Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Komandos

[Zamknięty] Skarga

12 postów w tym temacie

Twój nick: Komandos
Data zdarzenia: 13.04.2018 18:05-18:24
Nick oskarżonego: Vixo, Android

IP/SID oskarżonego: kurcze macie ich steamy
Wycinek z konsoli / screeny / demko jako dowód:

http://f1.hltv.org.pl/srv34095/HLTV-1804131809-de_dust2.dem.zip

http://f1.hltv.org.pl/srv34095/HLTV-1804131748-de_dust2.dem.zip

Czasówki w 1 demku 18:05-18:08 w drugim 18:08-18:24
Twój komentarz: Koleś totalnie jechał na czitach i nie dało się grać. Na specie byli ci dwaj wymieni panowie, podejrzewam że znacznie dłużej niż w tych dowodach, ale w takich czasówkach grasował aimer i nie dało się przez to grać. Android był wzywany na serwer poprzez steam przez któregoś gracza, w demku jest to mówione. Ja nie rozumiem  dlaczego admini sobie normalnie afkowali i sztucznie nabijali godziny będąc na specie, a nie grali i pilnowali serwer. Czy tak można??? Dlatego proszę o ich upomnienie w takiej sytuacji. A no i z tym czatboxem to przesadziłem, dlatego z tego miejsca przepraszam.

P.S. W czasie pisania tego demka Vixo nadal jest afk na specie i nabija sztucznie godziny nie pilnując serva

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekaj czekaj " Android był wzywany na serwer poprzez steam przez któregoś gracza, w demku jest to mówione. " czyli go nie było na serwerze ? To jakim prawem o coś go oskarżasz ? po za tym temat raczej do zamknięcia ja też często wchodzę na serwer i siedzę na spect czekam tylko aż ktoś się odpali było tyle sytuacji że akurat coś robiłem gracze mnie tak zwyzywali za to ale żadnej skargi nie było nikt nie jest robotem żeby cały czas siedzieć i patrzeć czy ktoś lata odpalony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wiem no to po co siedzieć na specie i mieć zminimalizowanego csa??? I żeby nic nie było słychać z gry, a zamiast wyjść kompletnie z csa i żeby można było napisać komendę /zgłoś???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Myślę  że na demku pan @Kaczafara albo @haX METHOD zobaczą jak to wyglądało :P

EDIT: Można sobie gdybać ,ale wszystko się okaże jak to wyglądało :P

Edytowane przez Paweł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Paweł napisał:

Myślę  że na demku pan @Kaczafara albo @haX METHOD zobaczą jak to wyglądało :P

EDIT: Można sobie gdybać ,ale wszystko się okaże jak to wyglądało :P

Czlowieku co Ty odpierdalasz?

Skarga na adminow, dlaczego sie wpierdalasz ? Czekam na odpowiedz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, haX METHOD napisał:

Czlowieku co Ty odpierdalasz?

Skarga na adminow, dlaczego sie wpierdalasz ? Czekam na odpowiedz.

Ja tylko napisałem w takim sensie żeby chłopak nie miał co się martwić i denerwować, nie zrobiłem niczego złego a się plujesz xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Paweł napisał:

Ja tylko napisałem w takim sensie żeby chłopak nie miał co się martwić i denerwować, nie zrobiłem niczego złego a się plujesz xD

Nie pisz, bo nie twoja dzialka.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra dobra, jak schodziłem na spect to było 2 adminów barroz i kentaki. Grali prawie całą mapę. - na pierwszym demku. Na drugim też byłem na spect latał odpał faktycznie ale ale w połowie mapy wbił  w końcu admin i wszyscy wrócili do gry.

To że byłem na spect to nie znaczy że nabijam godziny bo to mi nie potrzebne bo i tak mam ich dużo. Ale napiszę dlaczego tak się zdarza. Mam małe dzieci i gram w piwnicy i nieraz mnie woła żona chodź szybko "na chwile" to schodzę na specta i idę na chwile zobaczyć co się stało no i ta chwila zamieniła się na parę godzin. Jednym słowem życie samo życie.

pozdrawiam

Android

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialem sie nie odzywac ale krew mnie zalewa jak widze takich ludzi i zgloszenia ktore nie maja niczego na celu jak narobienie klopotu komus kto tak naprawde nie jest niczemu winien ...Kazdy z nas ma takie sytuacje jak kolega powyzej .. ;x Mysle ze zaden z adminow nie potrzebuje nabijania godzin -.- ... nawet mi to przez mysl nie  przeszlo wchodzac na spec i idac zrobic obiad 0,0 ... ( przyklad ) 

Z takiej skargi robi sie gownoburza ktora tak naprawde do nczego nie prowadzi . 

Skarge zlozyl czlowiek ktory nie przemyslal tego co robi i nie postawil sie w sytuacjach ( emergency ) , gdyz bedac w takiej sytuacji jak np. ANDROID zrobilby dokladnie to samo co On . i Ja rowniez zrobilbym to samo .. 

Jezeli chodzi o funkcje "/zglos" jesli admin z  jakiekolwiek przyczyny jest akf i nie odpowiada i przez to nie mozna zglosic tego przez cs, minimalizujesz okno cs;a i wchodzisz bezposrednio na FORUM i zglaszasz to tutaj . funkcja /zglos jest tylko dodatkiem ktory ma Wam jak i nam pomoc sobie nawzajem, przypomne ze to DODATEK wiec normalne powinno byc to ze wbijasz na forum i zglaszasz takowego gracza czy tez problem . 

POZDRO 

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 14.04.2018 o 15:18, haX METHOD napisał:

Nie pisz, bo nie twoja dzialka.

Niestety, ale mylisz się :D

Bo nie wmieszałem się do sytuacji na serwerze, tylko uspokoiłem napięcie :D

Więc miałem prawo się wypowiedzieć :D ( zresztą o czym my gadamy, każdy ma prawo się wypowiedzieć) :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra wydaje mi się ,że naczytałem się już waszych wypocin .

Jako ,że jedna i druga strona ma trochę racji pozwolę sobie zamknąć temat bez wyciągania konsekwencji . Jednak mam prośbę do jednej i drugiej strony tego konfliktu @Komandos Prosił bym Cie ,abyś w przyszłości jak takie sytuacje będą się powtarzać nagminnie zgłaszał to prosto do mnie, ja się tym zajmę. Postaw się też w  sytuacji admina który nie jest robotem i ma życie prywatne ,a jak wiemy nagłe sytuacje każdemu się zdarzają i to częściej niż te planowane. Z drugiej strony @ANDROID , @Vixo oraz wszyscy admini , pamiętacie chyba momenty jak byliście na miejscu gracza i się wkurwialiście bo nie było adma albo nie było jak tego zgłosić . Postarajcie się wyjść z tego csa jak musicie gdzieś wyskoczyć bo to trwa chwile a wejście z powrotem też wam dużo czasu nie zajmie . To oszczędzi nam wszystkim niepotrzebnych kłótni i straconych nerwów .

Dziękuję wszystkim za przeczytanie .

Pozdrawiam Kaczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

==== Wiadomość wygenerowana Automatycznie ====

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Administracja CsOpole.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.