Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Lojtek

Problem z fpsami po aktualizacji servera

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż po aktualizacji mam problem, który nie występował przed aktualizacją ... Po wpisaniu w Consoli fps_modem 61, lub fps_max 61 (bo na tylu gram),  w grze może przez 2 minuty jest te 61 fpsów, i nagle zmieniają się same na 100 ... Gdzie czuć lekkie klatki itd. Nie mam zamiaru co 2 minuty wpisywać w tej konsoli fps_max 61 ... Mam nadzieję że można jakoś to ustawić na stałe tak jak miało to miejsce przed aktualizacją. Z góry dziękuje za pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpisz to w cfg, a najlepiej skopiuj cfg, zmien nazwe np na a. Dopisz wyzej wymienione komendy i na starcie cs wpisz exec a.cfg 
A jak chcesz sie pozbyc problemu inaczej to włącz synchronizacje pionowa i zawsze bd 60 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma na serwerze zadnej komendy, ktora wymuszalaby na graczach dana maxymalna ilosc fps

:P

Wiec niestety, ale to nie problem aktualizacji :) nie posiadam takiego problemu. Mozliwe, ze w twoim cfg jest to wpisane :P lub przy komendach startowych cs'a wymuszony skrypt powodujacy dana ilosc fps :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale kurde przed aktualizacją wszystko zajebiście chodziło, wpisywałem sobie te 61 fps, i grałem cały dzień. A w dniu aktualizacji serwera chu strzelił i tak jest do teraz ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Lojtek napisał:

No ale kurde przed aktualizacją wszystko zajebiście chodziło, wpisywałem sobie te 61 fps, i grałem cały dzień. A w dniu aktualizacji serwera chu strzelił i tak jest do teraz ...

Robiłeś tak jak pisałem? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niby zrobilem, po wejsciu w ten plik cfg , tam byly wszystkie komendy do csa ( to chyba dobrze wbilem ) i dopisalem tam te swoje, zapisalem, wpisalem to w konsoli co kazales, i nadal to samo .. jest te 61 fps przez dwie minuty, a tej synchronizacjji pionowej nie robilem, bo jakos .. nie umiem, nawet z pomoca yt nie wychodzi bo u mnie jest karta Graphics cos tam xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możliwe , że twój config to wymusza . Zobacz w cstrike czy nie masz inncyh configów w folderze bo mogą się ze sobą gryźć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi