogli żyć

na własnej OJCZYSTEJ ZIEMI.

To piękne co piszesz! I przyznaję Ci racje! Wspominałeś coś wcześniej, że zwiedzałeś

miejsca nie tylko na naszej ojczystej ziemi. Jakie to były miejsca?

Zwiedzałem miejsca, o których inni nie chcą nawet mówić. Sam kilka razy zastanawiałem

się, czy chce na to patrzeć, ale tak, niemieckie obozy. niemieckie tereny. Starałem się też

dostać na Rosję, lecz wizę dostać to cud.

W porządku. Czy możesz nam powiedzieć, jak wyglądają takie miejsca? Jakie

wyobrażenia miałeś w głowie podczas zwiedzania takiego miejsca? Jakie emocje podczas

tego Tobie towarzyszyły?

Szczerze przed wejściem w takie miejsca jest na pewno mętlik w głowie, podniecenie,

zafascynowanie, różne są uczucia. Ale gdy już się wjedzie zacznie się słuchać , oglądać

wszystko nagle się zmienia, zaczyna się strach, zdziwienie, przerażenie i łzy.

Naprawdę, aż tak wielkie emocje towarzyszą tobie podczas takiego zwiedzania? Czy od

dawna pasjonujesz się zwiedzaniem takich miejsc?

TAK TO SĄ WIELKIE EMOCJE. Nie ukrywam, że zawsze mam ze sobą chusteczki :) Nie

każdy potrafi to docenić, co ci ludzie zrobili dla kraju, dla wolnego kraju. Młodzież zaczęła

wykorzystywać patriotyzm nie wiedząc naprawdę nic o historii i o tym co się działo, bo

nie o wszystkim uczą, nie o wszystkim piszą i mówią.

Miejmy nadzieję, że dotrze to do serc czytelników! Powiedz nam Przemku, czym się

zajmujesz na co dzień?

Mam nadzieję, że ludzie po prostu nie zapomną i będą o tym mówić, jak również nie będą

wykorzystywać patriotyzmu do zwykłego szpanu. Sam posiadam tatuaż patriotyczny, ale

to dla pradziadka, który walczył w powstaniu. A na co dzień se pracuje hehe :)

Czytelnicy! Weźcie do serca słowa naszego kolegi! A opowiesz nam dokładniej, na czym

polega Twoja praca?

Dokładnie zajmuje przyszykowaniem aut dla serwisu, jak i dla salonu Citroena pod

wydanie dla klienta.

Możesz nam opisać jak wygląda to przyszykowanie auta do serwisu i salonu?

Ależ oczywiście. Przyjeżdża laweta z autami. Auto zostaje sprowadzone na ziemie i

wstawiane do mnie. Zostaje ono rozklejane z foli, czyszczone, myte i wstawiane zostaje

na serwis, gdzie zostaje robiona zerówka. Gdy zostanie to wszystko zrobione, auto

zostaje wydane dla klienta :)

W porządku. Długo już pracujesz w tym zawodzie?

W tym zawodzie akurat dopiero 3 miesiąc.

A wykonywałeś jakiś inny niż aktualny? Jeśli tak, to ciekawa jestem, czym się

zajmowałeś.

Tak ogólnie jestem z zawodu mechanikiem , brukarzem i pracowałem jako kucharz . Jako

mechanik i kucharz pracowałem w Anglii, a jako brukarz w Polsce.

Oo kolejny uczestnik, który emigrował do Wielkiej Brytanii. Jak długo byłeś w UK i co

skłoniło Ciebie do powrotu na ziemie ojczystą?

W Anglii byłem rok. Niestety musiałem wracać ze względu na problemy rodzinne.

W porządku. Rozumiem. Powiedz nam teraz, jaki jest twój stan cywilny?

Jestem kawalerem od jakiegoś tam czasu, po ośmioletnim związku :)

Po ośmiu latach rozstaliście się ze swoja kobieta? Może powiesz nam jaki był tego

powód?

Zdrada.

Zdrada z twojej strony, czy ze strony kobiety?

Ze strony kobiety.

Bardzo mi przykro. Z pewnością poznasz kogoś godnego Twojej osoby! Jakie jest Twoje

hobby Przemku, prócz tego, ze lubisz zwiedzać zakątki Europy?

Moje hobby to nie tylko zwiedzanie i poznawanie historii naszego pięknego kraju, ale też,

gdy tylko mogę uczęszczam na obozy przetrwania, jak i jazda rowerem w trudnym terenie :) Także należę do kręgu kibicowskiego :)

Gdzie udajesz się na takie obozy przetrwania?

Najdalszym moim takim wyzwaniem były lasy bagniste na Słowacji :)

Jak długo trwa taki obóz i jak to wygląda? Możesz nam to opisać?

Zazwyczaj trwa dwa tygodnie. Jeżeli ktoś nie wytrzyma, wraca wcześniej lub pomaga

ekipie. Polega to na tym, że dostaje się niezbędne rzeczy do podstawowego przetrwania.

Zostaje się wywiezionym w odległe miejsce i tam pozostawionym losowi. Oczywiście

jest ekipa, która pilnuje bezpieczeństwa uczestników. Szukamy wtedy miejsca na nocleg,

wody nadającej się do picia, a jeżeli nie, musimy postarać się tę wodę uzdatnić.

Budujemy sobie nocleg z tego co natura nam daje, tak jak i wyżywienie. Tak to w skrócie

wygląda.

W porządku. To fascynujące! Opowiedz nam, jak znalazłeś się na sieci CsOpole i jak długo

już na niej jesteś?

Oj, sieć znalazłem przypadkowo. To jest pierwsze moje forum, na którym się

zalogowałem w życiu . Zostałem przyjęty bardzo miło i ciepło, za co będę zawsze

wdzięczny. A jak długo to już naprawdę nie pamiętam :)

Dobrze, rozumiem! Powiedz nam czy na forum są osoby, które Cie irytują i które darzysz

szacunkiem?

Jak to wszędzie są zgrzyty, a potem jest ok. Nigdy nic nie jest idealne. Szanuje

wszystkich, którzy szanują mnie :)

Czy gdybyś miał możliwość cofnięcia się w czasie to czy zmieniłbyś coś w swoim życiu?

Jeżeli była by taka możliwość, to oczywiście i nawet bym się nie zawahał.

Może zdradzisz, co takiego byś zmienił?

Na pewno siebie na jeszcze lepszego człowieka i na pewno chciałbym powiedzieć jeszcze

jeden, ostatni raz dla swojej śp siostrzyczki jak ją bardzo KOCHAM.

Oh, przepraszam, że poruszyłam taki temat.. Czy chciałbyś coś powiedzieć o tym, co się

stało z Twoja siostrą? Ile miała lat? Oczywiście, jeśli nie jest to dla Ciebie trudny temat

do rozmowy.

Jest bardzo trudny i przepraszam nie chce o tym mówić.

Dobrze rozumiem. Wiem jakie to ciężkie, gdy dobrzy ludzie od nas odchodzą. Jednak czas

goi rany w sercu człowieka i zdajemy sobie sprawę z tego, ze każdego z nas czeka taki

los. Powiedz jaki jest twój staż w Counter-Strike?

Zaczynałem jeszcze jak były kafejki, bo nie było stać mojej rodziny na komputer. Z

czasem sytuacja się poprawiła i można było pykać :P Na pewno trochę lat minęło, ale

nigdy nie potrafiłem załapać swojego rytmu, może przez to ze było wiele przerw, tak jak i

teraz nie zawsze gram. To są sporadyczne czasy gry. Bardziej poświęcam czas dla forum

jak i na swoje prywatne sprawy.

Czy zmieniłbyś coś na sieci CsOpole? Czy pozostawiłbyś takim jakie jest teraz?

Cały czas sieć się zmienia i nie ma co się dziwić. Nie może być ciągle taka sama i nigdy

nie będzie taka sama. Na pewno bym chciał, żeby sieć była najlepszą siecią w całej

Polsce. Dla mnie ona już nią jest.

Jaki jest twój stosunek do świeżo poznanych osób w świecie wirtualnym, a jaki do ludzi

poznanych w rzeczywistości?

Na pewno inny bo ludzie w świecie wirtualnym nie pokazują prawdziwych siebie. A w

rzeczywistości można to po czasie dostrzec kto kim na prawdę jest ;)

Myślę, że z czasem poznajesz prawdziwe JA drugiej osoby. Nawet w świecie wirtualnym

poprzez wypowiadane słowa i włożona prace do pewnych zadań, czynności w internecie.

Powiedz jak spędzasz swój wolny czas?

Wolny czas spędzam na forum jak i na długich spacerach ze swoja suczka :) Także ze

swoimi znajomymi lub na jeździe rowerem :)

Jak się wabi Twoja suczka i jak długo już jest z tobą?

Moja sunia to czarny labrador a nazywa się KOKO :P Od samego jej poczęcia, czyli już 5

lat :)

OUOpquJ.jpg

Jest cudowna! W porządku Przemku, myślę, że na tym zakończymy nasz wywiad. Czy

chciałbyś coś dodać na koniec?

Myślę, że to wystarczy. Jeżeli ktoś chce jeszcze się czegoś dowiedzieć, może zawsze sam

do mnie prywatnie napisać :)

Dokładnie tak! W takim razie dziękuje za poświęcenie mi twojego czasu! Bardzo milo mi

się z tobą przeprowadzało ten wywiad! Życzę Ci szczęścia i dużo uśmiechu na twarzy!

Jeszcze raz dziękuję!

A teraz porcja shotów!

Zwiedzanie bunkrów czy obóz przetrwania?

Obóz

Polska czy Anglia?

POLSKA

Piwo czy sok?

Sok

Kobieta spokojna czy zwariowana?

Zwariowana

Blondynka czy Brunetka?

Brunetka

Spanie nago czy w bieliźnie?

Nago

Domek jednorodzinny czy mieszkanie w bloku?

Domek

Skromne zycie czy zycie milionera?

Skromne i szczęśliwe

Biwak czy impreza w klubie?

Biwak

Dres czy jeans?

Jedno i drugie

Herbata czy kawa?

Herbata

Spacer po lesie czy wyjście na miasto?

Spacer po lesie!!!

Film czy książka?

Film

Rower czy spacer?

Rower a potem spacer ;p

Radzieje czy Gierłoż?

Obydwa miejsca :)

To już wszystko moi kochani! Mam nadzieję, że wywiad był dla was interesujący! Wielkie dzięki dla Umcia Umcia!

POZDRAWIAM <3

Edited by Wojeczka <3