Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

муѕιαα «33

[Zamknięty] Witajcie ♡

Recommended Posts

Cześć i Czołem 💕 Mam na imię Gabrysia, liczę sobie 17 surowych zim, pochodzę z Warszawy. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum o profilu logistycznym, nie ukrywam, nie jest to mój wymarzony zawód, zaś myślę też, że nie jest on najgorszy i jest do przeżycia 🙂 W wolnym czasie czytam książki kryminalne -  kryminały są całym moim życiem,uwielbiam śpiewać, tańczyć oraz  gotować - często spotykam się ze stwierdzeniem, że kobieta lubiąca gotować jest ideałem, dlatego też myślę, że warto się tym pochwalić, chociażby w formie żartu.😂 Lubię też motoryzację - to chyba u mnie rodzinne -, wszelkie auta oraz motocykle są dla mnie bardzo fascynujące i myślę, że w przyszłości można się obawiać o bezpieczeństwo na drodze, gdyż w momencie zdania przeze mnie prawa jazdy, na drodze pojawi się jeden pirat drogowy więcej, ale spokojnie, dam znać w momencie, w którym czas będzie się ewakuować! 😀 Na ogół jestem osobą otwartą na nowe znajomości, choć też nie zawsze, zależy to wszak od mojego samopoczucia. Nie lubię osób, które są natrętne, zbyt ciekawskie, obłudne i konfliktowe. 😊 Z reguły staram się do wszystkich podchodzić identycznie - przyjaźnie -, zawsze pierwsza wyciągam rękę, lecz niekiedy nie wychodzę na tym pozytywnie. Czasami zauważyć można, że jestem zbyt szczera, zawsze mówię to co chcę powiedzieć, nie owijam w bawełnę, jeżeli coś mi się nie podoba, mówię to od razu, nie lubię udawać. Jestem osóbką bezkonfliktową wbrew pozorom, choć jeżeli już wyniknie jakieś niepotrzebne spięcie między mną, a osobą trzecią to staram się je jak najszybciej wyjaśnić i załagodzić w każdy możliwy sposób. Wolę porozmawiać niż bez sensu ciągnąć kłótnię. Nie lubię rywalizacji. Nie uznaję zasady ''oko za oko, ząb za ząb'', staram się ustępować innym chociaż czasem nerwy wygrywają. 😏 Posiadam dziwne poczucie humoru i ogromny dystans do siebie jak i ogólnie do świata. Lubię pomagać innym ludziom, kocham słuchać dobrej muzyki , a w wolnym chwilach grywam w CS'a przesiadując na różnych serwerach, gdzie poznaję masę nowych ludzi i kręcę z nimi dobre śmieszki.Często uważam, że nie pasuję do tych czasów, ponieważ nie jestem typem osoby lubiącej imprezy i nie kręci mnie taki tryb życia jaki prowadzi większa część dzisiejszego społeczeństwa. Mam nadzieję, że ludki są tutaj przyjaźni pomocni oraz, że bez problemu zaklimatyzuję się tutaj. Pozdrawiam serdecznie. 💕 💋

Problemu z aklimatzacją na pewno nie będziesz miała. Ja sam kończyłem Technikum mechaniczne, a pracuje na magazynach. Życzę bardzo dobrych doświadczeń z gry na naszych serwerach :D

Już dawno nie było takiego przywitania. ;) 

Witamy serdecznie i życzymy miłej gry na naszych serwerach :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...