Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

UmciaGumcia

[Zamknięty] skarga na admina

9 postów w tym temacie

Twój nick: UmciaaGumcia
Data zdarzenia: 28.09.2018
Nick oskarżonego:Natala

IP/SID oskarżonego: 
Wycinek z konsoli / screeny / demko jako dowód: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Natala
[AMXBans] You can complain about your ban @ http://CsOpole.eu
[AMXBans] Reason: 'ogarnij slownictwo'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:1039966200'
[AMXBans] Your IP: '193.106.79.185'
[AMXBans] =======================================
 Admin: Natala
Twój komentarz:
 Rozumiem ban banem ale to już jest przesada... przychodzi jakiś palant odpalony to kto by się nie wkurwił? praktycznie każdy. Słownictwo było jakie było do danej sytuacji ale czy to jest powód żeby od razu wywalać? to nie jest pierwszy i ostatni raz jak to robi, był tez Android i co zrobił mi coś? Nic bo ma wyjebane na to i na luzie gra a przychodzi ona i się uważa za nie wiadomo kogo...... taka prawda na tym serwie Admini nadużywają tego admina czuja się jakby byli Panami.. Dla mnie to śmiechu warte wiadomo ze zdarzy się przeklinać ta od razu musi wyrzucać. Człowiek przyszedł sobie pograć a nie szukać dziury w całym. Brak słów naprawdę, pewnie i tak nic z tym nie zrobicie. Najlepiej jak by był jeden porządny admin a nie dwudziestu beznadziejnych......  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już enty ban ode mnie za Twoje słownictwo, a co do tego czy jakiś admin inny to toleruje to mam głęboko w poważaniu. Mi nie pasuje Twoje wyzywanie i dostajesz bany. A to nie pierwszy raz gdy ktoś Cie zabije i leci "kurwo jebana" czy "szmato na odpale" jak dzisiaj. Chcesz kogoś zgłosić to pisz na u@ albo przestań używać mikrofonu jak Cie nerwy przy graniu ponoszą. Składaj sobie takie skargi ile chcesz, ode mnie za każdym razem dostaniesz bana za takie coś. Najchętniej dałabym Ci perma bo to już chyba z 20 ban za takie wyzywanie ale no niestety nie mogę.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam,

Proszę o perma dla tego gracza . Po raz trzeci zostaje zbluzgany za nic . Nie panuje nad sobą to niech nie gra. I nie jestem palatnem odjebanym dzieciaku .

Edytowane przez adiKSG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie było do Ciebie @adiKSG tylko do tego co biegał na SH z tego co zrozumiałem, a to że go zabiłeś przy okazji to mogłeś pomyśleć że o Ciebie chodzi :). Ubaw po pachy... Ja nie banuje za każdym razem za słownictwo bo wszystko zależy od sytuacji. Gracz nagminnie wchodzi na SH i kto by się nie denerwował. Ja mam admina i mam narzędzie na odpałów a gracze nie mają. Facet jest facetem i wiadomo że nieraz przeklnie. Ja mam sposób - przeklinam na wyłączonym mikro - już nieraz niektórym się oberwało ale nikt tego nie słyszy :) pomyśl @UmciaGumcia to może następnym razem unikniesz bana ponieważ admin jest człowiekiem a każdy człowiek ma swój charakter i osobowość. Co do bana @NATALA ban słuszny chociaż trochę za długi według mnie. Wiązanka poleciała ale jak nie umcia to ktoś inny drze japę. Tyle odemnie.

pozdro Android

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 banów w ciągu miesiąca za kulturę o czymś jednak świadczy, nie mówiąc już o tych które zostały skasowane po resecie bansa. Każdy sobie tam przeklina ale mówienie „o kurwa” a „ Ty kurwo” ma swoją różnice. Tyle ode mnie w temacie.

Mała edycja:

http://f1.hltv.org.pl/srv34095/HLTV-1809281809-de_dust2.dem.zip

Powyżej demko z całą akcją, Adi zabija Umcie i padają takie słowa, a na serwerze nie ma tego typa który biegał z sh. Został zbanowany przeze mnie jakiś czas później dopiero jak wbił na serwer, a Umci nie było bo już wyleciał z banem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat powiedział to zaraz po tym jak został zabity . Tak samo było już 3 razy jakiś czas temu. Nie mówił tego do odpala z tt na sh.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może ja :)    @UmciaGumcia Twoje zachowanie wśród adminów jest bardzo dobrze znane @_Alex_ Juz Ci chyba jakiś czas tamu powiedział ze nastepny ban jest banem na zawsze.

Powinieneś się cieszyć ze dostałeś taki a nie inny, ja na serwerze tez mam Cie na oku wyleciałeś w Środę chyba na jeden dzień jak dobrze pamietam :), nastepnym razem taki pobłażliwy 

nie będę i zrobie to co @_Alex_ Ci mówił i najprawdopodobniej się więcej już nie zobaczymy, wiec przemyśl swoje zachowanie i opanuj emocje podczas gry.

I radze zrób tak jak robi @ANDROID Wył mikrofon nawyzywaj  to bedzie Twoja szansa na pozostanie na tej sieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okej obejrzałem demko i @ANDROID ma rację, on nie mówił do Ciebie @adiKSG tylko widział jak tamten gościu przeleciał. Fakt faktem @UmciaGumcia pilnuj się proszę z tym słownictwem, już o tym gadaliśmy i zdarza Ci się wypsnąć coś, więc na cenzurowanym jesteś. @NATALA jak najbardziej możesz dać za obrazę perma, już o tym pisałem w pewnym temacie ;) A tak poza tym nie jest prawdą to co piszesz, bo ten gościu na sh właśnie wtedy był i wyszedł mu z długiej na sh z kosą do niego i biegł przez respa ;)
Więc generalnie biorąc pod uwagę sytuację "troszeczkę" jest Umcia usprawiedliwiony, co nie oznacza, że Ci się to nie zdarza w sytuacjach, w których nie powinieneś robić i generalnie za obrazę jest ban, więc czy odpał czy nie to i tak nie powinieneś tak robić i adminka też ma prawo zrobić to co zrobiła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

==== Wiadomość wygenerowana Automatycznie ====

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Administracja CsOpole.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.