Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
smerfetka ♥

#Wywiad 16 - Halucyn `

Recommended Posts

#Wywiad 16
@Halucyn`

Został przeprowadzony z skromnym jak i
bardzo miłym adminem Bf'a 
Halucyn`

Z wywiadu dowiecie się o jego zainteresowaniach jak i życiu prywatnym.
Zapraszam do czytania! :3 

Witam Cię Halucyn! Jestem bardzo wdzięczna, że postanowiłeś wziąć udział w wywiadzie. Jako iż jesteś adminem BF2 dobrze by było przybliżyć trochę czytelnikom twoją osobę. Tak więc na początek przedstaw nam się, imię, ile lat?

Witam Ciebie również,  na imię mam Daniel, w kwietniu skończę 18 więc jestem jeszcze gnojkiem :D Pochodzę z okolic Płocka a mianowicie z Sierpca, chodzę do technikum informatycznego no i to chyba tyle

Dobrze Danielu. Powiedz nam czy wiążesz swoją przyszłość z ówczesną szkołą, czy raczej interesujesz się czymś po za tym?

Myślę że tak, chciałbym w przyszłości robić coś co ma związek z informatyka ale innym zainteresowaniem jest też motoryzacja więc jak to będzie to się okaże

Opowiedz nam coś o tym zainteresowaniu, pewnie znajdziesz tu ludzi z tą samą pasją!

Głównym zainteresowaniem związanym z informatyka jest grafika oraz tworzenie stron internetowych, inne rzeczy jakoś nie bardzo mnie ciekawią, np. naprawa komputerów lub ich składanie no ale chyba będę na to skazany

Bynajmniej dobrze zarobisz, oczywiście jak ci dobrze pójdzie. Powiedz nam może czy znalazłeś już towarzyszkę swojego serca?

Póki co mojemu sercu towarzyszy jedynie rak no ale za jakiś czas być może się to zmieni

Zszokowałeś mnie jak i pewnie każdego kto będzie to czytać. Bardziej zagłębiać się w ten temat lepiej nie będziemy ale zmieni się pozytywnie rzecz jasna?

Taką mam nadzieje

Również mam taką nadzieję i trzymam za ciebie kciuki. Masz może rodzeństwo?

Taaak, mam brata starszego ode mnie o 2 lata

Może wyjawisz nam jak się nazywa, jakie macie relacje?

Na imię ma Karol, no a o relacjach to można by wiele mówić ale są one jak miedzy braćmi czyli są i kłótnie i normalne rozmowy

Jak w każdej rodzinie. Trzeba się w końcu pokłócić, aby było dobrze :) To może standardowe pytanie, jak pojawiłeś się na tej sieci?

Łooo to było tak dawno temu :D No a pojawiłem się za sprawą B3n'a który podał mi IP bf'a no i tak w sumie się zostało

No tak, stały bywalec tego serwera jakby inaczej! Jednak, masz dość ciekawy nick, nie jest związany z twoim imieniem, tak więc opowiedz nam dlaczego akurat taki?

Po jednej nocy Sylwestrowej na której zajadałem dużo grzybów, potem przeglądając telefon zobaczyłem coś śmiesznego i zacząłem się śmiać a koledzy powiedzieli ze te grzyby to musiały być jakieś halucynogenne i taki na początku miałem nick a mianowicie halucynogenny a z czasem skróciłem go do "Halucyn"

Bardzo ciekawa historia :D Skoro już wspomniałeś o kolegach, jakie masz stosunku z graczami, użytkownikami forum? Znalazłeś kogoś wartego twojego zaufania?

No na forum bywa różnie, od żartów po różne kłótnie z których niektórzy mnie znają, na tym forum nie da się nikomu ufać!  Wszyscy rudzi :D

Haha może czas zmienić nazwy forum na coś typu; CsRudeOpole.eu? A spotkałeś się może z kimś z naszego forum w rzeczywistości?

No można by coś takiego zrobić i nie, jeszcze się nie spotkałem

Może to już najwyższa pora na jakieś spotkanie? :) Może trochę zmienię temat i wyjawisz mi trochę tajemnicy, i powiesz jakiego gatunku muzycznego słuchasz? Może polecisz nam jakiegoś wykonawcę/zespół?

No może może ;p a muzyki słucham różnej a najwięcej to jakiegoś electro house'u, nieee, nie mam żadnego wykonawcy godnego polecenia

Tobie to chyba trzeba napisać specjalny utwór, aby cie zaskoczył hah :P Miałeś może kiedyś doczynienia z jakimś instrumentem, śpiewaniem lub dj'ką?

I by było idealnie :D No zdarzyło się parę razy że z kolega odprawialiśmy jakieś osiemnastki i tego typu rzeczy ;p

no no no wszechstronnie uzdolniony chłopak z ciebie :D Hmm, masz może jakieś marzenia, którymi mógłbyś się z nami podzielić? :D

Prowadzę życie bez marzeń :D 

No to mamy odmienne zdania, pomarzyć dobra rzecz :D Rozumiem, że jesteś realistą?

Dokładnie tak 8)

Dobrze, w takim razie to już koniec tego wywiadu i bardzo dziękuję, że wziąłeś w nim udział, chcesz może coś dodać jeszcze na koniec, kogoś pozdrowić? :P 

Również dziękuje za wywiad i chciałbym pozdrowić 3 rudych czyli 1. Zwykły 2. Grajek 3. mikesza, a poza tym każdego użytkownika który przeczytał ten wywiad ;)

Każdego kto będzie chętny na wywiad zapraszam pv

smerfetka