Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
Wojeczka <3

Wywiad #6 - Bambino Kochanie

Recommended Posts

Wywiad przeprowadzony przez redaktorkę Urszulę, nick Wojeczka <3

Wojeczka <3

Bambino Kochanie

Ten wywiad został przeprowadzony z najmilszym chłopakiem

na tej sieci czyli z Bambino. Dowiecie się w nim m.in. o jego

drużynie piłkarskiej, a także o tym, kto jest jego autorytetem

w życiu! Zapraszam do czytania!

Witaj! Dziękuję, ze zgodziłeś się powiedzieć mi kilka słów o sobie! Będzie nam niezmiernie miło,

gdy przybliżysz nieco Twoja osobę! Na początek standardowo nam się przedstaw. Jak masz na

imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

Mam na imię Bambino. Swojego imienia prawdziwego nie podam, podaję je tylko tym, których

uznaje za przyjaciół. Mam 20 lat i pochodzę z Warszawy, miasta pięknej, wojennej historii.

To miło! Czyli jestem Twoja przyjaciółka! W takim razie Bambi powiedz, skąd takie tajemnicze

podejście w Tobie gości?

Seksowna pani redaktor, tak jesteśmy przyjaciółmi, co do drugiej części pytania, ja tylko udaję,

że każdego lubię. Staram się być miłym, a tak naprawdę rzadko kogo polubię. Ledwo toleruje

własną rodzinę, co dopiero innych ludzi. Nie jestem tak bardzo otwarty na świat. To uświadamia

mnie w przekonaniu, że nie jestem obojętny do ludzi. Każdego staram się respektować na swój

sposób. Na poznanie Bambiego trzeba zapracować. Ludzie w tym wieku za bardzo się na świat

otwierają, nie mają poczucia własnej wartości.

W porządku, rozumiem. Bardzo dojrzałe podejście. Tym bardziej to dla mnie zaszczyt, że

zgodziłeś się udzielić takiego wywiadu. Z pewnością zdajesz sobie sprawę, czytając moje

wcześniejsze wywiady, ze padną tutaj różnego rodzaju pytania. To powiedz nam na początek,

czy mieszkasz w Warszawie od urodzenia czy może jest to tymczasowe miejsce zamieszkania?

To dla mnie zaszczyt, że mogę udzielić wywiadu tak pięknej i mądrej kobiecie. Co dalszej części

pytania, czytam wszystkie twoje wywiady uważam ciebie za najlepszą panią redaktor i ogólnie

jako redaktora na sieci Opole. W Warszawie urodziłem się z czego jestem bardzo dumny. Mój

dziadek, świętej pamięci, nauczył mnie tradycji, nauczył kochać swój naród i miejsce, z którego

pochodzę. Pokazał jak czcić pamięć bohaterów, wpoił mi wartości, które przydadzą się na

dalszej drodze życia. Niedługo będę mieszkał sam, oczywiście w stolicy mieście historycznym.

To są bardzo miłe i ciepłe słowa. Dziękuję Ci serdecznie! Widzę, ze jesteś bardzo przywiązany do

miasta, w którym się urodziłeś, choć ja osobiście słyszałam rożne komentarze na temat tego

miasta. Chciałbyś może nam powiedzieć kilka slow o swoim hobby? Czym się interesujesz?

Również zauważyłem, że Warszawiak jest niemile widziany w innych miastach/wsiach,

ponieważ reszta rodaków uważa nas za cwaniaków. Niestety nie każdy taki jest. Warszawa jak i

inne miasta Polski są pod względem ludzi bardzo podobne, lecz Warszawa ma szczególny

klimat. Bardzo polecam ci odwiedzenie stolicy! Interesuję się boksem, MMA, wrestlingiem, piłką

nożną, grami komputerowymi, kobietami (jestem nietolerancyjny), a najbardziej ówczesną

polityką :)

Z pewnością kiedyś skorzystam z zaproszenia! Z największa przyjemnością zwiedzę naszą

stolicę! To bardzo szerokie zainteresowania. Nurtuje mnie, co masz na myśli mówiąc, ze jesteś

nietolerancyjny?

Nie toleruje związków jednopłciowych. Bóg nakazał, by ze sobą żyli mężczyzna i kobieta, nie na

odwrót (red. a nie np. kobieta z kobietą).

W porządku rozumiem! Wracając do Twoich zainteresowań, czy w którymś hobby uczestniczysz

regularnie? Mam na myśli, czy trenujesz te sporty MMA czy inne?

MMA było kiedyś moim sposobem na ucieczkę od świata, ale stwierdziłem, że nie lubię bić ludzi.

Trenować powinien każdy dla siebie, nie dla kogoś. Jestem zagorzałym kibicem sportów walki.

To jest moje zdecydowanie największe zainteresowanie. Kiedyś ponad wszystko kochałem piłkę

nożną, dzisiaj przede wszystkim są sporty walki. Tam ludzie nie tylko wychodzą i biją się, tylko

po to, żeby poprać się po buzi i dostać wypłatę. Lubię oglądać ludzi, którzy całokształtem ciężko

pracowali, by dobrze wyglądać, czym dali przykład innym, by coś robili w życiu cokolwiek. Taki

jest sens życia człowieka, by do czegoś dążyć. Tacy ludzie mają u mnie ogromny szacunek.

Oczywiście zgadzam się z Tobą! Jesteś bardzo młodym chłopakiem, ale widzę, że masz bardzo

dobre serce! Czym zajmuje się tak miły chłopak na co dzień? Pracujesz, uczysz się czy może

leniuchujesz?

Aktualnie się uczę. Chcę zaliczyć maturę i wyjechać do pracy za granicę, ewentualnie rozważam

wstąpienie do Armii Wojska Polskiego. Żyję z dnia na dzień, ucząc się, grając na komputerze, co

bardzo lubię. Lubię oglądać filmy, od czasu do czasu spotkać się z jakimś znajomym i powolutku

dążyć do celu, by zrobić coś, czemu chciało się od dawna dać się porwać, na coś, na co inni nie

mieliby odwagi. Zegar cały czas tyka. Dzisiaj mamy po 20 lat. Nim człowiek się obejrzy będzie

już 30. Codziennie trzeba zbierać żniwo doświadczeń i nie marnować ani dnia z czasu, który

nam pozostał.

To piękne słowa napisałeś! Jesteś naprawdę mądrym mężczyzna i wierzę, że zrealizujesz

postawione sobie cele! Powiedz, jaki jest Twój stan cywilny. Czy tak miły chłopak ma kogoś

bliskiego, kogoś, kto wesprze dobrym słowem, przytuli, doradzi?

W Obecnej sytuacji nie czasu na dziewczyny. Czas szybko leci. Trzeba swoje sprawy poukładać,

zanim znowu któraś złapie mnie za serce, wolałbym mieć wolny umysł, by jak najszybciej

dopiąć celu, który przez tyle lat cały czas przede mną się znajduje.

Rozumiem. Pamiętaj, że z kobietą można równie efektywnie i szczęśliwie dążyć do celu! Jakie są

Twoje marzenia Bambi? Opowiedz Nam o nich.

Nigdy nie lekceważyłem kobiet. Pomimo mojego sceptycznego podejścia do kobiet uważam je

za boginie. Odpowiadając na drugą część pytania, chciałbym zamieszkać w Stanach

Zjednoczonych i obejrzeć na żywo galę boksu w Madison Square Garden lub największą galę

roku jaka jest w wrestlingu. Mój cel to Chicago. Żeby się tam dostać będzie cholernie ciężko. W

XXI wieku, żeby coś załatwić trzeba być sprytnym i przebiegłym. Może źle wiele osób mnie

zrozumie, ale myśląca osoba zrozumie co powiem. W tych czasach trzeba się sprzedawać po

trochu zbierając każde cenne doświadczenie, mijając każdy kilometr czy mile nie poddając się w

tym co się robi. Korzystając z życia musisz pamiętać, by być zawsze przed kimś o krok! To cały

czas podtrzymuje ciebie w przekonaniu, że nie jesteś złym facetem, że cały czas dzielisz dystans

nie cofając się ani o krok.

W pełni Ciebie rozumiem! Dziękuje za tak rozbudowane odpowiedzi, dzięki którym mogę się

czegoś nauczyć! Kontynuując temat o kobietach, zdradzisz nam jaki jest Twój ideał kobiety? Z

jaka chciałbyś kiedyś dzielić życie?

Nie ma czegoś takiego jak ideał kobiety czy mężczyzny. Podsumowując to co powiedziałem, nie

ma człowieka idealnego. Grunt to, że kobieta jest mądra, twardo stawia na swoje przekonania i

się nie sprzedaje. To najlepsza forma wypowiedzi o kobietach, które bardzo szanuję i popieram.

Przejdźmy do sieci CsOpole. Jak długo już jesteś na tej sieci i jak się na niej znalazłeś?

Znalazłem się na niej dzięki Flutterowi. To on mi powiedział, że jest tutaj ekipa, która jest

bardzo silnie związana z serwerem, która po części potrafi szanować gracza. Gram tutaj, nie

wiem, może od Grudnia, kto wie. Jest mi bardzo dobrze, nigdzie się nie wybieram. Z poprzedniej

odszedłem głównie dlatego, że padła, więc na Opolu zostaję do końca. Zresztą gdzie bym

poszedł? Do cyganów? Mam nadzieje, że ludzie których do tej pory poznałem, mówię o

porządnych, prawicowych ludzi, że zostaną i wspólnie będą podgrzewać atmosferę, która nas

wszystkich otacza :)

Pozdrawiam Fluttera, dzięki któremu jesteś teraz z nami! Powiedz nam, jak zaczęła się Twoja

przygoda z tą, jakże popularną, grą FPS, czyli Counter-Strike?

Pierwszy raz zacząłem w nią grać paręnaście lat temu, w podstawówce. Nie pamiętam, która to

była 4-ta, 5-ta czy 6-ta klasa. Po mimoz że lubię czasami na pół roku odpocząć od cs-a, to

zawsze chętnie do niego wracam. Zawsze fajnie i bardzo dobrze, że ma dużą rzeszę kobiet,

które w niego regularnie grają. Również zauważyłam, że liczba kobiet w Counter-Strike z dnia

na dzień się zwiększa.

Czy Twoim zdaniem, kobiety które poznałeś na sieci zaczęły grać w tę grę z pasji czy dlatego, że

większy procent tej gry zajmują faceci, którzy zazwyczaj zaczynają swoje "wariacje/popisy"

przy kobietach (pozdrawiam Niczym Bot)?

Facet szkalujący kobiety w Counter-Strike jest idiotą albo pasjonatem wirtualnych kobiet :) Tak

szczerze to zauważyłem, że kobiety grają jeszcze lepiej od wielu mężczyzn, a nawet od

wszystkich panów na tej sieci. Oczywiście nie ujmując nic innym kobietom, uważam Wojeczkę

za najlepszą zawodniczkę Opola. Sieć powinna, a nawet ma być dumna! Też nie wiem czy to po

prostu nie jest uzależnienie od tej gry. Grunt, że ciężko pracują na swoją glorię i to się szanuje.

Dziękuję za dobre słowo! Na tym zakończymy temat kobiet, ponieważ się zarumienię!

Aczkolwiek polemizowałabym, ponieważ moje umiejętności w Counter-Strike są znikome.

Powiedz nam, czy masz może jakieś rodzeństwo?

Jest nas dosyć dużo. Mamy cała drużynę piłkarską. Mimo, że mówiłem rodzicom, żeby zmienili

hobby, to oni postarali się o to, bym nie był sam. Pomimo, że jest duże przedszkole, potrafię

docenić wkład i zaangażowanie w bycie rodzicem. Z Bambino się nie polemizuje. Zawszę mówię

to, co uważam za prawdziwe. Nie jestem tanią podróbką. Widzę twój talent i czas włożony w

grę.

To wspaniale, że masz tylu bliskich obok siebie! Jakie są relacje między Wami? Czy jesteście

zżyci ze sobą czy raczej jesteście "daleko od siebie"?

Ciężko powiedzieć. Ostatnio to rzadkość, że z kimś rozmawiam. Każdy jest zajęty swoimi

sprawami. Oczywiście bardzo zżyty jestem z maluszkami. Pewnie dlatego, że opiekuję się nimi

dosyć często.

Z pewnością bardzo cię kochają mimo tego, że tego nie okazują! Czy jest taka osoba w Twoim

otoczeniu, która jest dla Ciebie autorytetem?

Osobiście nikogo z bliskich nie uważam za autorytet. Za autorytet bierze się osobę, która

osiągnęła coś naprawdę wielkiego, coś co mi zaimponowało. Taką osobą jest Tomasz Adamek,

którego od wielu lat oglądałem. On jest dla mnie wielkim mistrzem.

W porządku! Zapytam teraz o ulubiony gatunek muzyki. Powiedz czy masz taki wytypowany czy

słuchasz wszystkiego co Ci wpadnie w ucho?

Jeżeli chodzi o polskich wykonawców to słucham tylko pana Zenona Martyniuka z zespołu

akcent. Jeżeli chodzi o zagranicznych słucham Eminema, Ice Cube’a, Dr Dre, ogólnie

amerykański hip hop :)

Dobrze Bambino! Myślę, że na tym możemy zakończyć nasz wywiad! Czy chciałbyś dodać coś na

koniec od siebie dla czytelników?

Tak. Pozdrawiam ciebie piękna i całą resztę łobuzów z sieci cs opole :) Życzę sukcesów. Nie

pozdrawiam kolesiów.

Pozdrawiam! Dziękuję bardzo w imieniu swoim i całej sieci CsOpole! Było mi niezmiernie milo

przeprowadzić z tobą wywiad! Życzę powodzenia na maturze i w dążeniu do obranych przez

Ciebie celów!

To teraz króciutkie shoty standardowo Bambi :)

Rodzina czy zycie zawodowe?

Życie zawodowe.

MMA czy Wrestling?

50/50.

Piwo czy wódka?

Piwo, ogólnie nie lubię alkoholu.

Dres czy jeans?

Jeans.

Counter-Strike czy piłka nożna?

Piłka nożna.

Blondynka czy brunetka?

Nie potrafię odpowiedzieć na te pytanie. Każda kobieta, nawet ruda, jest ładna.

Morze czy jezioro?

Morze.

Domówka czy Klub?

Domówka (ale ja nie lubię się bawić).

biwak Rower czy rolki?

Rower.

Telewizja czy Komputer?

50/50.

Horror czy sensacyjny?

Sensacyjny.

Matematyka czy język polski?

Język Polski.

Wyjście ze znajomymi czy Counter-Strike?

50/50

Zycie spokojne czy zwariowane/pełne przygód?

Życie spokojne/pełne przygód.

To już koniec naszego wywiadu! Wielkie podziękowania dla Bambino

Kochanie :) Zapraszam do komentowania! Do zobaczenia w kolejnym

wydaniu, które będzie dostępne dla was już za tydzień!

Pozdrawiam serdecznie <3

Wojeczka <3

Edited by Wojeczka <3

Bambino po przeczytaniu tego wywiadu nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać, skończyłem na tym gdzie napisałeś o Warszawie a zakończyłeś na wyjeździe z kraju.  Jak dla mnie to nie przeszło. 

@Lefcik czytaj ze zrozumieniem. To nie ma przejść. On napisal kawałek historii zs swego życia. Stany Zjednoczone widziales, ze to sa jego marzenia, które bedzie ciezko zrealizować. A to, ze szanuje i kocha swoj kraj nie oznacza, ze nie moze wyjechac po lepsze życie gdzieś tam za granicę!  

@Crying Angel a co w nim bylo tak zabawnego? Jego młodsze rodzeństwo czy to, ze ma tak piekne marzenia? A może to jak bardzo szanuje kobiety i jak sie do nich zwraca? Bo chyba na zarty nam sie w wywiadzie nie zbieralo. 

Oboje jesteście bez serca z tymi złośliwymi komentarzami!!! 

3 godziny temu, Wojeczka <3 napisał:

@Lefcik czytaj ze zrozumieniem. To nie ma przejść. On napisal kawałek historii zs swego życia. Stany Zjednoczone widziales, ze to sa jego marzenia, które bedzie ciezko zrealizować. A to, ze szanuje i kocha swoj kraj nie oznacza, ze nie moze wyjechac po lepsze życie gdzieś tam za granicę!  

@Crying Angel a co w nim bylo tak zabawnego? Jego młodsze rodzeństwo czy to, ze ma tak piekne marzenia? A może to jak bardzo szanuje kobiety i jak sie do nich zwraca? Bo chyba na zarty nam sie w wywiadzie nie zbieralo. 

Oboje jesteście bez serca z tymi złośliwymi komentarzami!!! 

ja z bambino mam dobre stosunki obaj lejemy ze smiechu gdy gramy. Mamy wiele wspolnego i duzo zachowan podobnych. Tu nie chodzi o calosc ale o niektore wypowiedzi sa po prostu zabawne i milo sie je czyta. Nie wysmiewamy tu jego wypowiedzi. Podchodzimy do nich z humorem. 

A ty sie puknij w glowe