Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

majorsuchodolski

[Zamknięty] [Skarga] Paulina.

Recommended Posts

Twój nick: Major Suchodolski

Data zdarzenia: 05-08-2019

Nick oskarżonego: Paulina.

IP/SID oskarżonego: Nie zdążyłem skopiować ponieważ zostałem bezpodstawnie wyrzucony z serwera.

Wycinek z konsoli / screeny / demko jako dowód: [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Paulina.
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://CsOpole.eu
[AMXBans] Powod: 'Wstaw SSy na http://CsOpole.eu'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:32238724'
[AMXBans] Twoje IP: '188.146.230.23'
[AMXBans] ===============================================

Twój komentarz: Chciałbym zgłosić skargę na admina o nicku "Paulina." to jest nie do pomyślenia, że tak niekompetentna osoba pełni funkcję administratora na serwerze. Po kilku minutach zostałem wyrzucony z serwera bez podania przyczyny, rozumiem, że podanie kogoś do weryfikacji jest jak najbardziej na miejscu w momencie kiedy można to uzasadnić, w moim przypadku nie można tego w żaden sposób uzasadnić ponieważ nie grałem podejrzanie. Weźcie pod uwagę to, że nie każdy ma tyle wolnego czasu żeby zakładać konto na forum i prosić o unbana tylko dlatego, że gra się ponadprzeciętnie. W kilka minut nie można zweryfikować kogoś, mam nadzieję, że wyciągnięcie jakieś konsekwencje z tego "admina"

Aaaaa pomyślałeś, że już któryś raz Cię obserwuje? Bo grasz nie od dziś :P

Ja też Cię podpatrywałem raz czy dwa bo grasz dość dobrze, żeby wzbudzić zainteresowanie admina :]

Nie dziw się ssom, zamiast skarżyć - powinieneś pochwalić, że admin pilnuje porządku na serwerze, dzięki czemu możesz grać w czystej atmosferze.

Z całym szacunkiem temat uważam za wart przekierowania do Kosza :]

Admin ma prawo zrobić Ci ssy sprawdzające ☺️ tymbardziej , że ludzie na serwerze Cie zgłaszali . Nie masz czasu założyć konta a kogo to obchodzi ? Jakoś masz czas teraz na grę na serwerze, więc ogarnij się. 😆 Ciesz się z gry i życzę miłego dnia 🤨

Normalne, że jeśli grasz dobrze a.k.a. podejrzanie, admin może Ci zrobić ssy, co w tym dziwnego? Zapraszamy do gry na serwerze, Paulinke to Ty szanuj gościu

Teraz, bartax napisał:

Normalne, że jeśli grasz dobrze a.k.a. podejrzanie, admin może Ci zrobić ssy, co w tym dziwnego? Zapraszamy do gry na serwerze, Paulinke to Ty szanuj gościu

Nie grałem podejrzanie.

Teraz, majorsuchodolski napisał:

Nie grałem podejrzanie.

Sami siebie to wiesz jacy ludzie oceniają? Nie latasz odpalony - dobrze, zapraszamy do dalszej gry, w czym problem? W kilka minut nie można kogoś zweryfikować? Mówisz to adminom, którzy banują ludzi z SH czy AIMem ewidentnym ? :) Nie ma co się kłócić, jesteś czysty i dobrze :) 

Dobrze więc nagradzamy Cię dostajesz talon 🤣 i wracaj do gry. Zamknijcie ten temat bo się chłopak tylko pogrąży 🙄

Teraz, Paulina napisał:

Dobrze więc nagradzamy Cię dostajesz talon 🤣 i wracaj do gry. Zamknijcie ten temat bo się chłopak tylko pogrąży 🙄

Pogrąży? Dziewczynko, gram w to od blisku 12 lat i znam internetowych napinaczy, którzy płaczą bo ktoś jest lepszy dlatego tacy jak ja cierpię bo przez nieudolność administratorów nie potraficie wyłapać prawdziwych oszukańców. Nie zamierzam dalej się z Tobą ani resztą wykłócać bo widzę, że i tak to nie przynosi żadnych korzyści. Pomijając to jakim niekompetentnym jesteś administratorem to powinni Ciebie odsunąć chociażby ze względu na ton jaki zwracasz się do mnie (gracza). Nie pozdrawiam

Paulina nie zrobiła nic wbrew regulaminowi, więc skarga zbędna. 

Zapraszam do działu strefy banow,  a jak już to zrobiłeś to na serwer.

Pozdrawiam! :)

==== Wiadomość wygenerowana Automatycznie ====

zamkniety2-1552085143.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Administracja CsOpole.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...