Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

FunnyGanja

[Brak UB] Fun[N]yGa[N]ja!! [t] ban

3 posty w tym temacie

Twój nick: Fun[N]yGa[N]ja!! [t]
Data zdarzenia: dzisiaj
Admin banujący: Alex
Wycinek z konsoli: -
Twój komentarz:
 odnosze sie do tego tematu 

A to anty-rozpiska
1sze demko
4:45 hmm ciekawe dlaczego puscilem pre-fire + full auto slyszac 3 slonie biegnace w anarchii no nie wiem ale to chyba nie przez to
4:50 jakie modelowe gosciu rzucam flesha slysze gdzie zrobil ostatni krok i go zabilem, a ten drugi to wiem gdzie skanowac anarchie, zeby trafic model 
8:07 u siebie na ekranie widzialem po prostu model wystarczy sie przyjrzec i zabilem nic dziwnego
9:23 wcale nie stanalem przeciez zrobilem strefe w prawo
11:18 rzucilem hejka wcelowalem sie na skana tyle
2gie demko
5:43 ja bedac zywym slysze tupanie nie gadanie wiec moglem chyba wyszstko slyszec ;>
7:21 w jaki model gdzie ty model widzisz w ktory strzelam zeskoczyl slyszalem to probowalem skanowac
9:21 tak sie wychyla na awp i patrzylem w dol nie w gore wiec co ty wiesz o grze modelowej
3cie demko
5:46-5:55 nie kontrola modelu tylko podkladke poprawialem ;]
7:40 wychylam wczesniej patrzac czy anarchia nie kroci w koncu stanal w przejsciu i wychylalem patrzac w sciane nie w model
12:11 tupnal w dolny to po 1 a po 2 wcelowalem sie bo wiedzialem ze wychyli jak jest na blisko (Wystarczy spojrzec od poczatku rundy na niego, ze jednak tupal w dolnym)
12:47 wcale nie rzucil flesha przez ktorego sie wcelowalem w trupa patrze ze dlugo nie wychyla to zeskanowalem

a jesli chodzi o ten NO SCOPY to nie, to nie sa no scopy tylko fast zoomy albo quick scope jak tam wolisz mi to obojetne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Demo 1
4:45 +/-
4:50-4:58 +/-
8:07 +b
9:23 +/-
11:18 +b
Demo 2
5:43, 9:21 +b
7:21 +/- 
Demo 3
5-46-5:55 +/-
7:40-7:43 +/-
12:11 +b
12:47 +/-

To wh to wygląda jak ON/OFF jednak mam wrażenie że używasz celownika w AWP BAN zostaje 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

brakub.png

Drogi użytkowniku, niestety Twoja prośba o UB została rozpatrzona negatywnie, życzymy powodzenia na innej sieci serwerów.

Pozdrawiamy Serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.