Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
Chrupek

[Zaakceptowane] Chrupek na admina?

Recommended Posts

Twój nick: Chrupek
Coś o sobie: Co ja mogę powiedzieć o sobie :D Większość osób, które tutaj nadal przebywa, dobrze mnie zna, a dla osób, które nie miały ze mną styczności, no to jestem Dawid, w czerwcu będę miał 22 lata. Interesuje się informatyką, motoryzacją, w wolnym czasie chodzę na siłownie i strzelam na DD2 :D Z siecią jestem bardzo zżyty, bo byłem tutaj od jej powstania, lecz potem odszedłem, miałem przerwę, kilka swoich serwerów, przebywałem na innych forach, ale to nie było to coś, co spotkałem tutaj. Atmosfera, ludzie, zabawa, przegadane godziny na tsie/w grze. Dlatego też tutaj jestem z powrotem!
Na jaki serwer składasz podanie: DD2
Znajomość AMX: W sumie, bardzo wysoka, miałem swoje serwery, pisałem wielkie/niewielkie pluginy, przy pomocy poradników, a potem już sam. Więc oceniam moje możliwości na 8/10.
Dlaczego składasz podanie: Zaszczytem będzie dołączyć do grona adminów, którzy tak długo już tutaj adminują :D Kolejna para rąk do pomocy zawsze się przyda, szczególnie, że adminowanie mam w małym palcu :D Mam dużo czasu ostatnio na to by postrzelać, bo z 3 zmianowej roboty, mam 2 zmianową. Więc jestem najczęściej z rana lub w nocy. Teraz mam l4 to cisnę ile mogę haha :D
Czy pełniłeś kiedyś funkcje Admina: Tak, wielokrotnie.
Ile czasu dziennie możesz poświecić na serwerze: Zależnie od dnia, trzeba pogodzić pracę z przyjemnościami, kobietą i innymi obowiązkami. Ale staram się z 2-3 do 4 godzin dziennie być dostępny.
Link do Banid:
https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:54799638
Link do Gametracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.122:27015/top_players/?query=Chrupek

Pewnie, że tak.

Takich adminów jak on nigdy za mało, czego nie można powiedzieć o co niektórych. 

Będziesz mi kradł bany pfff złodzieju jeden jestem na tak jak to Michał napisał 

Ogar w ujjj

Bott w uuuuj

Godziny w uuuj

Ten bocik na admina ?:D

Jestem jak najbardziej na tak, ogarnia, wie co jest 5 i sądzę, że zasługuje, aby pełnić funkcję admina :)

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

przyjete-1552085143.png

Drogi użytkowniku Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, witamy w zespole! ; )

Prosimy o kontakt z Opiekunem serwera.

Pozdrawiamy serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...