Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
. 死 ん だ 天 使 .

Wypis Problemow

Recommended Posts

Witam

Jak sama nazwa swiadczy prosilbym was o wypis Notorycznych ( nie pierdol ) bledow jakie zauwazacie na serwerze.

Bedzie mi prosciej znalezc przyczyny i rozwiazac je jakos zamiast co chwile dostawac informacje o bledach , ktore rzekomo sa od dawna , a jakos nikt nie raczy mi o nich rzec ... =.= 

znane mi obecnie bledy

- skoki choke

(pingi i lagi nie sa zwiazane z dzialaniem serwera bo nie mam wplyw na wasz internet lub na hosting :) )

Nie nazwałbym tego błędem, bardziej "literówką", a mianowicie chodzi mi o to by poprawić info podawane w advertisments (info na say). Niektóre zdania są nie spójne, nie rozdzielone spacją. Taki mały szczegół, który czasem bardzo potrafi złapać się oka :D

7 minut temu, Chrupek napisał:

Nie nazwałbym tego błędem, bardziej "literówką", a mianowicie chodzi mi o to by poprawić info podawane w advertisments (info na say). Niektóre zdania są nie spójne, nie rozdzielone spacją. Taki mały szczegół, który czasem bardzo potrafi złapać się oka :D

a to zerkne :D

Wiesz jakis analfabeta pisal :P ,  a edytowali to tylko "inni " XD   

Czasem widzę info u siebie na czacie po śmierci, że niby je ja dałem.... kiedy od czasu śmierci minęło trochę czasu.... - to raczej niewielki błąd

Czasami dostaje info na czacie że oślepiłem kogoś, kiedy tego nie zrobiłem... kiedy np. flash leci na gałę, tam nikogo z tt nie ma, w tym na widoku aby jakoś zobaczyli tego flasha, a po chwili mam info że oślepiłem kogoś (2 osoby) kiedy one były na długiej... - też niewielki błąd

Czasem flash, granat blokuje się na modelach własnego team kiedy ktoś przechodzi przeze mnie a ja w tym czasie cisnę flasha....

PS. Info po śmierci mogło by być bardziej wyróżnione na czacie.... widoczne, znacznie odróżniające się od reszty tekstów na owym czacie.

blokowanie sie modeli granatow o model swojego teamu to rzecz normalna tak dziala cs tego nie da sie od tak zmienic XD 

jest inny kolor infa na czacie niz w innych pluginach do tego dziala to w taki sposob by bylo to wyraziste na tle innych barw dlatego zielen :)

oslepic mogles kogos na longu nawet przez to ze flash tknal tekstury :P Czasem dzieje sie tak ze flashujac gale mozesz nawet flashowac i graczy w picie na longu :D niestety to jest cs 1.6 :D 

33 minuty temu, Kurła MichalAkaPsychopata napisał:

Dupa zupa dupa,  fleshe się buguja, nawet nie wycagajac Flesha przez całą rundę pokazuje się komunikat ze oslepiles swojego (tak rzeczywiście ma bialo) kto gra sporo na tym serwie to potwierdzi

Z tym infem też prawda, żyjesz a pokazuje się komunikat [info od Michal blablabla]

moze sie pokazywac ze info do :D ( tak jest to tez zrobione ) mozliwa literowka :) w skrypcie pluginu, ale dziala poprawnie daje info daje :) . Flashe wiem jak dzialaja i to jest moj drogi wszedzie, ze gdzies lapia sie w teksture :D ja nic z nimi nie robilem ani nie wpisywalem niczego zwiazanego z flashami to dlaczego maja niby byc bledy z strony serwera tak po prostu dziala cs moi drodzy nauczcie sie :D 

Cytat

jest inny kolor infa na czacie niz w innych pluginach do tego dziala to w taki sposob by bylo to wyraziste na tle innych barw dlatego zielen

sporo tej zieleni na czacie....  mało kto "dostrzega" info na czacie w czasie akcji na obrotach... fizyka percepcji xD

umieścił bym to linijkę nad czatem (info) jeśli się da i zawsze w opcjach (konsola) gry można zwiększyć wysokość okna czatu xD czasami info szybko znika kiedy piszą na czacie xD

To proponuję może lekko zmienić ten wyświetlany tekst "Info od" czy jak on tam leci, na coś dłuższego, z wielkich liter np. * INFO OD ZABITEGO * czy coś takiego :D

1 godzinę temu, Chrupek napisał:

To proponuję może lekko zmienić ten wyświetlany tekst "Info od" czy jak on tam leci, na coś dłuższego, z wielkich liter np. * INFO OD ZABITEGO * czy coś takiego :D

Postaw sie na miejscu graczy uzywajacej 640x rozdzialki i uwzglednij fakt, że jesli nick bedzie dlugi a info rozlegle (choc to malo prawdobne) moze poprostu sie nie zmiescic, a z autopsji wiem, że przenoszenie tekstu na dalszą część wiersza nie zawsze działa poprawnie, ale tak juz jest. 

Takze wydaje mi sie ze mogloby to podzialac rowniez na niekorzysc dla innych

@KMWTW dobrze, że zaznaczyłeś to, że gracze podający info określają się w zasadzie w jednym słowie np. "gala", "piach", "długa". Co do dłuższych wypowiedzi to z zasady wyglądają tak: "3 wchodzi B". Mimo wszystko jest 5 sekund na podanie infa, więc nie ma co oczekiwać poematu na kilkanaście wyrazów. Mi dotychczasowe wyświetlanie infa po śmierci w ogóle nie przeszkadza, bo podaje info przez mikrofon, a na czat rzadko kiedy zerkam :D

Posted (edited)

Sam sobie odpowiedziałeś, podejście egoistyczne... xD nie każdy gra jak reszta, każdy gra jak chce, on lub off dźwięk, głośniki lub słuchawki, z dźwiękiem z gry lub muzyka własna w tle, zwraca uwage na czat lub jego wzrok nie ogarnia tego co widzi itp. jeśli gra bez dźwięku itp. itd. możliwości kombinacji tego co z czym i do czego jest sporo.

Po prostu można by uwydatnić info troch bardziej.... np. (przykład okna czatu - w "przypadku" kiedy info jest na czacie - kolor wedle uznania):

Cytat

adam: dsgfsdsd

ewa: sdfdsfsd

adam: fsdfdsf4werfwe

>>> INFO od paszolwon ]: na gali 3

janek: fsdfsdfsd

rysiek: dsfsdfsd

Oczywiste iż jeśli ktoś nie pisze szybko na klawie to napisze wiecej znaków, a w 5 sec. za wiele nie napisze, wiec mądrze jest napisać skrótami obeznanymi reszcie i w miarę czytelnie...

To tyle w temacie infa na czacie xD ^^

Edited by Rafeal

Posted (edited)

Osobiście gram bez dźwięku lub muzyka w tle (dźwięk czatu w grze na 0 w opcjach gry) i informacją dla mnie jest radar, czat i dedukcja itp. po za rozmowami głosowymi (to raptem dodatek ułatwiający grę i nie tylko xD).

Sorry za post pod postem, taki macie cfg. (or jak kto woli politykę) edycji czatu w "czasie"....

Edited by Rafeal

Info po smierci macie teraz takie 

[>! Info od !< paszolwon ]: na gali 3

Wszystko zalezne od barwy teamu w jakim jestescie :) 

nie mam mozliwosci balansu nie wiadomo jakiej ilosci barw XD colorchat pozwala mi uzyc tylko zieleni czerwieni lub niebieskiego xd 

Wam za bardzo sie wydaje, ze ja mam wielkie mozliwosci w csie 1.6 XD tutaj jest tylko kilka barw :) nie jestem cudotworca nie moge stworzyc innej barwy niz podstawowe :D