Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

♫ Bøℓø Mistrz ♫

witam opiekunów dd2

9 postów w tym temacie

Witam gram na dd2 już długo to już drugi raz jak mi ktoś zabiera medale czemu mi zabieracie medale to ja nie wiem inni mają a mi zabieracie ostatnio miałem 26 wczoraj grałem miałem 14 złotych srebrnych 16 i bazowe nie pamiętam ile ciągle mi zabieracie te medale nie wiem czemu proszę o wyjaśnienie tego dziękuje >:(>:(

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Składnia zdań jest trudna xD

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi też zniknęły :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie jest wina Opiekunow

Jest to wina bazy danych i pluginu.

Serwer nie zawsze ma mozliwosc odpowiedniej lacznosci poprzez plugin do bazy danych. I dlatego mimo, ze pokaze wam iz dostaliscie medal to go wam moze nie dodac.

Dzieje sie tak bowiem. Lacznosc bazy jest zbyt slaba by moc przetwarzac i odswiezac plugin notorycznie. Ustawienie pluginu w taki sposob by sam tworzyl odswiezanie spowoduje masowe lagi na serwerze.

Tyle moge wam wyjasnic.

😉 wiecej wam powiedziec nmg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

haha jaka drama o medale :D bolo ja ci wystrugam z ziemniaka i wysle tylko adres podaj :D a tak na serio jak mamy tu technika, dałoby sie naprawic jakos przerzucanie graczy przez amxa? bo to jakby nie działa. ostatnio polazlem na spekta zeby kogos przyczaic i pozniej nie moglem sie przerzucic do zadnej druzyny, wiem ze Janek tez mial z tym problem, trzeba walic wtedy recconecta a wiadomo staty sie traci. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Ultra Violence napisał:

haha jaka drama o medale :D bolo ja ci wystrugam z ziemniaka i wysle tylko adres podaj :D a tak na serio jak mamy tu technika, dałoby sie naprawic jakos przerzucanie graczy przez amxa? bo to jakby nie działa. ostatnio polazlem na spekta zeby kogos przyczaic i pozniej nie moglem sie przerzucic do zadnej druzyny, wiem ze Janek tez mial z tym problem, trzeba walic wtedy recconecta a wiadomo staty sie traci. 

po 1 są medale więc się zapytałem bo już 2 x mi zniknęły inni mają dlatego pytam a ty zaraz że wystrugasz wystrugać to wiesz co mogę......:hahaha::hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ultra Violence z tego co wiem tak Angel jest trochę teraz zajęty, ale może ja będę w stanie Ci pomóc z tym przerzucaniem bo wydaję mi się, że wiem gdzie problem leży. Odezwij się do mnie na steam jak będę dostępny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem z przerzuceniem lezy po waszej stronie :).

Gdy przerzucasz sie przez amxmodmenu na spect mozesz zbugowac swoje lacze co powoduje iz nie mozesz przejsc pozniej do zadnej druzyny.

Gdy uzywasz zawsze teammenu 'm' Problem sie nie pojawi.

Zazwyczaj problemem przechodzenia do teamow sa serwery z rosji. Wplywaja bardzo na hud i config gracza w czym czasem cs robi reload ich polecen ( w folderach cs moze pojawic sie 2'gi cfg zwiazany z serwerami cs z innych krajow ).

Tyle w temacie :)

@Kaczafara @Ultra Violence =)

Blad przerzucania pojawia sie ze wzgledu na to iz czasem cs nie odswieza danych w odpowiednim momencie wzgledem serwera. To rzecz normalna :) po prostu uzywac trzeba podstawowych sposobow :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty i przeniesiony do kosza.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Administracja CsOpole.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.