Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

IluminatI

[Brak UB] Ban ts

14 postów w tym temacie

Witam. Dostałem bana za podawanie info na ts3 początkowa myślałem ze ban jest o reklamę tsa i poprosiłem Buszmena o un bana którą dostałem  taka sytuacja zdarzyła się jeden raz (info ts) wiem nie powinno się tak robic ale już mleko się rozlało jestem pewien ze ta sytuacja się nie powtórzy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zamykać tego tematu.

Osobiście jestem za daniem szansy, kolega wyraził jakąś tam skruchę, przyznaje się i już mam nadzieję, że wie co i jak .

Teraz tak proszę @Buszmen abyś się do mnie odezwał ,tam jakaś pomyłka ze zrozumieniem niby zaszła ale chcę to przedyskutować. I jeszcze proszę o opinie w  @d3st - jako admina banującego oraz @kEnTaKi. i @_Alex_ o ile chcecie się wypowiedzieć .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tez uslyszalem ze sie poczuwa do odpowiedzialnosci i ze przeprasza i prosi o 2 szanse tak wiec hcyba kazdemu sie nalezy i takie moje zdanie... ?!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też dodam swoje 3 grosze.

Jak dla mnie powinien być brak UB.

Dlaczego? To tak samo jakby osobie złapanej na WH dać UB z nadzieją, że już nie będzie go używać.

Tyle ode mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

diablo rozumiem ze takie zagranie z mojej strony jest nie fair można to porownywac do wh nawet to tak działa jak wh ale  na swoja obrone mogę mieć tylko tyle ze to było ten jeden raz wtedy i więcej nie było przed i po rozumiem zle zrobiłem nie mam jak się z tego wytlumaczyc bo to tylko był mój blad co poradzisz glupota wbila się do glowy  i człowiek myslal ze jest ponad adminow i może robic co chce sytuacja miała tylko wtedy miejsce i  nigdy się nie powtorzy jak mam to wytlumaczyc dokładniej ze  to był mój blad i nie chce oposzczac serwera który ma tak wspaniala atmosferę i rywalizacje względem reszty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Diablo II napisał:

Dlaczego? To tak samo jakby osobie złapanej na WH dać UB z nadzieją, że już nie będzie go używać.

Tyle ode mnie.

Nie, to nie to samo, bo za wh nigdy nie ma 2 szansy poza resetem AMX bansa.

A w przypadku infa można dać drugą szanse, co więcej gość wyraził skruchę  i się przyznał na co wielu nie miałoby odwagi.

Co więcej bywały przypadki w których ludzie dostawali drugą szanse.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co mam więcej napisac nie chce konczyc rozgrywki na tym serwerze bo prawde mowiac tylko on mnie motywowal do grania w cs 1.6 przez  taka glupote jednorazowa nie chce tracic  czegos co sprawialo mi tyle frajdy i zabijalo mnóstwo czasu. proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy a na pewno taka sytuacja  się nie powtorzy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dodam tyle od siebie że druga szansa sie należy, bo przyznał sie ewidentnie i nie bawił sie w jakies odwołania i nie palił głupa, w dodatku nie gra tu od wczoraj więc na pewno nie zrobi tego drugi raz bo po co miałby znowu ryzykować.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kaczafara Kaczuszko weź go odbanuj tam. Kij niech ma, info takie jest zakazane ale się koleżka przyznał, a go też trzeba umieć wykorzystać, a nie masz narysowane ładnie kwadraciki, gdzie masz strzelać, więc to takie wh całkiem nie jest :D

Także ogłaszam z dniem dzisiejszym dzień dziecka :D tylko nie zmarnuj tej szansy ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokładnie to było tylko raz i więcej tego nie zrobie po co mam zaprzepaścić tyle czasu na serwerze znajomych itp. już naprawdę nie naprawie tego ale  postaram się odbudować to co zniszczyłem tym błędem  i ułatwieniem innym  rozgrywki jeszcze raz przepraszam i proszę o un bana  więcej problemów ze mna nie będzie to gwarantuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Teraz tak proszę @Buszmen abyś się do mnie odezwał ,tam jakaś pomyłka ze zrozumieniem niby zaszła ale chcę to przedyskutować. I jeszcze proszę o opinie w  @d3st - jako admina banującego oraz @kEnTaKi. i @_Alex_ o ile chcecie się wypowiedzieć .

Po pierwsze dzięki Kaczko za możliwość wypowiedzenia się, a po drugie nie łykajcie wszystkich bajeczek jak pelikany. Tam nie mogła zaistnieć żadna pomyłka w sprawie opacznego zrozumienia, przez buszmena, był i na ts i na serwerze, kiedy to Iluminati dostał bana w dodatku, że na ts na czacie jeszcze tłumaczyłem o co chodzi i wiem, że oboje to czytali. Jednak jeżeli dalej by nie załapał o co chodzi to mógł do mnie napisać i wyjaśnilibyśmy sobie ów sprawę, a nie jakaś samowolka.

Witam. Dostałem bana za podawanie info na ts3 początkowa myślałem ze ban jest o reklamę tsa i poprosiłem Buszmena o un bana którą dostałem  taka sytuacja zdarzyła się jeden raz (info ts) wiem nie powinno się tak robic ale już mleko się rozlało jestem pewien ze ta sytuacja się nie powtórzy.

Co do tego, czy ta sytuacja zdarzyła się pierwszy raz to mam wątpliwości. Wiele razy wdziałem jak pisałeś na serwerze to paru osób, żeby wbili na ts(głównie buszmen i złakobieta) i nagle "złapałeś skilla" do czasu, aż za którymś razem specjalnie wbiłem jako tajny agent sprawdzić co tam słychać na tym waszym TS i się wszystko wydało.

Odnośnie UB, to nie wiem czy znasz buszmena z reala, czy tylko z serwera, ale to nie jest pierwsza sytuacja na Twojej osobie, gdzie buszmen daje Tobie UB - chodzi mi sytuację, gdzie faktycznie dostałeś bana za reklamę TS od Alexa.

Tyle ode mnie.

Diablo Twoja odpowiedź to mnie bardzo zdziwiła, wiemy że buszmen to Twój kumpel i jak zadałem Ci pytanie czy wiesz kto odbanował iluminatiego, Ty mi odpisałeś, że nie wiesz ale na pewno to nie byłeś ani Ty, ani Buszmen. Po sprawdzeniu w logach też nic o dziwo nie znalazłeś rozumiem, że kryłeś kumpla albo nie wiedziałeś jak to sprawdzić, bo jak widać kaczka znalazł.

Jak dla mnie:

Dla Iluminatiego brak UB,

Dla buszmena degradacja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam. dest Buszmen nie wiedział za co ten ban był bo go nie było  jak rozmawialiśmy na ts nie pamiętasz? jak pytałem się za co ban ze za reklamę tsa itp. dostałem perma i smialem się z tego gdybym wiedział za o dokładnie to było to nawet bym nic nie mowil i wyszla sytuacja jaka wyszla bo jeszcze pouka pisałem do Buszmena bo go nie było jeszcze raz napisze i dest nie sciemniaj ze wiedziałem za co ban jest i on był bo sam jeszcze powiedziales jak nie wiem o co chodzi z banem to powodzenia z ub cos takiego padlo może podbonego 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krótko i na temat.

Jest słowo przeciw słowu ale regulamin jest jeden dla wszystkich w którym jasno i wyraźnie jest napisane że :

* Bezwzględnie zabrania się używania wszelakich wspomagaczy (haxy + modele i skrypty ułatwiające grę, pogarszanie grafiki komunikatory typu ts3 itp.)

* Cheatowanie (SH, MH, AIM, WH itp.) - ban permanentny.
* Używanie skryptów i wspomagaczy - ban permanentny.
Może to nie jeste cheatowanie ale do wspomagaczy można to zaliczyć jak dla mnie brak UB, i jak pisał @d3st dla Buszmena degradacja ewentualnie jakieś poważne ostrzeżenie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

brakub.png

Drogi użytkowniku, niestety Twoja prośba o UB została rozpatrzona negatywnie, życzymy powodzenia na innej sieci serwerów.

Pozdrawiamy Serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.