Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

claudia.

[Zamknięty] Sory memory #makijazdojedzenia

Recommended Posts

Twój nick: ` Claudia .
Data zdarzenia: 21/10
Nick oskarżonego:
#SuicideSquaD | KpS 
IP/SID oskarżonego: ---
Wycinek z konsoli / screeny / demko jako dowód: Będzie niżej. 
Twój komentarz:

Nie tyle co skarga a musze coś powiedziec :3 . 

Sama nie bylam miła ale on wiedział o co chodzi :) .

Chodzi mi o zachowanie wyżej wymienionego pana . 

Generalnie o straszenie banem, który potem przyjełam na klate, tylko 5 minut ale tłumacze . 

Zaczęło sie na fb pod postem z @Paulina , kolega zaczął mi pod zwykłym postem pisac, ze jak wejde dami bana ZA NIC , okej olałam - może tak lubi różne fetysze są . :D 

No ale wchodze na serwer, witam sie z ludzikami i jest kps -> 

*DEAD* SuicideSquaD | KpS :  OOO Claudia banik :D

*DEAD* ` Claudia . :  wal sie boze

*DEAD* SuicideSquaD | KpS :  chamuj :D

*DEAD* ` Claudia . :  nie musze CHAMOWAC

SuicideSquaD | KpS :  ta?

SuicideSquaD | KpS :  nie badz taka pewna

` Claudia . :  ta

*DEAD* ` Claudia . :  tak chcesz to banuj boze

SuicideSquaD | KpS :  spokojnie czas pokaze :D

Napisałam jak napisałam, bo zdenerwował mnie na samym wejściu - ale to nie jest normalne straszyć banem za nic , ale mnie ban nie ruszał dlatego tez mógł mnie zbanować - to nic takiego :3 . 

Ale przechodząc dalej, na serwer wbiła pałla ( @Paulina )  i kps zaczął do niej "śmieszkować" co wcale nie bylo takie śmieszne ale to nic :3 . 

No ale w tej sprawie sie udzieliłam :v . 

-> 
SuicideSquaD | KpS :  zjadla zywca

Paulina. :  no a jak

Paulina. :  normalnie

` Claudia . :  ciebie zje kurwa

I właśnie po tych słowach dostałam bana ale nie chodzi o niego tylko o zachowanie, bana mam gdzies xD . 

Tyle ode mnie , pozderki :3 

uuuu tak myslalem ze to napiszesz :) problem masz do mnie to napisz o co ci chodzi :D a ban byl tylko ostrzezeniem co do twojego slownictwa w kierunku do mnie :) 

I Obrazek wlasnie ktory dodalas swiadczy o twoim podejsciu i zachowaniu do innych i sie nie dziw ze dostaniesz raz jeszcze bo za duzo sobie pozwalac zaczynasz :) 

Adaś KO: Jak ja z kaczka gadam i chinczykiem i masz lipe

jakieś wtyki zaczynają się robić na serwerze dlatego, że założyli sobie jakiś skład teamu i ktoś ma teraz większe prawa? KPS, sory prawda jest taka, że jak zaczynasz się z kimś droczyć to naprawdę poznaj się na żartach, a nie zaczynasz a potem wchodzisz na serwer i jedynie co umiesz zrobić to banować. NIE ZNASZ SIĘ NA ŻARTACH TO NIE ZACZYNAJ. Bo jakoś na początku Cię to bawiło wszystko, ale widzę jednak serduszko ruszyło. Nie chce się spinać, ani nic po prostu śmieszy mnie ta sytuacja. Typowe zachowanie jak w przedszkolu. Dokuczasz komuś, dopier*alasz a potem banujesz. A sygnature Claudia ma od początku założenia konta.

Teraz, Paulina napisał:

Adaś KO: Jak ja z kaczka gadam i chinczykiem i masz lipe

jakieś wtyki zaczynają się robić na serwerze dlatego, że założyli sobie jakiś skład teamu i ktoś ma teraz większe prawa? KPS, sory prawda jest taka, że jak zaczynasz się z kimś droczyć to naprawdę poznaj się na żartach, a nie zaczynasz a potem wchodzisz na serwer i jedynie co umiesz zrobić to banować. NIE ZNASZ SIĘ NA ŻARTACH TO NIE ZACZYNAJ. Bo jakoś na początku Cię to bawiło wszystko, ale widzę jednak serduszko ruszyło. Nie chce się spinać, ani nic po prostu śmieszy mnie ta sytuacja. Typowe zachowanie jak w przedszkolu. Dokuczasz komuś, dopier*alasz a potem banujesz.

Sory Dolores ale z Składem to ty nic nie mieszaj bo to sa jaja tylko a co do tego to ona ma cos do mnie i to widze od dłuższego czasu a to ze jestescie psiapsami wielkimi to wiadomo ze bedziesz jej bronic , ja nie licze na jakies plusy i minusy od innych . po prostu ma ogarniacza 5 min jej nie zbawilo a czasami moglaby pochamowac odzywki bo ja do niej z zartami a ona sama widzialas :) 

ten obrazek to jest jej sygnaturka :D 

Nie wiem o co wam chodzi ale zachowujecie sie troche jak małe dzieci KpS jako admin nie powinien tak robić prywatne sprawy jakie macie miedzy sobie i resztą załatwiajcie gdzie indziej @Paulina ma racje co do tego teamu że sie przerzucacie jak razem nie jesteście ale to mnie nie interesuje co wy robicie na serwerze od tego jest opiekun serwera @_Alex_ @kEnTaKi. 

@KpS admina masz jakby to powiedzieć na okresie probnym wiec ogarnij, zamiast tych wygłupów rozpisał byś demko za ktore dostałes ostrzeżenie 

@` Claudia . ♥ mogłbym też dodać że bany ponizej 2h nie podlegają odwołaniu :) 

1 minutę temu, Rafal. napisał:

ten obrazek to jest jej sygnaturka :D 

Nie wiem o co wam chodzi ale zachowujecie sie troche jak małe dzieci KpS jako admin nie powinien tak robić prywatne sprawy jakie macie miedzy sobie i resztą załatwiajcie gdzie indziej @Paulina ma racje co do tego teamu że sie przerzucacie jak razem nie jesteście ale to mnie nie interesuje co wy robicie na serwerze od tego jest opiekun serwera @_Alex_ @kEnTaKi. 

@KpS admina masz jakby to powiedzieć na okresie probnym wiec ogarnij, zamiast tych wygłupów rozpisał byś demko za ktore dostałes ostrzeżenie 

Rafałku to może wgl nie bedziemy zwracac uwagi jesli my bedziemy zartowac a ktos do nas bedzie podle podchodzic i wgl . moim zdaniem 5 min nic jej nie zrobilo a masz linka wyzej ze napisalem do niej po banie zeby mi napisala a nie sie wielce Pancia unosi :)

To jest sygnatuuuuuura, a nie obrazek! ZObacz pod innymi postami, że jest to samo dodane! Dla mnie temat do zamknięcia bo się zacznie gównoburza. Miłego wieczoru. Pozdrawiam! :)

Nie chce sie wypowiadać ale musze wiec wybaczcie :3 . 

Napisałam wyżej , ze nie chodzi o bana bo mam go gdzieś :3 

Wiec nie pisze, ze o to mam problem :P . 

A to jet moja sygnatura od jakiegos pol roku xD . 

Wiec NIE DODAŁAM  tego teraz :3 . 

Miłego wieczoru, ide pykać - pa! 

Teraz, Rafal. napisał:

@KpS nie mnie to oceniac : ) przyjdą opiekunowie serwera to wyjaśnią sprawe miedzy wami :)

no i przypomne tylko ze to nie pierwsza sytuacja . ale teraz zaczne robic screeny :) i

Jeżeli ktoś podle żartuje to i takiego zachowania powinien się spodziewać, skoro tak jak @Rafal.napisal że jestes na okresie próbnym to powinieneś tez się jakos nie wydurniac a jeśli demka nie rozpisujesz to nie wiem czy będzie na co liczyć później 

Teraz, Halucyn` napisał:

Jeżeli ktoś podle żartuje to i takiego zachowania powinien się spodziewać, skoro tak jak @Rafal.napisal że jestes na okresie próbnym to powinieneś tez się jakos nie wydurniac a jeśli demka nie rozpisujesz to nie wiem czy będzie na co liczyć później 

Jeśli mnie nie ma w domu bo jestem w pracy a po pracy nawet nie włączam komputera i nie widzę ze muszę je rozpisać to troszeczkę może zrozumienia , tez nie zawsze jesteś i możesz coś przeoczyć.  Nie będę więcej nic dodawać bo szkoda dyskutować.  

Wy sobie za przeproszeniem kurwa jaja robicie.

@KpS na jakiej podstawie był ban?

53 minuty temu, ` Claudia . ♥ napisał:

Zaczęło sie na fb pod postem z @Paulina , kolega zaczął mi pod zwykłym postem pisac, ze jak wejde dami bana ZA NIC , okej olałam - może tak lubi różne fetysze są . :D 

Tego jeszcze nie grali..

tragedia ludzie, tragedia..

1 minutę temu, Diablo II napisał:

Wy sobie za przeproszeniem kurwa jaja robicie.

@KpS na jakiej podstawie był ban?

Tego jeszcze nie grali..

tragedia ludzie, tragedia..

na podstawie takiej ze koleżanka za duzo sobie pozwala już od dłuższego czasu i upominałem ja nie raz :) Zreszta na moje pytanie co ma do mnie nawet nie odpowiedziała wiec ... 

Teraz ja sie wypowiem

Jakos mnie te wtyki nie bawia i nie zycze sobie bym byl osoba na ktora ktos sie powoluje bo nie jestem rzecza czy kij wie czyms innym. Nie staje po niczyjej stronie zawsze staram sie byc bezstronny. Wiec mi tu prosze z takim tesktami typu rozmawiam z chinczykiem itd itp to masz lipe. Kurwa @KpS co tym slowem soba reprezentujesz? 

Kolejna sprawa. 

Sprawy na tle prywantym nie powinny pojawiac sie na sieci. Bo to wasze zycie "prywatne" i niech takie zostanie. Nie interesuje mnie to czy sie lubicie czy nie czy kochacie sie jak dwa golabki itd . Macie albo na siebie nie zwracac uwagi i nie prowokowac bo sam do was wystosunkuje kary. Nie robic mi dymu na sieci jak i na serwerze.

Zycie prywatne to zycie prywatne. Sprawy FB itd nie dotyczace sieci zachowajcie dla siebie i tego sie trzymajcie

Temat zamykam, a osoby biorace udzial w sporze upominam. Jeszcze jedna taka sytuacja zwiazana z laczeniem zycia prywatnego z sprawami na sieci i robienie mi zbednych klotni, a otrzymacie stosowna kare

Pozdrawiam :) 

A Glowna Administracja prosze sobie kur.. paluszkow i buzki nie wycierac

P.S. W SuicideSquaD jest masa przypadkowych osob, ktore po prostu chca sie dobrze bawic na serwerze. Nikt nie ma tam przywilejow to czysty fun :)

I prosze sie do tego dostosowac Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...