Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czym jest CsOpole.eu?

CsOpole jest siecią serwerów gier (obecnie jedynie Counter-Strike 1.6) rozwijającą się od ponad 5 lat ! 
! Oferujemy wam najwyższą jakość gry !

Życzymy udanych szaleństw razem z nami przez kolejne lata ! 

Pamietaj przeczytaj Regulamin przed zabawa

Redakcja

Zapraszamy was również do naszego kącika redakcyjnego.

Możecie tam poznać naszą administracje ( P & O oraz Wywiady ).

Zawalczyc o ViP'a w Lidze Typerów ! (Sport)

!

Sign in to follow this  
Hayu

[Brak UB] Hayu

Recommended Posts

Twój nick: Hayu
Data zdarzenia: 09.09.19
Admin banujący: Agata<<3
Wycinek z konsoli: 
Twój komentarz: Najpierw 3 kicki, pózniej perm bez powodu. Próbując się dowiedzieć o co chodzi nie dostałem odpowiedzi. Przed banem rozegrałem jedną rundę. 

http://csopole.eu/bany/ban_list.php?bid=1938

20190909132324_1.jpg

20190909132326_1.jpg

20190909132512_1.jpg

@Agata<<3 możesz wyjaśnić?

Edited by Hayu

Już wyjaśniam Ewa dała źle bana przez amxbans musiałam znowu je dodać... dlatego te kicki były bo nie wiedziałam oco chodzi a to wina wszystko tej rudej..

1. ban mój http://csopole.eu/bany/ban_list.php?bid=1938  

2. Ban Ewy XDD błędny haha http://csopole.eu/bany/ban_list.php?bid=1924

PS. Wrzucam za Ewę bo ona nie może  :P Screeny rozmowy :) @Ewa;*<3 wypowiedz się w temacie 

70481745_691383854673016_2877304810426597376_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkMjskpUpKrluzX5ydwvjyTy9lzEuHHwdTVYeWYIMBR7eOsmltBZlQUI4cQfGCgDqM&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=f8581b4146439ca2f1886d4f2f74fba3&oe=5DC8D921

Rozumiem, że powód bana "info" to złamanie tego punktu w regulaminie:  "Zabrania się używania komunikatorów umożliwiających podpowiadanie w grze! (TeamSpeak Skype itp.)"

To teraz poproszę dowody na to, że dostawałem info na ts3, jakieś nagranie + że grałem wtedy u was. 

Przecież ten screen to żaden dowód, po za tym gdzie w regulaminie jest punkt, że nie można grać na lanie? I gdzie w taryfikatorze jest punkt, że za to jest perm?

Edited by Hayu

No dobrze, ale dlaczego perm ? W taryfikatorze nic nie ma o permie za podpowiadanie. 

Po za tym, ten screen to żaden dowód, heroine mogła by rzucić że napisała to tylko w żartach i nie ma tematu. Jeśli nie macie twardego dowodu to proszę o UB. Bo ja mogę powiedzieć, że nie dostawałem żadnego info ani "nie patrzyłem w monitor obok XD". Lubię ten serwer, fajnie się strzela, mili ludzie. Zależy mi, żeby tu zostać. Proszę administrację o rozpatrzenie, nie będę więcej polemizował na ten temat bo nie ma żadnego sensu. 

Peace!

38 minut temu, heroine napisał:

"Zabrania się używania komunikatorów umożliwiających podpowiadanie w grze! (TeamSpeak Skype itp.)"

Na tle tego zdjęcia, które wstawiliście widać  teamspeaka, jak mówi regulamin jest on zakazany w grze (Diabel jak widać na zielono jest w trakcie gry). 
Zgodnie z regulaminem powinien zostać ukarany, patrząc na naszą sytuację również powinien dostać perma. 

To jest screen Ewy.. miała w tle włączonego ts3  a ona otwiera screena na pulpicie wiec diabeł nie miał ts3

EDIT. Co do twojego bana heroine. To był błędny steam id. Już poprawiłam na twój https://steamid.io/lookup/76561198139999040

po co sie pograzacie? po co to udawanie, ze nie wiecie o co chodzi i za co ban? siedzialem z wami czasami na tsie gdy wy graliscie i dawaliscie sobie info na zmiane
a druga sprawa - dostalem od ciebie heroina snapa z komputerami obok siebie gdzie na obu byliscie na serwerze (tak tak pewnie teraz wyskoczysz z tekstem zebym udowodnil, ze takiego snapa dostalem)
mysle ze macie na tyle godnosci i odwagi zeby sie przyznac, ze taki snap zostal mi wyslany) ;)
+ screen wyzej zamieszczony przez Agate, no i skoro ja od ciebie dostalem snapa to zapewne @Hirolka rowniez tego snapa dostala wiec powinna potwierdzic moje slowa
tyle ode mnie w tej sprawie ;)

No dobra, ale dlaczego perm? Stawiacie na równo podpowiadanie/utrudnianie gry z używaniem cheatów, wspomagaczy, vaca itd. co jest dla mnie nie zrozumiałe. Nie czytałem waszego regulaminu jak wbiłem na serwer, przyznaję się, ale w nim też nie ma tego że za podpowiadanie jest perm. No bez przesady. 

Przyznaję się, że leciało info na ts'ie między mną a @heroine, przepraszam, wyrażam skruchę. Chciałbym tu jeszcze pograć razem z nią, i jeśli jest możliwość to proszę administrację o skrócenie bana.

1 minutę temu, Hayu napisał:

No dobra, ale dlaczego perm? Stawiacie na równo podpowiadanie/utrudnianie gry z używaniem cheatów, wspomagaczy, vaca itd. co jest dla mnie nie zrozumiałe. Nie czytałem waszego regulaminu jak wbiłem na serwer, przyznaję się, ale w nim też nie ma tego że za podpowiadanie jest perm. No bez przesady. 

Przyznaję się, że leciało info na ts'ie między mną a @heroine, przepraszam, wyrażam skruchę. Chciałbym tu jeszcze pograć razem z nią, i jeśli jest możliwość to proszę administrację o skrócenie bana.

Za info perm był od zawsze. INFO jest praktycznie równoznaczne z WH przecież jak ktoś ci daje info gdzie kto jest to tak samo jest z wh tyle że widzisz przez ściany wiadomo oco chodzi. Teraz na tą chwilę ciężko wam dać drugą szansę bo skąd mamy wiedzieć że nie zrobicie tego ponownie, równie dobrze możecie się ukrywać. Chcemy tutaj uczciwych graczy... W każdym razie dziękuję za odwiedzenie naszego forum i serwerowni :) Powodzenia. 

==== Wiadomość wygenerowana automatycznie ====

brak_unbana-1552085143.png

Drogi użytkowniku, niestety Twoja prośba o UB została rozpatrzona negatywnie, życzymy powodzenia na innej sieci serwerów.

Pozdrawiamy Serdecznie,
Administracja CsOpole.eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...