Welcome to CsOpole.eu - Twoja sieć serwerów Cs 1.6!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Zwykly Grajek

Komenda /mute !!

3 posty w tym temacie

Witam. Nie da rady naprawic tego zeby dzialala komenda /mute jak dawniej  bo to kurwicy mozna dostac podczas grania jak runda sie zaczyna a co niektorzy sobie pogaduchy robia i naduzywaja mikro i pierdola bez sensu... zwrocisz uwage to jeszcze spinaja dupe.. wiem ze admin ma mozliwosc zmutowania i co z tego ze admin upomni ale nie zmutuje...i runde jest cisza i za chwile na nowo sie zaczyna patologia i darcie ryja niektorym moze to nie przeszkadza ale mi tak bo ktos podaje infoo to nawet nie slychac kto co gada.. 

Wiec chinczyk jak dasz rade to wez to jakos ogarnij :) 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mute dziala, ale nie wszystkim. Wiem o tym lecz nie jestem jak narazie w stanie tego zmienic powody napisane sa w dziale nieobecnosci. W miare mozliwosci postaram sie nalozyc kilka latek by usprawnic dzialanie pluginow tylko jak wiemy nic nie obiecuje 😂 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To  postaraj się i to napraw :D:evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz