Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
Diablo II

ADMIN MIESIĄCA

Recommended Posts

Witam.

W tym temacie będziemy odznaczać "Admina Miesiąca"

Elementy które są brane pod uwagę przy przyznawaniu Admina Miesiąca.

* Aktywność na serwerze.

* Aktywność na forum.

* Zachowanie na serwerze jak i na forum.

* Admini którzy nie wywiązują się ze swoich obowiązków będą automatycznie odrzucani (brak rozpisania demka, warny, etc)

* Oczywistym plusem są inicjatywy własne czyli propozycje dotyczące ulepszenia/poprawienia serwera oraz forum.

Każdego miesiąca będzie wybierany Admin który otrzyma w/w rangę.

Nagrodzony Admin otrzyma rangę VIP na okres 30 dni.

Pozdrawiamy.

Grudzień 2018.

@ANDROID 

Nie ukrywam w tym miesiącu kilka osób bardzo prężnie działało i chciałbym wszystkim za to podziękować, ze względu na takie aspekty : obecność na forum jak i na serverze, wywiązywanie się ze swoich zadań, terminowość, braki skarg i ostrzeżeń w tym miesiącu oraz aktywne udzielanie się na forum w sprawach dotyczących sieci i servera, chciałbym podziękować ANDROIDowi i go wyróżnić jako admina miesiąca. :)

Styczeń 2019.

@ANDROID 

Chciałbym podziękować wszystkim za współpracę w tym miesiącu, cieszy mnie to, że każdy daje z siebie tyle ile może, bo dzięki temu tworzymy taką społeczność na opolu. Inną rzeczą która mnie ucieszyła to to, że Android nie spocząłeś na laurach, tylko ta konsekwencja o której wspomniałem miesiąc temu została zachowana. Ogólnie za czas spędzony na orgarnianiu servera, skuteczność banów, odzywanie się na forum przy podaniach itp., oraz samo nastawienie na servie, drugi raz z rzędu zostajesz adminem miesiąca :) 

Luty 2019.

@KMWTW

Kolejny miesiąc prężnego działania na serverze. Jak zwykle dziękuję wszystkim adminom za poświęcony czas w dbaniu o dobro sieci. W lutym przybyło nam kilku nowych członków, mam nadzieję, że dojdą szybko do wprawy i już niedługo to ich będę tu oznaczał.  Adminów dłuższych stażem, zachęcam do inicjatywy w życie forum i serwera, bo nie tylko poświęconym czasem można zabłysnąć.  W tym miesiącu, moim zdaniem na admina miesiąca zasłużył Kiss. Wpłynęły na to takie czynniki jak: poświęcony czas, adekwatne banowanie, pozytywne zmiany oraz to, że nie muszę go 2 razy prosić, żeby kogoś sprawdził. Gratuluję jeszcze raz i dziękuję Wam za to, że jesteście. :3 

Marzec 2019.

@DanSan i @Nie Do Przejscia

Dziękuję wszystkich adminom za niezliczone godziny spędzone na dbaniu o porządek na serverze. Każdy z was dołożył nie tylko cegiełki, a wręcz całej palety cegieł na budowę tego servera. Witam wszystkich nowych administratorów oraz zachęcam nowych jak i starych wyjadaczy do udzielania się nie tylko na serverze, a również na forum :3 W tym miesiącu prężną pracą wykazali się wyżej wymienieni panowie, a jest tym razem ich dwóch ze względu na opóźnienie tego posta. Wpływ na moją decyzję miał czas poświęcony na dbanie o kulturę i dobrą atmosferę na servie, ilość i adekwatność banów. Jedyne moje zastrzeżenie do Niedoprzejścia zobacz temat o banowaniu na zakres- na pewno ta lektura Ci się przyda. Dziękuję jeszcze raz wszystkim, liczę na owocną pracę i wasze wsparcie w dalszej współpracy. :* 

Kwiecień 2019.

@memph.*

Dziękuję za kolejny miesiąc pilnowania porządku na serverze i dbanie o atmosferę panującą na nim. W tym miesiącu nie mogłem spędzać zbytnio czasu na serverze więc sugerowałem się tylko statystykami, gdzie jak i ilością banów jak i czasem spędzonym na serverze zabłysnął memphik :3  Dziękuję jeszcze raz wszystkim i liczę na dalszą współpracę.  :*

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...