Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
Prorok

Kradzież 2x

Recommended Posts

Wczoraj kontaktowałem sie ze Steam support o odzyskanie konta , bo 2 raz zostało skradzione nie wiem w jaki sposób . Napisałem wszystko , opisałem i potwierdziłem przez email . Dziś wchodzę zobaczyć czy odzyskali mi konto . Loguje sie na poczte i pisze : ZŁE HASŁO ... Zajebiście , wchodze na banid patrze na moje konto i widzę to https://steamcommunity.com/id/nexelhvh50/ , jakiś Holender mi się włamał na Steama i na mojego głównego emaila . na tym emailu mam wszystko . Pisałem do poczty o pomoc i czekam , nie wiem co będzie . Jeśli mi sie nie uda odzyskać konta to co robić ? 

Posted (edited)

Ja na Twoim miejscu olałbym steama póki co i dzwonił na support żeby odzyskać maila bo to ważniejsze, prawdopodobnie musiałeś ściągnąć jakiegoś keyloggera czy inne dziadostwo, zapewne nie używasz firewalla,antywira,antymalware i potem takie są efekty. Syf na kompie jakieś trojany, wchodzisz w jakieś niepewne linki albo coś ściągasz bo ja nie mając nigdy w życiu antywirusa, samo anty malware i dobry firewall nie miałem takiej sytuacji. Także najpierw przejmuj się emailem żeby go odzyskać i jak Ci się uda to loguj się z innego urządzenia a pc/laptopa sformatuj i zabezpiecz. To że ktoś Ci się włamał na emaila to jest tylko parę opcji, masz takie same hasło jak na steam, albo jakieś słabe, bądź masz keyloggera. 

Odnośnie steama nie jest podobno to takie trudne, żeby komuś zawinąć tym bardziej jak się korzysta z marketu,trade linków, także polecam tylko grać a nie coś tam robić i kombinować bo nie pierwszy i ostatni raz ktoś komuś zajebał konto.

Edited by Aryu

1 godzinę temu, Aryu napisał:

Ja na Twoim miejscu olałbym steama póki co i dzwonił na support żeby odzyskać maila bo to ważniejsze, prawdopodobnie musiałeś ściągnąć jakiegoś keyloggera czy inne dziadostwo, zapewne nie używasz firewalla,antywira,antymalware i potem takie są efekty. Syf na kompie jakieś trojany, wchodzisz w jakieś niepewne linki albo coś ściągasz bo ja nie mając nigdy w życiu antywirusa, samo anty malware i dobry firewall nie miałem takiej sytuacji. Także najpierw przejmuj się emailem żeby go odzyskać i jak Ci się uda to loguj się z innego urządzenia a pc/laptopa sformatuj i zabezpiecz. To że ktoś Ci się włamał na emaila to jest tylko parę opcji, masz takie same hasło jak na steam, albo jakieś słabe, bądź masz keyloggera. 

Odnośnie steama nie jest podobno to takie trudne, żeby komuś zawinąć tym bardziej jak się korzysta z marketu,trade linków, także polecam tylko grać a nie coś tam robić i kombinować bo nie pierwszy i ostatni raz ktoś komuś zajebał konto.

Właśnie zaczyna mi robić DDOS . Nie mogę nic zrobić gdy włączam VPN , specjalnie wyłącza mi neta i bawi się ze mną . Co chwile mi wyłącza i włącza neta . A VPN nie może zostać uruchomiony , wyskakuje błąd , przez tego hakera .

Raczej wątpię by to był Holender xD

@Aryu wszystko dobrze opisał, możesz szukać teraz dziury ale z doświadczenia wiem, że nie jest to  najłatwiejsza i najefektywniejsza opcja. Wydaje mi się, że teraz już nie pozostało nic innego jak formatka i odzyskanie konta email z innego urządzenia.

@Prorok ewentualnie na upartego możesz iść na policję ale jak znam życie skończyło by się tak, że gościa nie znajdą a Tobie jeszcze dopierdola za jakieś pirackie pliki etc. xD

Konto steam odzyskane . Prawdopodobnie w 70% był to Rusek lub bardzo dziwnej narodowości haker . Zacząłem pisać do jednego z nich tzn , tych których miał w znajomych . Mam nawet zdjęcia konwersacji hakera z tamtymi . Pisałem do jednego z nich , ruska . Był oburzony że próbowałem go oscamować . A drugi przestraszył sie policji i prawdopodobnie był powiązany z tym hakerem . Nie wiedział co napisać . Nie spodziewał się mnie że odzyskam konto . Konto pocztowe jeszcze nie jest odzyskane ...