Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

kenaimeis.

PROBLEM Z POLACZENIEM

11 postów w tym temacie

Witam otoz mam problem z polaczeniem sieciowym przez kabel . Pare dni temy zakupilem kabel by podlaczyc PC bezposrednio do routera . Niestety nie moge sie polaczyc i nie wiem w czym lezy problem ... ogladalem m,nostwo filmikow na YT jak i przegladalem pare forum i zazwyczaj wina lezala w wadliwym routerze, ale prawie wszedzie po podlaczeniu kabla do PC net automatycznie zalapywal i nie bylo problemu . 

Podlaczylem kablem do PS4 bo pomysallem ze to moze wadliwy kablem ale polaczenie jest 100% 

Wspomne rowniez ze wykrywa kablem bo po 1) swieci sie dioda w routerze jak i w gniazdku PC 2) gdy wchodze na swoje IP routera w przegladarce wystepuje wzmianka o tym ze jest polaczenie przez kabel 

wydaje mi sie ze to kwestia konfiguracji ale w jaki sposob mam to zrobic nie mam zielonego pojecia . 

moze macie jakies inne pomysly na to zeby to ogarnac . Z gory Dziekuje bardzo i Pozdrawiam ! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualizacja sterowników, może coś z protokołem 4 lub 6.

Zaaktualizuj sterowniki jeśli to nie pomoże, to spróbuj tak:

wejdź w menadzer urządzeń, nie zadań, jak odpalisz "mój komputer" i tam obok panel sterowanie to powinno być. 

przechodzisz do urządzeń.

Network addapters.

tam masz nazwę sterownika zazwyczaj jest na górze np. Realtek.

wybierasz właściwości.

Zaawansowane.

sprawdź tam czy masz "VLAN" może masz wyłączone, zazwyczaj są tam 4 opcje z tego 2 on/off, chyba najlepiej mieć "on" co odnosi się do LAN"u i jeszczę jednej rzeczy nie pamiętam jakiej.

Protokoły Ipv 4 i 6, to może też pomóc.

Zapamiętaj jakie miałeś ustawienia przed zrobieniem tego, bo jeśli to nie pomoże to odmień spowrotem bo może ci tylko pogorszyć sprawę jeśli nie o to chodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaraz Sprawdze i dam znac Dziekuje ! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o to chodzi moze ? 

Untitled.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moze mi ktos powiedzeic co to jest xD ?

27145323_2044832872472332_840209059_o.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karta sieciowa :facepalm:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do tego screena pierwszego, widzę że kreska zasłania ale po przybliżeniu widać dokładnie tam wyżej masz network adapters, to powinno być tam a ty masz w innych.

Może coś z kartą sieciową jest. postaraj się sterowniki zaaktaulizować na początek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki masz system op? albo w "uruchom" wpisz dxdiag, zjedź tam na input i zobacz czy tam masz coś o karcie sieciowej.

wpierw zrób aktualizacje sterowników karty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wsyzstko zaktualizowalem ;x karta sieciowa ale Ona ma tylko 3 wejscia na USB zadnego wejscia na kabel ethernet nie ma ;x moze ja jestem zacofany ale nigdy nie widzialem sieciowki bez wejscia na kabel do routera xD ok sprawdze . Jak to nie wypali pojade po karte sieciowa i to chyba powinno rozwiazac caly klopot ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja bym na twoim miejscu zamiast kupować nowej karty (bo obecna w 99% wydaje się być sprawna z tego co mówisz) rozważyłbym formata pc z pewnością rozwiąże ten problem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tey wlasnie o tzm myslalem ;x ... to chyba bedzie konieczne . Dzieki za info mordeczki :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz