Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Zwykly Grajek

Komenda /mute !!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie da rady naprawic tego zeby dzialala komenda /mute jak dawniej  bo to kurwicy mozna dostac podczas grania jak runda sie zaczyna a co niektorzy sobie pogaduchy robia i naduzywaja mikro i pierdola bez sensu... zwrocisz uwage to jeszcze spinaja dupe.. wiem ze admin ma mozliwosc zmutowania i co z tego ze admin upomni ale nie zmutuje...i runde jest cisza i za chwile na nowo sie zaczyna patologia i darcie ryja niektorym moze to nie przeszkadza ale mi tak bo ktos podaje infoo to nawet nie slychac kto co gada.. 

Wiec chinczyk jak dasz rade to wez to jakos ogarnij :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mute dziala, ale nie wszystkim. Wiem o tym lecz nie jestem jak narazie w stanie tego zmienic powody napisane sa w dziale nieobecnosci. W miare mozliwosci postaram sie nalozyc kilka latek by usprawnic dzialanie pluginow tylko jak wiemy nic nie obiecuje 😂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi