Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
DreDziaa

Pytanko na śniadanko #28

Recommended Posts

Pytanko na śniadanko #28

Najśmieszniejsza historia, jaka przydarzyła się Wam w życiu ? : D

Ciekawe jakie to będą historie śmieszne do łez, wstydliwe, może niezręczne.. ^^
Śmiało opowiadajcie swoje zabawne historie i śmiejmy się razem : D
Czekamy na wasze odpowiedzi : )

Pomysłodawca pytanka: @Tobi
Wybaczcie za 2 dni opóźnienia, ale aktualnie jestem bardzo zajęta. Dlatego też, to pytanko będzie aktualne do końca września : )

No najbardziej śmieszy mnie to że Małeł i reszta klucho rudzielców straszy że wbije mi kose bo raz im się udało :D

A tak z życia to jak miałem z 9 lat chyba to poszedłem z kumplem do sklepu i on zamiast powiedzieć 'poproszę papier toaletowy' to powiedział 'poproszę papier do dupy' , wtedy to mnie bawiło a od tamtej pory to w życiu nic tylko rozpacz :V 

Dobra chwila szczerości:

Jako 16 letni gówniarz popalałem sobie papierosy. Pewnego wieczora przed spaniem miałem ochotę na fajkę, więc wyżuliłem w tamtych czasach od brata czerwonego Sobieskiego. Nie moglem wyjść na dwór więc odpaliłem fajkę w pokoju w łóżku. I tak sobie palę, brachol gra w grę na kompie przy biurku i nagle wchodzi moja mama i się pyta: "Co robisz?". Ja szybko papierosa i popielniczkę pod kołdrę i nie wiem co mam jej odpowiedzieć i nagle palnąłem : "Konia sobie walę" . Mamuśka oniemiała i mówi zamykając drzwi : " to nie będę Tobie przeszkadzać" i sobie poszła. W między czasie brachol spadł z krzesła ze śmiechu a ja sobie dokończyłem fajure i poszłem spać. Śmiejemy się z tej sytuacji do dziś.

A ostatnio to już chyba wszyscy wiedzą - W nocy po pijaku w domu paki szukałem. Żona cała w strachu a ja nic nie pamiętałem z tej nocy.

podro

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...