Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Korsiak

[Brak UB] Kefir - Korsiak

3 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

Twój nick: Korsiak
Nick podejrzanego: Kefir
Data złapania: 13.03.2018r.
Serwer na którym został złapany: 
[PL][BF2] CsOpole.eu [32 ODZNAKI][FREE]] 
Rodzaj cheata: Wallhack
IP / ID: 
Link do HLTV:

http://www2.zippyshare.com/v/2igDjzMM/file.html   -  Demko 1

http://www14.zippyshare.com/v/BdVLnmNi/file.html - Demko 2
Twoja rozpiska/komentarz: 

Otóż, cała sytuacja rozpoczyna się na mapie (Demko 1), jednakże wspomagacze zostały użyte na mapie(Demko 2).

Prawdą jest że wiele graczy gra w cs'ka w nieoryginalnej wersji. W tym przypadku Pan podejrzany. Na serwerze grało mniej/więcej 4/5 osób. Podczas gry (Demko 1) niesamowicie mi "siadało" :D .

Nie pierwszy raz także ja byłem podejrzany o wspomagacze, ale nie bawi mnie oszukiwanie w grze. Pan młodykot. wypisywał na czacie, że "widać u mnie wh". Można się domyślać, że Pan Kefir posługując się tymi słowami oraz głowami jakie dostawał (Demko 1) uznał, iż naprawdę się odpaliłem. Napisał do mnie że mam haxy i żebym je wyłączył. Ja żartobliwie odpowiedziałem "tak". Pan podejrzany zdenerwowany sytuacją po zakończeniu rundy w trakcie zmiany mapy, co wiąże się z zatrzymaniem demka 1, napisał "teraz będziesz dostawał". Prześmiewczo odpisałem "już to widzę". Rozpoczynając drugą mapę (demko 2),     rozpoczynam rozpiskę. Wspomnę tylko, iż jest to moja pierwsza. W razie czego poprawię.

1:12:53 - Pan podejrzany wychodzi wcelowany we mnie, po czym oddaje szybkie strzały. Strzelamy się. Pan Kefir chowa się za skrzynką, kolejno wychodzi z celownikiem na ciele. Chowam się do "piachu". Pan podejrzany słyszał to, wychyla i przegrywa pojedynek.

1:50:00 - Podobna sytuacja, wcelowany w gracza z bliższą pozycją - zabija go [gracz - GowaS] , chowa się żeby popatrzeć przez skrzynie co dalej zrobię . Przegrywam pojedynek. Chwilę później sam ginie.

3:40:90 - Gracz stojąc przed "anarchią" patrzy czy ktoś skraca środek, wszystko byłoby ok, gdyby nie to że grało Nas tam 6 osób, a Pan podejrzany nagle wyjmuje granat aby wykurzyć mnie z tamtej pozycji.

Patrzy przez ścianę, a kiedy się wychylam na gracza, który rzucił granat, który UWAGA nawet jeszcze nie wybuchł ( czyli gracz nie mógł wiedzieć, że tam jestem) momentalnie dostaje w klatkę kilka strzałów.

Widząc przez ścianę, że uciekam podąża za mną. ( Nie mógł slyszeć, że uciekam bo był za daleko - sprawdzałem 3 razy na volume 1). Mierząc przez ścianę oddaje kilka strzałów. Kolejno widzi zakradającego się gracza w "anarchii", dlatego rezygnuje z wejścia tam. Przedwcześnie strzela i zabija towarzysza broni. Wraca na "galerię" i oczekuje, aż wyjdę - tak oczywiście się dzieje. Kolejno pokaz SKILLA(śmiechu warte) i spokojnie kończę akcję.

4:29:00 - zamiana stronami poprzez team balanced system (ważna informacja) :D

4:39:15 - wychyla z długiej z granatem w dłoni, widząc że cofam biegnie za mną wpatrzony w ścianę. Wcelowany w głowę, wychodzi strzela za wcześnie. Korzysta z sytuacji, kiedy mam awkę  z której nie zawsze jestem w stanie trafić, i ściga mnie, jednakże okazuję się lepszy i zabijam podejrzanego. :D 

5:24:00 - ciekawa sytuacja, aczkolwiek nie warta uwagi

5:28:48 - okej , mógł mnie słyszeć.  Patrzy na mnie przez ścianę, kolejno dostaje mleko, chowa się i ginie. ( Kluczowy element ? )

5:50:96 - widzi wbiegających terrorystów galerią, za wcześnie oddaje strzał, obijając murek do 0hp. Podejrzany pada.

6:22:00 - kluczowy moment. Wybiega długą, wyciąga flesha, widząc wybiegającego mnie, wyciąga broń, kolejno strzelając w ścianę idealnie w moje ciało... Antyterrorysta dostając He pod nogi, ucieka, po 

czym wraca ( moim zdaniem każdy gracz uciekłby, myśląc że terrorysta wyszedł i schowa się do piachu). Kontynuuje serie w ścianę. Jak widać na nagraniu chowam się i wychylam dostając obrażenia.

W tamtej chwili domyśliłem się co jest grane. I ukrywając się przeprowadziliśmy rozmowę.  link do rozmowy ( krótka bo krótka, ale jaka zwięzła i przekazuje wiele informacjji) ---> http://uploadfile.pl/pokaz/1383732---k6df.html  .   Piszę "off", i dostaje odpowiedź "Ty pierwszy".  Gracz ewidentnie przyznaje się do popełnionego czynu. 

7:46:53 - ostateczna sytuacja "skany" ewidentne przez bramę w ciało. Myślę, że nie trzeba tego komentować. Towarzyszyła temu nieprzyjemna rozmowa miedzy nami.

Jest to sytuacja stwierdzająca wspomagacze w 100% . 

Dalej poszło zgłoszenie gracza na forum komenda /zgłos . Przez ten czas stałem afk. Pan podejrzany wyłączył haxy, bo nie było na kim ich używać. Najszybciej zareagował sQubanY, dla którego wielkie dzięki za szybką reakcję. Niestety nie było w tamtej chwili wystarczających dowodów na tego Pana. Jego Ip nie zdążyłem podpatrzeć. Wcześniej kojarzyłem tego gracza. gdyż wcześniej już tam grał.

Nie będę dalej rozpisywał, gdyż myślę że dowody są wystarczające, a jest to mozolna robota. Zajmująca dużo roboty i czasu (którego nie mam), zwłaszcza jeśli robię to pierwszy raz. Ogromny szacun dla administratorów i moderatorów, którzy takie zajęcia wykonują na co dzień. Jeśli gdzieś wypisałem głupoty to proszę o wyrozumiałość (w razie problemów) :D . Zachęcam do przeczytania moich wypocin. Życzę świetnej zabawy.

Czekam na odpowiedni werdykt. Dziękuję i Pozdrawiam.  ;) 

Edytowane przez Korsiak
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

1:12:53 Jeżeli chodzi o "szybkie strzały" czyli rozumiem prefire to tu go nie było. Natomiast wychylenie, mimo, że trochę po ścianie na model, aczkolwiek stoi w miejscu, gdzie zawsze na początku się patrzy przy wyjściu z anarchii. Ale później już, gdy schował się za skrzynką to wyglądało to na kontrolę modelu. Było słychać gracza, że biegnie ale skąd taka pewność, że w piachu jest? I to wychylenie modelowe. Dla mnie B+

1:50:00 Ta Panie, nie ma o nawet o czym dyskutować po tej akcji... Niedość, że kontrola, to jeszcze prefire B++++++++++++

3:40:90 Już mi się nawet nie chce komentować dalej xD B++++

4:39:15 Tu aż taki oczywisty nie jest ale i tak na B+

5:28:48 +-

5:50:96 B+

6:22:00 Dawno się tak nie uśmiałem xD B+++

7:46:53 B+++

Dawno tak oczywistego cheatera nie widziałem xD Myślę, że kolegom z ubt oszczędzę oglądania tego, no chyba, że chcecie w celach rozrywkowych xD Ban się koledze należy, szkoda tylko, że IP/ID nie podałeś ale najwyżej się zbanuje na podstawie danych z poprzedniego bana ;)

A i btw. dobra robota @Korsiak, rozpiska bardzo dobra :brawo:

Edytowane przez _Alex_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

brakub.png

Drogi użytkowniku, niestety Twoja prośba o UB została rozpatrzona negatywnie, życzymy powodzenia na innej sieci serwerów.

Pozdrawiamy Serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.