Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

casanova

klatki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Czy ktos mial taki problem ze mimo dobrego pingu wystepowaly klatki w csie? :/ ... mam juz tak od wczoraj, i nie wiem co moze byc przyczyna problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie się tak dzieje często mimo że ping i fpsy są wporządku : 

Zazwyczaj pomaga odblokowanie fpsów i ustawienie ich na każdej innej wartości niż domyślne 100.

Możliwe też, że problem leży po stronie nakładki steama. Często jak ktoś do mnie napisze zaczyna klatkować tak mocno, że nie da się wykonać obrotu (fpsy na stałym poziomie powyżej 150..) 

Zazwyczaj po zamknięciu okienka rozmowy wszystko wraca do normy (czasem trzeba resetować gre).

Żaden reinstal czy ustawienie parametrów startowych (przynajmniej u mnie) nie działa. Jakby ktoś miał inne rozwiązanie z chęcią sprawdzę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, paszolwon napisał:

U mnie się tak dzieje często mimo że ping i fpsy są wporządku : 

Zazwyczaj pomaga odblokowanie fpsów i ustawienie ich na każdej innej wartości niż domyślne 100.

Możliwe też, że problem leży po stronie nakładki steama. Często jak ktoś do mnie napisze zaczyna klatkować tak mocno, że nie da się wykonać obrotu (fpsy na stałym poziomie powyżej 150..) 

Zazwyczaj po zamknięciu okienka rozmowy wszystko wraca do normy (czasem trzeba resetować gre).

Żaden reinstal czy ustawienie parametrów startowych (przynajmniej u mnie) nie działa. Jakby ktoś miał inne rozwiązanie z chęcią sprawdzę. 

Wejdz w folder steam/steamapps/common/Half-Life  .... Daj prawym na hl.exe wejdz w zgodnosc i zaznacz "Wylacz optymalizacje pelnoekranowe" nastepnie nacisnij "zmien ustawienia wysokiej rozdzielczosci DPI" po czym zaznacz opcje "Zastap zachowanie skalowania przy wysokiej rozdzielczosci..." po czym daj "OK" nastepnie "Zastosuj" i "OK"

Co to daje? 

Jak wiekszosc gier tak jak i cs 1.6 nie jest w pelni zooptymalizowana w trybie pelnoekranowym :) ta opcja usuwa zbedne proby laczenia sie z optymalizacja podczas gry. Robii to tylko i wylacznie raz podczas odpalenia Cs'a . Rozdzielczosc DPI usuwa zbedne odswiezanie :P 

Polecam tez wysoki priorytet gry Cs 1.6 (hl.exe) ustawic go na staly mozna dzieki temu programowi " http://www.prnwatch.com/prio/ " wszystko jest tam ladnie opisane co i jak zrobic by ustawic priorytet dla jakiejs aplikacji :3 i tyle. 
Moze pomoze  bynajmniej powinno :D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli macie Windows 10 polecam wam zrobic to co ten Pan na filmiku krok po kroku :3 

Szczerze mi to zajebiscie pomoglo w kazdej grze zwiekszylo plynnosc i zmniejszylo zuzycie danych w kompie :P (ramu itd :P

polecam tez wejsc w "Konfiguracja Systemu" znajdziecie to w lupie (szukaj) przy pasku start

Wchodzicie w "Rozruch" nastepnie "opcje Zaawansowane.."  zaznaczacie "liczba procesorow" wybieracie najwyzsza mozliwa liczbe jaka tam macie po czym dajecie "Ok" nastepnie "zastosuj" potem "ok" i restartujecie komputer :3 gotowe. Bedzie to korzystac wtedy z pelnych mozliwosci waszego procesora i pomoze wam to w dzialu systemu jak i gier :P ( przewaznie windows 10 blokuje rdzenie procesorow po prostu ma to z natury :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bawiłem się kiedyś z priorytetami, przydzielaniem ramu i trybami zgodności

niestety u mnie nic z tego nie pomaga :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, paszolwon napisał:

Bawiłem się kiedyś z priorytetami, przydzielaniem ramu i trybami zgodności

niestety u mnie nic z tego nie pomaga :D

ramu nie przydzielaj tylko i wylacznie rozruch ustawiasz :P bo reszta psuje dzialanie windowsa. Jezeli chodzi o optymalizacje windowsa 10 polecam bardzo :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem bywa u mnie na win7 że steam jak by sie zwiesza (coś robi w tle) i dla Steam.exe zużycie procesora jest na poziomie 50 proc. przez co po wejściu do gry dosyć mocno laguje grę (ping 25-35 - typowy dla mego łącza na wi-fi). Po wyjściu z gry, dalej zużycie procka dla Steam.exe na wartości 50 proc. Ponowne odpalenie steam pomaga. Tak mam od czasu nowego interfejsu okna listy znajomych (strasznie przymula na mym złomiku).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Rafeal napisał:

Czasem bywa u mnie na win7 że steam jak by sie zwiesza (coś robi w tle) i dla Steam.exe zużycie procesora jest na poziomie 50 proc. przez co po wejściu do gry dosyć mocno laguje grę (ping 25-35 - typowy dla mego łącza na wi-fi). Po wyjściu z gry, dalej zużycie procka dla Steam.exe na wartości 50 proc. Ponowne odpalenie steam pomaga. Tak mam od czasu nowego interfejsu okna listy znajomych (strasznie przymula na mym złomiku).

w ustawieniach mozesz wylaczyc nakladke :) w tle i bedzie po problemie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli piszesz o "W grze > Włącz nakładkę Steam podczas gry" to mam to odznaczone i wiele innych zbędnych rzeczy mi nie potrzebnych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi