Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Lojtek

Problem z fpsami po aktualizacji servera

8 postów w tym temacie

Otóż po aktualizacji mam problem, który nie występował przed aktualizacją ... Po wpisaniu w Consoli fps_modem 61, lub fps_max 61 (bo na tylu gram),  w grze może przez 2 minuty jest te 61 fpsów, i nagle zmieniają się same na 100 ... Gdzie czuć lekkie klatki itd. Nie mam zamiaru co 2 minuty wpisywać w tej konsoli fps_max 61 ... Mam nadzieję że można jakoś to ustawić na stałe tak jak miało to miejsce przed aktualizacją. Z góry dziękuje za pomoc :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpisz to w cfg, a najlepiej skopiuj cfg, zmien nazwe np na a. Dopisz wyzej wymienione komendy i na starcie cs wpisz exec a.cfg 
A jak chcesz sie pozbyc problemu inaczej to włącz synchronizacje pionowa i zawsze bd 60 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma na serwerze zadnej komendy, ktora wymuszalaby na graczach dana maxymalna ilosc fps

:P

Wiec niestety, ale to nie problem aktualizacji :) nie posiadam takiego problemu. Mozliwe, ze w twoim cfg jest to wpisane :P lub przy komendach startowych cs'a wymuszony skrypt powodujacy dana ilosc fps :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale kurde przed aktualizacją wszystko zajebiście chodziło, wpisywałem sobie te 61 fps, i grałem cały dzień. A w dniu aktualizacji serwera chu strzelił i tak jest do teraz ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Lojtek napisał:

No ale kurde przed aktualizacją wszystko zajebiście chodziło, wpisywałem sobie te 61 fps, i grałem cały dzień. A w dniu aktualizacji serwera chu strzelił i tak jest do teraz ...

Robiłeś tak jak pisałem? ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niby zrobilem, po wejsciu w ten plik cfg , tam byly wszystkie komendy do csa ( to chyba dobrze wbilem ) i dopisalem tam te swoje, zapisalem, wpisalem to w konsoli co kazales, i nadal to samo .. jest te 61 fps przez dwie minuty, a tej synchronizacjji pionowej nie robilem, bo jakos .. nie umiem, nawet z pomoca yt nie wychodzi bo u mnie jest karta Graphics cos tam xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapodaj na pw ss karty, tzn menadzera urzadzen.

I wyslij swpje cfg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

możliwe , że twój config to wymusza . Zobacz w cstrike czy nie masz inncyh configów w folderze bo mogą się ze sobą gryźć 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz