Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

sQubanY.

[Zaakceptowane] DD2

4 posty w tym temacie

Twój nick:sQubanY
Coś o sobie: Dla tych którzy mnie nie kojarzą jestem Damian w tym roku będzie już 21 wiosen, coś tam kopię w piłkę, czasem siebie kopnę :D ale uprawiam także inne dyscypliny
Na jaki serwer składasz podanie: DD2
Znajomość AMX: 6
Dlaczego składasz podanie: Ponieważ zdarza się taka sytuacja kiedy admina nie ma a jestem na serwerze i czuję się bezradny więc pomyślałem że złoże podanie :)
Czy pełniłeś kiedyś funkcje Admina: Ta
Ile czasu dziennie możesz poświecić na serwerze: zależy od dnia można sprawdzić poniżej bo może być różnie ale raczej rano i wieczorami :)
Link do Banid:
http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:4817597
Link do Gametracker: https://www.gametracker.com/player/sQubanY/91.224.117.68:27180/
Składka 11.07zł msc / 5zł przelewem:  SmS

PS. Chciałbym prosić o odebranie mi rangi admina bf2 ponieważ jest mi on zbędny jeśli serwer stoi pusty , nie chcę świecić kolorkiem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na Tak. W miarę Cię kojarzę i raczej jesteś ogarnięty ;) a admina z bf2 po co zabierać? :D fakt, że mało tam kto gra ale od czasu do czasu ktoś tam wchodzi i admina potrzeba, a to chyba nie ciąży, no chyba, że nie chcesz zielonego kolorku multi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo chętnię przyjmę Cię na admina ,a mając na uwadze przyszłość ffa i bf2 posunę się krok dalej dając Ci multiadmina .

Myślę ,że to lepsze rozwiązanie mając na uwadze przyszłość sieci :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

podanieprzyjete.png

Drogi użytkowniku Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, witamy w zespole! ; )

Prosimy o kontakt z Opiekunem serwera.

Pozdrawiamy serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.